Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 16
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2005 - 16:05:29

Witaj joma!
Serdeczne zyczenia z okazji Nowego Roku!
Poszperalbym w ojcow Bonifratrow....ich mozliwosci zwiazane z zielarstwem sa nieograniczone.........
Pozdroofka.
Marek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: zbyszek (---.us.uu.net)
Data: 10 sty 2006 - 04:16:05

czy mozna kupic ten lek w polsce i jaka jes jego dokladna nazwa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Monika (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 sty 2006 - 19:44:00

Hejka!!!Problem białych plam pojawił sie u mnie po powrocie znad morza.Jestem bardzo ciekawa,czy kupiłas ten lotion-Vitilo?,a jeśli tak, to gdzie?i jaka tego jest cena?Serdecznie pozdrawiam,czekam na odpowiedź....smiling smiley)


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zio?a Bab?i na ?uszczyc? i bielactwo
Wysłane przez: kinia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 22:44:24

Witam a'propos tego olejku i s?oneczka to uwa?ajcie bo moja siostra stosowa?a ten olejek w lecie i po posmarowaniu wysz?a na s?oneczko i dosta?a takiego poparzenia ?e... i teraz ma nie tylko bia?e plamki ale r?wnie? blizny... sad smiley(( ale to tak tylko ku przestrodze.. Pozdrawiam i ?ycze wytrwa?o?ci w leczeniu!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Agata (---.wieczysta.krakow.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 14:11:55

Witam wszystkich!

Postanowiłam podzielić się z Wami moimi doświadczeniami. Mam 27 lat i bielactwo nabyte. Po wizytach u dwóch dermatologów, którzy oznajmili, że jest to choroba nieuleczalna, straciłam nadzieję. Gdy białe plamy zaczęły się rozprzestrzenieć na całe ciało, w desperacji podjęłam ostatni krok - zaczęłąm pić bodziszka cuchnącego.....to działa!!!! Piję to niepozorne ziółko od 3 tygodni i widzę dużą zmianę na dłoniach; pigment pojawia się w tych miesjcach, które uległy odbarwieniu jako pierwsze. Polecam gorąco! Powodzenia!

Agata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: pawel (---.chello.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 15:09:41

witam cie serdecznie

mam pytanie od jakiego czasu masz bielactwo i czy naprawde te ziola pomagaja czy to tylko pic na wode bo ja mam 30 lati mam bardzo weile miesc bez pigmentu a to bardzo mi przeszkadza bardzo prosze o pomoc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Agata (---.wieczysta.krakow.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 18:10:52

Drogi Pawle,


bielactwo mam od dwóch lat i zawdzięczam go bardzo stresującej pracy. Przez długi czas miałam ślady tylko na dłoniach i przyznam szczerze, naiwnie liczyłam na to, że "samo przejdzie". Oprócz konsultacji z lekarzem nie zrobiłam w tej sprawie nic, tzn. nie stosowałam żadnych środków. Zaczęłam się porządnie martwić pół roku temu, gdy palmy błyskawicznie zaczęły się rozprzestrzeniać na całe ciało. Pojawiły się wokół ust i oczu, na łokciach, stopach...wszędzie. To mnie skłoniło do podjęcia leczenia i jak widać dobrze trafiłam. Bodziszek na prawdę działa, a do tego jest łatwo dostępny i niedrogi. Można go dostać w slepach zielarskich i dobrze zaopatrzonych aptekach. Pije się go raz dziennie przed posiłkiem, można także stosować zewnętrznie w formie okładów. Ma dodatkowo działanie antyseptyczne, kojące, reguluje trawienie. Skutków ubocznych brak. Aha, pijąc go trzeba uważać na słoneczko;-)

I nie martw się plamami, od tego się nie umieragrinning smiley

Pozrdawiam Cię serdecznie,
Agata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Grzesiek (212.14.59.---)
Data: 04 kwi 2006 - 20:35:59

Witajcie

Mam 29 lat, 7 lat starzu i wygladem przypominam laciata krowke. Czytalem wiele i jedyne do czego dotarlem to wlasnie Babći. Niestety to cudo nie trafilo jeszcze w moje dlonie. Ale ostatnio przytrafilo mi sie cos milego. Z powodu problemow z koncentracja, zaczalem codzinnie lykac magnez i bilomag. Ostatnio do tych specyfikow dolaczylo ziolo o nazwie Koci Pazur (Uncaria Tomentosa). Wyobrazcie sobie moje zdziwienie - biale miejsca zaczely rozowiec. Efekt zauwazylem po 2 tygodniach. Pazura biore od miesiaca. Ciekawy jestem czy to to, czy wszystko na raz. Tak czy inaczej, dowiem sie czy jest poprawa jak tylko mocniej zaswieci slonko. Ale za bodziszka chyba tez sie zlapie smiling smiley Dziekuje za info.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Grzegorz (82.160.42.---)
Data: 15 maj 2006 - 23:35:19

Witam mam tą cholerną chorobę i bardzo mnire to zaczyna denerwować kiedyś poprosu olewałem to nie zwracałem umagi na komentarze ale powoli nie mogę z tym żyć!!!!proszę powiedzieć czy zioła BaBći zakupione na allegro mogą pomuc??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: edsiu (---.alpat.net)
Data: 16 maj 2006 - 10:42:19

czy te zioła działaja również na łuszczyce, czy ktoś to przetestował?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Lukasz (---.tdi.tktelekom.pl)
Data: 21 maj 2006 - 14:23:51

Niestety macie tutaj złą nazwa poprawna to bodziszek cuchnący !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Grzegorz (82.160.42.---)
Data: 22 maj 2006 - 17:06:34

hej wlaśnie kupile te cudowne zioła BABĆI jestem ciekawy czy one pomogą jeszcze ichy nie stosuję napierw pójdę do mojego dermatologa i zobaczę co on powie o rezultatach leczenia będę informował.Pozdro.A i jeśli ma tkoś informacje już na temet działabia tego zioła to proszę o kontakt na gg 663127

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: EWA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 09:44:05

Przecztałam Twój wpis 02.04.2006 .Jestem bardzo zainteresowana postępami w walce z chorobą. Ja mam 52 lata i bielactwo od 2-ch lat.
Zaczęło si od plam na palcach u rąk. I to w ciągu kilku dni. Wyobraź sobie mój stres. Nie wiedziałam co to jest.Biegałam od lekarza do lekarza.I sprowadzili mnie na ziemię. Na geralen i lapmy PUVA się nie zdecydowałam.Stosowałam VITIX / bez rezultatu . Stosowałam zioła babci
/ indyjskie / bez rezultatu.Teraz piję proszek babci. I czekam na rezultaty.
Chciałam się zapytać czy masz jakieś rezultaty po piciu bodziszka.Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż na opakowaniu bodziszka jest napisane, że jest ono do kąpieli. Nie wiem jak stosować / pić/ i ile razy dziennie.Bardzo bedę wdzięczna za informację.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Ewa Chełstowska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: EWA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 09:47:46

WITAM CIĘ
BARDZO PROSZĘ O INFORMACJE, CZY MASZ JAKIEŚ KONKRETNE EFEKTY LECZENIA. BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA.
POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Gosia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 23:58:38

WItam !JA pije bodziszka od okolo 2 tygodni i czekam na rezultat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Gosia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2006 - 00:00:19

czy ktos zauwazyl rezultaty w piciu bodziszka i po jakim czasie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: AGNIESZKA (---.telkonet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 22:01:16

CZY TEN BODZISZEK POMAGA I JAK DŁUGO TREZBA GO STOSOWAC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 22:20:32

UWAGA: OD 15.06.2006 POSIADAM W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY SKUTECZNY I POSZUKIWANY W POLSCE KREM NA ŁUSZCZYCE "UDDERLY SMOOTH" (PRODUKCJA USA) 114ml.CENA 170zł.+koszt wysyłki.
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: renia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 cze 2006 - 18:29:00

mam 37 lat.bielactwo mam od ok. 20 roku życia.każdego lata zauważam nowe plamy.tuszuję fluidem .najgorzej jest z tymi na dekoldzie dłoniach kolanach łokciach i piersiach .bodziszek cuchnący piłam przez 5 miesięcy.i nic!wchłonął mi się włukniak,zaczęła znikać przerosła blizna,a białe plamy jak były tak są!mam już dość!tym bardziej że odbarwiają mi się też sutki!!!co robić!jak żyć!jeśli wstydzę się nawet swojego partnera...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 cze 2006 - 18:43:56

nie łam się kobieto!napewno coś się da zrobić!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 16



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.