Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Agata (---.wieczysta.krakow.pl)
Data: 09 cze 2006 - 23:10:26

Reniu,

a Ty się Go pytałaś, czy mu się nie podoba? Bo ja się pytałam swojego partnera i usłyszałam, że mu to nie robi żadnej różnicysmiling smiley

Pozdrawiam,
Agata

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 15:59:46

czy pomogł komus skutecznie jakis lek badz ktorekolwiek z wyzej wymienionych ziół?? ja mam ten problem szczegolnie na twarzy i włąsnie mam zamiar wyprobowac vitix, do tej pory za rada dematologa piłam dziurawiec i smarowałam przebarwienia jakims robionym specyfikiem ale nie widziałam efektow i było to dosc uciazliwe w razie jakichs informacji prosze o kontakt (gg 2684972)

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Gosiuńka (---.internet.radom.pl)
Data: 18 cze 2006 - 11:59:44

Ja mam 17 lat i bielactwo od około 6 roku życia. Początkowo były to bardzo małe plamki, niestety powiększyły się (już się nie powiększają). Plamy mam na szyji (w zasadzie tu już bardzo niewielkie ślady po plamkach) pod pachami w okolicach bikini na kręgosłupie. Moja mama znalazła w jakiejś książce zielarskiej że pomaga sok z nagietka. Wydawał mi się to tylko pic na wode. Ale od 10 roku życia stosowałam go przez 2 miesiące (wakacje) i pomagało. Niestety sok ma kolor zielony (po posmarowaniu nie wygląda to fajnie). Z liści i łodyg nagietka wyciska się sok (w sokowirówce) i tym smaruje się plamki. Nie pomaga od razu, trzeba być wytrwałym. Nie wiem czy pomoże każdemu, mi pomagało. W tej chwili nie stosuję ponieważ nie ma nagietka. Może troche wysuszać szkurę na plamkach i lekko swędzieć ale da sie wytrzymać. Zachęcam do działania. Nie obecuję, że pomoże każdemu... mi pomogło.

Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2006 - 22:54:00

HEJsmiling smileysmiling smiley MAM 18 LAT..BIELACTWO DOPADLO MNIE OD JAKIEGOS ROKU W WAKACJE...;/ JAKIES 2 MIESIACE TEMU ZGLOSILAM SIE DO DERMATOLOGA BO ZANIEPOKOILAM SIE "PLAMKAMI"...NA POCZATKU MIALAM Z TYLU NA LEDZWIACH Z PRZODU BIKINI I POD PACHA JAKOS SPECJALNIE SIE TYM NIE PRZEJMOWALAM BO NI BYLO WIDAC ..TERAZ MAM NA BRODZIE...;/ I MASAKRA.... DERMATOLOG PRZEPISAL MI MAŚĆ :"ELIDEL"WIDZE MALE ZMIANY ZNACZY SIE W MIEJSCU "PLAMEK" POWSTAJA TAKIE KROPECZKI Z PIGMENTEM...ALE KREMU NAPRAWDE JEST NIEWIELE A CENA TEZ JEST DOBRA:]:] PISZE DO WAS BO PO PRZECZYTANIU WASZYCH PROBLEMOW POSTANOWILAM TEZ NAPISAC O SWOICH.... MAM DO WAS PROSBE... NAPISZCIE MI O WSZSTKICH LEKACH JAKIE SA NAJLEPSZE NA BIELACTWO I KORE MOZNA DOSTAC W POLSCE smiling smileysmiling smileysmiling smiley MYSLE ZE MI POMOZECIE.....LICZE NA WAS:*:*:smiling smileysmiling smiley))))smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley:smiling smiley)smiling smileysmiling smileysmiling smiley POZDROWKAAAAA~!!!!!!! CZEKAM NA ODPOWIEDZ:*:*:*smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley)

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: leamia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 10:59:46

Witam!
Jakis tydzien temu zauwazylam na lokciach biale palmki teraz pojawily mi sie na dloniach jestem zrozpaczona...czekam na wizyte u dermatologasad smiley
przezraza mnie mysl ze moje cialo moze byc w plamachsad smiley

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 22:56:20

nie ma co rozpaczać, wypróbujcie leczenie metodą BSM, na mnie podziałało po 2,5 miesiąca
to nic nie kosztuje
tą metodą wyleczylam łuszczycę i przy okazji zeszło mi bielactwo z twarzy smiling smiley

www.samoleczeniebsm.pl

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 22 cze 2006 - 11:04:52

W internecie wyczytalam ,ze preparaty ginkgo powszechnie dostepne w aptekach wstrzymuja bielactwo , i u co niektorych dochodzi do calkowitego wyzdrowienia. Eksperyment robiony w Indii przez okres 6 m-cy; na 22 u 20 choroba sie zatrzymala,,,u chyba polowy wrocila calkowicie pigmentacja. moze sie powtarzam,ale nie czytalam wszystkich postow. pozdrawiam

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Gosia15 (212.160.86.---)
Data: 22 cze 2006 - 16:46:55

hej ! macie jakies sposoby na upalne dni ja nie wtrzymuje nerwowo chybasie powiesze okropnie sie czuje z tymni plamami mam je na ok 60% ciala!! ta metoda to skad ja mozna sciagnac czy to jest jakas ksiazka czy cos odpiszcie prosze:*

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 22 cze 2006 - 17:20:55

GINKGO BILOBAE. Nie ma tez zadnych skotkow ubocznych,oprocz UWAGA ,jesli ktos czesto zazywa aspiryne ,lub inne lekarstwa rozcienczajace krew,niech skonsultuje sie z lekarzem,poniewarz gingo takze rozciencza krew.Ginkgo bilobae-milorzeb japonski-eksperyment ten byl robiony z mysla,ze bielactwo jest choroba na tle psychicznym (stres).
Dzialanie milorzebu:zwieksza tolerancje tkankowa na niedotlenienie,znosi skorcz naczyn,zmiejsza lepkosc krwi,neutralizuje wolne rodniki,,zmiejsza niedokrwienia mozgu,.Stosuje sie : miazzdzyca naczyn,utrudniona konzentracja,zawroty i bole glowy,szum w uszach,zimno,bole w stopach,oslabienie sluchu i wzroku. Na niemieckich stronach inter. zachecaja takze na bielactwo,pacjenci donosza o poprawie tej choroby.

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2006 - 07:52:44

Gosia15
to jest ta sama metoda, która leczy łuszczycę
o tym wszystko jest napisane na tym wątku "wyleczylam łuszczycę metoda BSM" Książka kosztuje 14 zł. z płytką CD. A sposób leczenia takoi sam jak na łuszczycę (poczytaj posty na tym wątku)
Na prawde warto, bo to działa

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Pati (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2006 - 10:07:29

Cześć! jestem tu nowa ... ale chciałam wam powiedzieć,że od stycznia tego roku dostałam pierwszy raz wysyp (nogi,łokcie,głowa) byłam juz 2 razy w szpitalu ,miałam juz rozne lampy ,stosowałam wiele masci (robione,a takze sterydowe ) byla jakas roznica po nich,czyli robily sie bledsze ale nigdy nie zeszly... 2tyg temu poszlam do Irydologa. Jest to lekaz badajcy rozne choroby z dna oka a leczenia polega na piciu ziół. Lekarz ten powiedzial,ze do 2tygdoni picia przepisanych przez nią ziol moge dostac wysyp a po 2tygodniach powinno wszystko znikac ,czyli do 1miesiaca powinno wsyztsko zniknac.I musze przyznac ze ziola pije juz troche wiecej niz 2tygodnie i nie dostalam wysypu a wszytsko zaczyna znikac i blednac ,z glowy zeszlo mi juz po paru dniach picia ziol.Jestem bardzo zadowolona z ziololecznictwa. I bardzo polecamsmiling smiley

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2006 - 12:11:41

Pati ...a jakie to zioła ????

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Pati (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2006 - 12:21:42

Są to ziola robione, miesza sie je wszystkie i pije 3 razy dzinnie 30minut przed jedzeniem. I musze orzyznac ze nawet nie sa takie zle ,smakuja podobnie jak goszka herbata ale wazne ze sa skuteczne. zostaly mi jeszcze 2tyg picia ich i wtedy powiem czy wszystko mi zeszlo w 100% poki co wsyztsko idzie w dobrym kierunkusmiling smiley

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Gosia15 (212.160.86.---)
Data: 23 cze 2006 - 18:46:43

a gdzie mozna kupic ta ksiazke??ile trwa kuracjia??Joma a tobie pomoglo??

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Monika (---.koroszczyn.sdi.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2006 - 11:48:39

Pati, napisz gdzie przyjmuje ten lekarz Irydolog i jakie zalecił zioła?
Borykam się z tym samym problemem od 2 lat.

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Monika (---.koroszczyn.sdi.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2006 - 11:50:14

Pati, napisz gdzie przyjmuje ten lekarz Irydolog i jakie zalecił zioła?
Borykam się z tym samym problemem od 2 lat.


Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Łatka (212.160.86.---)
Data: 24 cze 2006 - 12:07:08

Pati prosze powiedz jakie to sa ziola .TE plamy sa coraz wieksze zauwazam juz okolo 65% ciala da sie to jeszcze wyleczyc??

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: agnieszka (---.chello.pl)
Data: 24 cze 2006 - 14:36:02

witam
mam na imie agnieszka, zachorowalam na luszczyce, jest oropna, co jest najleprze na to
i skutecznne

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Jula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2006 - 15:56:16

Witam!
Mam od przeszło 9 lat bielactwo nabyte. Zaczęło się od małych kropeczek na dłoniach a doszło do tego, że mam już wszędzie białe plamy. Jestem tym załamana, szczególnie w okresie wiosenno- letnim. Tak bardzo chciałabym pójść na basen, plaże, ale wstydzę się ubrać strój kąpielowy....Byłam w szpitalu naświetlana lampami, smaruję plamy ziołami Babci, używałam też kremu Vitix, a teraz od dwóch miesięcy pije reguralnie ziele bodziszka cuchnącego. Niestety efektu nie widzę, ale wciąż mam nadzieje, że to ja pokonam bielactwo a nie ono mnie. Pozdrawiam wszystkich dotkniętych bielactwem.

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 25 cze 2006 - 22:02:10

HEj jestem tym zalamana ! jak bylam mniejsza koledzy przezywali mnie od salamandry plamiastej cierpie bardzo niedlugo skoncze ze soba chyba jestcala w plamy sad smiley anie jestem brzydka a to bardzo szpeci sad smileyczy zwrocilby na mnie uwage jakis normalny chlopak??odpiszcie pomozcie mi jakos blagam a jest tak goracosad smiley