Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 07:44:33

Ja stosuje to od 3 dni, więc jeszcze nic nie widać, czy jest lepiej.
Kilka razy zaczynałam, ale przerywałam leczenie sad smiley
Teraz musze juz trzymać do końca: wóż albo przewóz.

I co dołącza sie ktoś do mnie ?

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Marecki (---.server.ntli.net)
Data: 07 lip 2006 - 08:11:38

ja mam problem z luszczyca na glowie i na dloniach.Na glowie to nie problem uzywam locoid crelo,smaruje przez 2 noce i mam spokoj okolo miesiaca,najgorzej z dlonmi nic nie pomaga ,jest ktos kto ma pdobny problem i zna cos skutecznego

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 08:53:40

coś skutecznego to metoda o której pisze powyżej, czyli metoda BSM

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 07 lip 2006 - 09:41:45

Misia !!
Anula ma racje ja jush te wredne plamki mam od 2 roku zycia i na dodatek mam raczej ciemna karnacje opalam sie na ladny brazik i ogolnie nie przejmuje sie spojrzeniami innych ludzi a komentarzami tym bardziej grinning smiley i gdzie tu czytalam bardzo fajna odzywke na jakies wredne komantarze "arystokracja biała była, bo chłop to w polu...." smiling smiley poza tym najwazniejsze jest aby akceptowac siebie :*:* buziak i jedz dzis na basenik smiling smiley

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Ania (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 07 lip 2006 - 10:52:37

Witam. Ja mam bielactwo od ok 15 lat. teraz mam 25. U mnie nie jest na razie tak źle, bo zaczęło się od plamki na przedramieniu i teraz jest to kilka większych plam z tyłu ręki , jednak strasznie się boję, że z czasem może się to rozprzestrzeniać . Nie leczyłam się wcześniej ,bo mówniono mi , że nic się z tym nie da zrobić. Dopiero dzisiaj trafiłam na to forum. Proszę Cię bardzo , napisz mi coś jeśli możesz o stosowaniu metody BSM , samoleczeniu itp. Z góry dziękuję i serdecznie Pozdrawiam . Anna

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 11:37:03

Ania napisałam Ci maila

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: jolea (195.116.16.---)
Data: 07 lip 2006 - 13:07:04

Choruję na bielactwo i nadczynność tarczycy od roku. Tak jak i Wam nikt nie umiał mi pomóc, aż znalazłam w Internecie stronę sklepu zielarskiego - Feng Luka ( www.jiaogulan.pl), który sprzedaje m. in. Babći. Zamówiłam je ( przesyłka dotarła do mnie w 3 dni) i zażywam od 2 tygodni. Najpierw jednak musiałam przez 4 tygodnie stosować inne zioła oczyszczające organizm (to ważne!). Zamówiłam więc do tego Diabelski pazur, który oczyszcza organizm z toksyn i jest również m. in. na nadczynność tarczycy. Od czasu zażywania tych ziół bardzo poprawiły mi się wyniki FT4 i czuję się o dużo lepiej. Zażywam więc teraz obydwa zioła (stosuję proszek po łyżeczce do herbaty 3 razy dziennie popijając szklaną wody). Jedno opakowanie Babći starcza na ok. tydzień i kosztuje 30 zł., tak więc radzę zamówić od razu więcej, bo kuracja potrwa na pewno kilka tygodni, poza tym przy większych zamówieniach jest promocja. Ja zamówiłam sobie najpierw 4, żeby sprawdzić czy to rzeczywiście działa.
Do tego robię sobie 2 razy w tygodniu kąpiele w Bodziszku cuchnącym (przepis na opakowaniu), który jest dostępny w każym sklepie zielarskim.
Babći zażywam dość krótko, ale zauważyłam, że brzegi między zdrową skórą a białymi plamami zrobiły się mniej widoczne. Oprócz zażywania ziół uzupełniam codziennie braki witamin z grupy B (Vitaminum B compositum) - po jednej tabletce 3 razy dziennie oraz witaminę A - 1 raz dziennie. Zachęcam wszystkich z bielactwem do spróbowania.


Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 13:30:37

EHH NIO DOKLANDIE MAGDA TEZ DOBRZE MOWI!!smiling smileysmiling smileysmiling smiley JA ETZ MAM PLAMKI I NIE CZAJE SIE Z TYM NIEKTORZY SA BARDZIEJ CHORZY I ZYJA A Z NAMI NIE JEST TAK ZLE!!!smiling smileysmiling smiley AAA POWIEDZCIE MI BO PIJE TEGO BODZISZKA OD 2 DNI JUZ I KURDE NIE OCZYSZCZALAM ORGANIZMU INNYMI ZIOLAMI.. MOGE SOBIE TAK NA LAJCIE JE PIC CZY MUSZE WCZESNIEJ CZYMŚ OCZYSICI ORGANIZM ZEBY BODZISZEK ZADZIALAL?? POZDRAWIAM WASS BUZIAKII:*:*::**

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 13:50:43

joma napisz mi ktora ty metode stosowalas ok?? chodzi mi tu o bielactwo !!

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 15:03:03

to samo co na łuszczycę, poczytaj mój wątek o BSM (ten długi tasiemiec) a tam znajdziesz przepis (2 razy wkleiłam)

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Angie (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 15:11:01

Babći(Psoralea corylifolia) jest rośliną o purpurowych kwiatach,która
występuje na obszarze Chin i Indii. W Indiach uważa się,że jest
to niezwykle skuteczny lek na bielactwo,ponieważ tutaj po raz pierwszy przebadano
tą roślinę i stwierdzono,że w nasionach znajduje się olejek eteryczny,który powoduje
cofanie się tej choroby.


Lekarze uważają bielactwo za chorobę nieuleczalną.W Polsce Śląsk jest rejonem
częstego występowania tej choroby,ponieważ występuje tam bardzo duże zanieczyszczenie
środowiska ale są też inne rejony gdzie dużo osób ma tą przypadłość,a przyczyną może być
między innymi stres.Bielactwo inaczej vitiligo może być nabyte lub dziedziczne.Polega ono
na zaniku barwnika zwanego melaniną.Na początku powstają niewielkie białe plamy,
które z czasem zwiększają się.Osoby mające tą dolegliwość nie czują się komfortowo
co wpływa negatywnie na ich psychikę i brak pewności siebie.
Leczniczą częścią rośliny są nasiona. Stosuje się je zewnętrznie lub wewnętrznie.
Zewnętrznie można stosować jako papkę na chore miejsca na skórze lub w formie oleju
do wcierania oraz wewnętrznie w formie proszku.Efekty pojawiają się przeważnie po kilku
tygodniach ale czasem nawet po kilku miesiącach. Jest to zioło skuteczne na 80%
przypadków.Smarujemy odbarwione miejsca 2 x dziennie opuszkiem palca ruchami
kolistymi w każdą plamkę po kilka minut.Na początku białe plamy przebarwiają się i są
koloru różowego ale pigment wraca dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach
Babći ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwpasożytnicze, przeciwgorączkowe,
uspokajające, pobudzające seksualnie, regulujące trawienie i odmładzające skórę.
Roślina ta ma też inne zastosowania:łuszczyca, łysienie,astma, reumatyzm,niewydolność
nerek,choroby krwi,choroby kobiece,choroba wrzodowa,impotencja,dolegliwości serca
czy zakażenie gronkowcem złocistym.
Przeciwwskazaniem są choroby ostre,otyłość i zatrucie organizmu toksynami.
Babći jest środkiem wzmacniającym i dlatego przed kuracją trzeba zrobić oczyszczenie
organizmu minimum od 4 do 6 tygodni. "Tak osobiscie to mam pytanko...czy Ty masz bielactwo?? bo ja wlasnie z tym problemem borykam sie juz ponad 10 lat i znam malo osob ktore tak jak ja maja te okropne białe plamy...jeśli tak to prosze Cie odezwij sie do mnie ...mozesz mi napisac meila na adres [email protected] jesli nie to bardzo Cie przepraszamsmiling smiley"

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 15:15:55

Witam proszę o kontakt może jakos wspólnymi siłami uda na sie sprowadzić ten praparat w większych ilościach, ponieważ chętnie bym go wypróbował.

Proszę o odpowiedz.

Rafał.

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 15:18:33

Witam czy udało Ci się uzyskac odpowiedz na temat tego specyfiku z indii na bielactwo, proszę o kontakt jak sobie radzisz z ta chorobą .


Pozdrawiam,

Rafał.

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 15:25:13

Agato, jak postępy w leczeniu prosze odpisz coś więcej ponieważ chętnie bym równierz spróbował tej metody.

Lub nzpisz sms-em swój numer telefonu chetnie z tobą porozmawiam.
mój te 604 104 426

Pozdrawiam,

Rafał

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Angie (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 15:35:30

cześc Gosiunka ja tez mam 17 lat i rowniez plamki pojawily sie na moim ciele w wieku 6 lat...po przeczytaniu Twojego postu stwierdzilam ze do Ciebie napisze...bardzo chcialabym porozmawiac o tym z osoba ktora wie co to znaczy miec te okropne biale plamy...prosze Cie napisz do mnie na gg moj numer to 5066424 albo napisz meila [email protected] z gory dzieki:* pozdrawiam:*

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 15:39:50

Ewo równierz chcę zastosować bodziszka proszę o odpowiedz czy dowiedziałaś się jak go stosować.


Pozdrawiam,

Rafał.

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 15:53:25

Bardzo proszę cię o odpowiedz gdzie mogę znaleść tego lekarza który ci pomugł.

Jesli możesz wysłać mi sms z mumerem telefonu bardzo chętnie bym zadzwonił i z toba na ten temat porozmawiał.

lub
[email protected]


Proszę o kontakt,

Rafał.

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 15:55:51

Bardzo proszę o więcej informacji na temat tej metody leczenia, i jak się zakończyło w twoim przypadku.


Pozdrawiam.

Rafał.

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 16:21:50

Jestem całkowicie za napewno dostęp do wiedzy bedzie szybszy i pewniejszy prosze o kontakt.

Rafał.

Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 16:27:19

Bożenko jetem chory na Bielactwo przeglądam listę po raz pierwszy proszę Cię o więcej wskazówek, czyli czy sama to leczysz czy pod nadzorem lekarza jakie są efekty, gdzie kupujesz to lekarstwo.

Proszę o informacie.


Pozdrawiam,

Rafał.