lekarz w Anglii
Wysłane przez: Anka (---.t-mobile.co.uk)
Data: 11 gru 2007 - 11:40:59

witam wszystkich!
juz pare razy pisalam na tym forum. mam 24 lata,na luszczyce choruje 12.polowe zycia. kiedys bylo duzo gorzej,teraz nadal mam na calym ciele,ale juz mniej niz kiedys. lekarze w polsce leczyli mnie tylko sterydami,wiec w koncu poprzestalam na solarium i balsamach natluszczajacych. od niedawna jestem w anglii, i pare dni temu odwiedzilam tutaj dermatologa. zobaczyl leki ktorymi sie smarowalam<stosowalam sterydy na male plamki na twarzy i na glowe> i powiedzial ze oni juz od dawna nie stosuja sterydow.potem obejrzal moja skore.stwierdzil ze mam strasznie mocno i... dziwil sie czemu chorujac tak dlugo nie zrobilam nic zeby sie z tego wyleczyc! nie wierzylam wlasnym uszom,bo w polsce kazdy lekarz z gory zakladal ze luszczyca jest nieuleczalna!zapisal mi masci-nie sterydy-i za 2 miesiace mam znow przyjsc do niego.
co wy o tym myslicie?? jest szansa na wyleczenie sie? ja do tej pory w to nie wierzylam,ale teraz mam jakas mala nadzieje...
piszcie!

Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: Zafascynowany (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 gru 2007 - 14:33:41

Anglia to piękny kraj, można powiedzieć raj. Przyjazny dla Polaków, historia naszych stosunków to piękne karty wzajemnej pomocy, wielokrotne interwencje wojsk brytyjskich w obronie naszych interesów na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polacy otrzymują w Anglii wspaniałe posady kierowników, dyrektorów. Określenie - ,,Tania siła robocza" - zdecydowanie nie dotyczy nas, bo do Anglii wyjeżdżają sami zdolni intelektualiści. Na pytanie o stosunek do Polaków Anglicy wypowiadają się w samych superlatywach, kochają nas i szanują. Wspaniała pogoda to tylko dopełnienie tego przeuroczego obrazu, parasol jest przedmiotem nie znanym mieszkańcom wysp prawie w ogóle. ,,Kropką nad i" jest jednakowoż medycyna brytyjska stojąca na niezwykle wysokim poziomie, lekarze są bardzo mądrzy, leczą większość nieuleczalnych chorób, też łuszczycę, w przeciwieństwie do tych konowałów z Polski. Są zdziwieni, że pacjenci w Polsce chorują na łuszczycę przewlekle i nikt z polskich lekarzy nie chce im zaproponować prawdziwego leczenia. Łza się w oku kręci. Na szczęście są jeszcze nienaiwni Polacy, którzy dostrzegają miałkość polskiej medycyny, która jest zupełnie inna od tej zachodniej. Wszystko jest spowodowane tym, że w Polsce nie ma dostępu do literatury światowej, nawet nie ma prawie internetu, więc lekarze w Polsce nie wiedzą zupełnie jak się diagnozuje i leczy nieuleczalne, genetycznie uwarunkowane choroby. Całe szczęście, że są jeszcze młode, doświadczone osoby w Polsce, które dostrzegają ten problem i nam, starym zgredom, wytłumaczą jak w Anglii leczą łuszczycę.

Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: realistka (---.t-mobile.co.uk)
Data: 11 gru 2007 - 15:51:35

no to jakie sa te motody leczenia w Anglii? moze wszystkich oswiecisz?

Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: aa90 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 gru 2007 - 16:50:10

Też jestem chory na tą ł.i proszę jeśli wiecie jak to usunąć z ciała to proszę o pomoc.Będę bardzo wdzięczny i zobowiązany

Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: oliffka (83.100.207.---)
Data: 13 gru 2007 - 12:48:11

a powiedz mi tylko jak dostac sie w UK do dermatologa.. nie mam swojego GP a zgubilam poszaport.. Sa moze jacyc prywatni i jak ich szukac.
Prosze o odpowiedz.. ja poprzestalam na tym ze poszlam do apetki i farmaceuci polecali mi exorex.. ale nie wiem bo ja wcale duzo tego nie mam tylko 3 male plamki na lydce, no ale obawiam sie ze wszystko moze sie zdarzyc.
Tak swoja droga bylo gorzej ale smaruje sie codziennie oliwka johnosona w zelu po kapieli.. i naprawde pomaga
buziaki

Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: Anka (---.t-mobile.co.uk)
Data: 14 gru 2007 - 08:49:57

ja mam swojego lekarza,ale akurat go nie bylo,a mi pilnie zalezalo na wizycie u jakiegos lekarza.wiec tego samego dnia bylam umowiona na wizyte.i ten lekarz dal mi skierowanie do dermatologa.o paszport nikt mnie nie pytal.

Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: bruno (---.bulldogdsl.com)
Data: 15 gru 2007 - 23:27:56

w uk nawet prywatnie aby dostas sie do specjalisty potrzebujesz skierowanie od GP.
Na pewno GP nie wysle cie do dermatologa-wiec o tym zapomnij.
Ja do rejestracji w prztychodni paszportu nie potrzebowalem tylko potwierdzenie adresu, ale moze u ciebie jest inaczej.
Poza tym chyba to nie problem wyrobic sobie nowy paszport?

Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: mxxxx (---.as13285.net)
Data: 25 lut 2012 - 14:04:08

Takich bzdur to już dawno nie czytałam!!! anglicy zafascynowani Polakami??ha ha...jest rasizm i dyskryminacja. Polacy to pijacy i ćpuni a kobiety tylko potrafią rodzic dzieci dla benefitów. Mieszkam w UK dwa lata i właśnie to sądzą o Polakach Anglicy! a lekarze-beznadziejni. Na wszytsko paracetamol!!!!!!!!!!!!!!

Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: alisha (---.as13285.net)
Data: 30 lip 2012 - 13:27:22

całkowicie zgadzam sie z Toba

Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: Karolian (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2013 - 23:34:36

Przeciez to był sarkazm...

Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: nefelly (---.bb.sky.com)
Data: 21 mar 2013 - 00:35:44

Karolian, nie każdy jest na tyle bystry by to wychwycić smiling smiley

btw genialny ten postsmiling smiley idealnie odzwierciedla tutejsze warunki, gratki Zafascynowanytongue sticking out smiley

też muszę się w końcu do dermatologa tu wybrać. pzdr