czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: anka (---.range86-157.btcentralplus.com)
Data: 05 sty 2008 - 00:34:02

moj chlopak ma luszczyce sad smiley chcialam sie dowiedziec czy mozna sie tym zarazic?

Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: anusia (---.informel.pl)
Data: 05 sty 2008 - 00:53:34

nie ma takiej mozliwosci zeby sie zarazic luszczyca!!!!!!!!!!!!to nie jest choroba zakazna!!!!luszczyca spowodowana jest zaburzeniamii ze strony watroby zlym odzywianiem i nadmiarem cukru w organizmie.to tak jak z cukrzyca wrzodami zoladka i kamica watroby,czy slyszalas zeby ktos sie tym zarazil?to sa choroby nabyte!!!powiedz chlopakowi zeby sie nie martwil!owszem wyglada ona nieestetycznie ale to nie trad!!!w tej chorobie bardzo wazne jest zrozumienie i akceptacja ze strony innych a przede wszystkim najblizszych!sama przez to przechodze i uwierz mi nie jest mi latwo,ale mam wokol siebie zyczliwych ludzi i jest mi latwiej walczyc z ta paskudna choroba.pozdrawiam

Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: anka (---.range86-157.btcentralplus.com)
Data: 05 sty 2008 - 01:07:20

anusia dzieki wielkie

Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: anusia (---.informel.pl)
Data: 05 sty 2008 - 01:33:42

nie ma za co,doskonale cie rozumie.gdybym byla w odwrotnej sytuacji pewnie tez bym sie zastanawiala..niestety zostalam dotknieta ta paskudna choroba i to zmusilo mnie do szukania wszelkich mozliwych informacji na ten temat.chwala tym ktorzy stworzyli to forum,bo nie wiem jakbym sobie poradzila

Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 05 sty 2008 - 10:04:32

anusia akurat nie chwala tym co stworzyli to forum bo to sa wyludzacze pieniadzy smiling smiley to storna on-clinic smiling smiley ale dobrze ze jest i sa tutaj poruszane inne tematy jeszcze jest jedno dobre forum na ten temat http://luszczyca.org.pl/

Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: anusia (---.informel.pl)
Data: 05 sty 2008 - 14:19:08

tom:moze to i jest forum on clinic ale baaaardzo rzadko mozna znalezc wypowiedz na temat tej kliniki.ludzie pisza o roznych sposobach walki z luszczyca ale nie jest to korzystanie z uslug on clinic!chodzilo mi o to ze ludzie ogolnie wymieniaja sie informacjami np.co moze pomoc a czego nalezy unikac.fakt ze ludzie z on clinic sa pomyslodawcami tej strony chyba niewiele zmienia bo kto bedzie chcial skorzystac z ich uslug ten skorzysta.czytalam gdzies ze rzeczywiscie jest to wyludzanie pieniedzy,bo efektow nie widac pozostaje pusty portfel,albo nie daj boze kupa dlugow i zawod ze sie nie udalo...

Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: morato (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 10 sty 2008 - 22:05:38

co Ty, nie zarazisz sie chocbys bardzo chciala. pozdrawiam

Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sty 2008 - 10:35:14

Witam! Rzeczywiście-łuszczycą w żaden sposób nie da się zarazić.Na całe szczęście,bo inaczej zapewne wywieźli by nas na koniec świata!!!Ja również cieszę się,że znalazłam to forum i nieistotne kto je stworzył,ważne ,że działa!!! Właśnie na tym forum dowiedziałam się o exorexe,który jak na razie pomaga zaleczyć to paskudztwo.Kupe lat leczyłam się u pani dermatolog,która zapisywała mi wyłącznie sterydy albo cygnolinę.Oczywiście wciskała mi również inne bardzo drogie preparaty do kąpieli,kremy które nic a nic nie pomagały.Za to w portfelu miałam pusto.Próbowałam też leczyć się w On clinic-ODRADZAM!!!! Jak na razie skórę mam czystą.Jak coś zaczyna wyłazić to zaraz smaruję exorexem i jest ok.Głowę myję codziennie szamponem exorex i efekt jest taki,że juz nie sypie mi się z głowy,plamy zniknęły więc jestem bardzo szczęśliwa!!!Mam rodzinkę w Anglii i to właśnie oni starają się dla mnie o zaopatrzenie.Ostatnio exorex lotion trzeba było zamówić,bo nie mieli w aptece.Pozdrawiam i bez obaw ŁUSZCZYCA JEST CHOROBĄ NIEZARAŹLIWĄ!!!!!!!

Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 11:44:49

Anusia a kto ci powiedział ze łuszczyca jest przez zaburzenia pracy watroby czy złe odżywianie ?? to jest choroba genetyczna albo jest spowodowana przez zle pracujacy układ immunologiczny organizmu , który własne komorki uznaje za obce i "wyrzuca" z organizmu. to co napisałas moze byc "przyczyna" ujawnienia sie choroby bo z luszczyca sie rodzisz tylko nie wiadomo czy ujawni ci sie czy nie smiling smiley

Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 14:28:59

Dana ,czy ty exorex w polskiej aptece sobie zamówiłaś ?