Re: mumijo
Wysłane przez: Marzena (---.chello.pl)
Data: 23 lip 2006 - 11:28:46

czy może dostałaś adres gdzie kupić mumijo jeżeli tak to proszę podaj mi ten adres będę wdzięczna

Re: mumijo
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 23 lip 2006 - 17:51:13

Gdzie w warszawie jest ten towar??

Re: mumijo
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 09 sie 2006 - 15:38:51

Gdzie mozna w wawie dostac ta masc Bo znalazlem tylko tabletki Mumio (nie mumijo) please?

Re: mumijo
Wysłane przez: mary (---.warcnet.szczecin.pl)
Data: 22 sie 2006 - 18:31:25

Tłumaczone z niem. czasopismo "Natur & Heilen": Z obecnego naukowego stanu wiedzy należy wnioskować, że mumijo stymuluje organizm poprzez kompleks substancji czynnych wzmacniających system immunologiczny organizmu. Ma działanie anty-oksydacyjne, odbudowuje, stabilizuje błonę śluzową jelit. Zawiera oprócz b. wielu różnych minerałów i mikroelementów STRONTIUM - Sr, który spotykamy w naturze w 3 różnych naturalnych izotopach: 84 Sr, 86 Sr i 87 Sr. z chemicznego punktu widzenia strontium znajduje się w poblizu calzium i barium, nie mając toksyczności barium. W mumijo znajduje się wyłącznie naturalne strontium i nie wykazuje zwiększonej radioaktywności. Strontium konkuruje z calcium i jest stosowany jako uzupełniacz wapna w remineralizacji kości, zwłaszcza przy złamaniach. W osteoporozie, we wrzodzie żołądka-dwunastnicy; ma działanie antybakteryjne=przeciw bakterii pasożytującej w żołądku Helicobacter pylori, która powoduje raka, stosować na czczo i wieczorem po 200mg; Mumijo działa przeciwskurczowo, można leczyć krwawiące hemoroidy (czopki można kupić w niemczech).
Mumijo można stosować między 50mg-800mg na dzieńbez szkody dla zdrowia, przy dłuższej terapii (do 60 dni bez przerwy)nie wywołuje żadnych działań ubocznych i toksycznych. Stosowanie w dawce 200 mg jest optymalne. Artykuł jest o wiele dłuższy i b. ciekawy. Mumijo jest super!

Re: mumijo
Wysłane przez: Elena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2006 - 17:15:53

Mumijo jest dobrym lekiem prawie na wszystkie schorzenia... Kiedyś robiłam kompresy... Pochodzę z byłych terenów ZSRR (dokładnie z Ukrainy), gdzie bardzo łatwo dostać mumijo w czystej postaci... Nie pomogło mi to na łuszczycę, ale łuszczyca po tych okładach nie rozrastała się i nie swędziała, ale też jej nie ubywało. Słyszałam jednak, że na niektóre rodzaje łuszczycy mumijo działa i to bardzo skutecznie...

Mumijo w kapsułkach czy tabletkach NIE POLECAM!!! Bowiem są one przetworzone dodatkowo chemicznie... Najlepsze jest mumijo w czystej postaci... Jak ktoś jest z Warszawy radzę udać się na Stadion i popytać u Rosjan. Możecie też zamówić w internecie ze stron sklepów zielarskich na wschodzie... Niektóre sklepy zielarskie w Polsce również zajmują się sprowadzaniem mumijo. Jedynie mumijo w kapsułkach to jeden wielki SZAJS szczególnie ten w aptekach!!! Żeby sprawdzić czy to jest prawdziwe mumijo dajcie niewielki kawałek jakiemuś zwierzęciu, jeżeli przykładowo kot jest chory rzuci się na to mumijo - to znaczy, że to jest prawdziwe...

Dokładnie nie wiadomo co to jest dokładnie, jest to żywica wydobywana w górach - często chore, górskie zwierzęta, żeby wydobrzeć zbierają się koło tej żywicy...

POLECAM... naprawdę mumijo przyspiesza regenerację całego organizmu, szybciej goją się rany... może też wyleczyć łuszczycę (słyszałam o takich przypadkach), natomiast to potrafi tylko prawdziwe i nie przetworzone mumijo...

Re: mumijo
Wysłane przez: Sebek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sty 2007 - 18:59:24

No to tak

Właśnie dostałem tą maść od mamy a ona od znajomej z Ukrainy. Mam trądzik i mówiła ze nie ma nic lepszego i że to jest zajebiste. Takie pytanka:

Używał to ktoś na trądzik ? PomogłO ??
Jak to nakłądać trzeba robić te roztwory tak jak to piszą czy moge wsmatować poprostu na syfki ??

Re: mumijo
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2007 - 13:18:42

A GDZIE TO JEST WKRAKOWIE...

Re: mumijo
Wysłane przez: wiola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sty 2007 - 11:58:16

http://www.allegro.pl/item146858806_mumijo_mumio_oryginal_.html

Re: mumijo
Wysłane przez: beata (---.1-87-r.retail.telecomitalia.it)
Data: 01 lut 2007 - 15:35:46

Czy moge brac tabletki razem z mascia tego leku ? I czy moge go zamowic do Wloch gdyz tam przebywam pozdrawiam .

Re: mumijo
Wysłane przez: agaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 kwi 2007 - 15:19:48

mam tego muminka w domu nawet niewiem skąd pare razy sporadycznie posmarowalam ale to pewnie zamalo

Re: mumijo
Wysłane przez: gurciu (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 maj 2008 - 13:40:09

Witam,jest bardzo wskazane branie tabletek i smarowanie jednoczesne mumio(mumijo),używam juz tego specyfiku od lat i wyleczyłem tym wiele dolegliwości,ostatnio w 1,5 miesiąca wyleczyłem głęboką ranę żylakową z którą lekarz walczył 1,5 roku bez efektu -- wyleczyłem to stosując na zewnątrz spirytus mumio , jednocześnie zażywając 2 tabl./dziennie.Kurację tę przeprowadziłem na moim ojcu,który ma 78 lat i stale zarzywa leki na rozcieńczenie krwi-efekt końcowy niesamowity

Re: mumijo
Wysłane przez: maciek 200681 (194.181.28.---)
Data: 01 sie 2008 - 19:15:12

MAŚĆ MOŻNA KUPIĆ W KOŚCIELE ŚW ANNY NA KRAKOWSKIM PRZEDMIESCIU W WARSZAWIE CENA 15 ZŁ.

Re: mumijo
Wysłane przez: diim (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2008 - 19:05:33

Moge pomoc kupic krem-balsam Mumio na rany i zmiany skorne oraz Mumio w tabletkach.
Napisz do mnie Beata.
[email protected]

Re: mumijo
Wysłane przez: Teresa (---.dyn.optonline.net)
Data: 06 wrz 2008 - 23:17:56

lucek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> moja mama szuka informacji gdzie tą maść można
> kupić bo bardzo jest jej potrzebna ale nie na
> łuszczyce tylko na wrzody;-) pozdrawiam bardzo
> prosze o informacje
> mumijo mozna kupic w sklepach laboratoria natury. jest strona www i sklep internetowy
>na luszczyce poleczm strone www.sklep.zdrowe.com.pl

Re: mumijo
Wysłane przez: Teresa (---.dyn.optonline.net)
Data: 07 wrz 2008 - 00:07:57

majka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ja nabyłam ten lek ale w kapsułkach.. na
> niebieskim, trójkątnym opakowaniu napisane jest
> shilajit mumio, laboratoria natury-producent
> naturalnych preparatów....Tylko teraz sie
> zastanawiam czy jest sens jeść te tabletki czy
> lepiej przygotować roztwór tak jak to pisza na
> stronie
>
> http://tensegrity.webpark.pl/mumijo1.htm
>
> sb help me;>
roztwor przygotowuje sie dosc pracochlonnie. Trzeba miec wage laboratoryjna i duzo samozaparcia, czasu tez. Tabletki zas kupuje sie i lyka. Tyle tylko, ze roztwor moze sluzyc na wiele innych dolegliwosci. A gdzie mozna kupic mumijo w saszetkach?

Re: mumijo
Wysłane przez: Teresa (---.dyn.optonline.net)
Data: 07 wrz 2008 - 00:21:42

chcialabym kupic te saszetki, moze twoj tata jeszcze ma?

Re: mumijo
Wysłane przez: maga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 wrz 2008 - 02:09:41

posiadam mumio w tabletkach i saszetkach, zaiteresowanych prosze o kontak [email protected]

Re: mumijo
Wysłane przez: mion (---.aster.pl)
Data: 10 wrz 2008 - 10:27:11

Zostało mi trochę zapasów mumio w saszetkach, mogę to odsprzedać. Mam też przepisy na wykonanie z mumio maści. Kontakt [email protected]

Re: mumijo
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 10 maj 2009 - 00:02:13

witam,czy ktoś z Was moze sie wypowiedziec na temat tej maści??moze ktoś ją stosuje lub stosowal?niedawno zakupiłam ją i smaruje sie 2-dzień i jak narazie zero efektow...ale u mnie nie jest jeszcze tak tragicznie z tą ł,mam ją na kolanach i łokciach i gdzienigdzie na plecach i tak juz od dawna...nie moge jej sie pozbyc niczym chyba dlatego ze od poczatku choroby smarowalam tylko dermovate i teraz skutki... najgorsza jest głowa,cała wysypana choc niedawno bylo lepiej,ale sie pomądrowałam i posmaroałam głowe mascią devobet dlatego ze nic innego nie mam i tak zostawilam tą maść na główce całą noc..po umyciu okazało sie ze gorzej byc nie moze i teraz własnie posmarowałam se maścią mumijo,zobaczymy co jutro bedzie:/najwyżej osiwieje.prosze dajcie znac czy komus pomogla ta masc .pozdrawiam

Re: mumijo
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 10 maj 2009 - 15:13:34

no tak,glowa nie swedzi po tej masci,ale nie moge domyc wlosów caly czas są tłuste i pelno luski,dobrze ze nieosiwialam...