Re: narzady plciowe
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 04 sie 2006 - 15:54:21

Lidia ta masc nazywa sie poprostu mocznikowa jest na recepte bo jest to masc robiona kosztuje 5 zl a pudeleczko jest calkiem spore

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Klawesyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2006 - 17:03:39

ja.mialem.miale.jedynie.mala.kropke.mozna.powiedziec.ze.doslownie.na.srodku.czlonka.i.po.kilku.smarowaniach.delatarem(w.bardzo.malych.ilosciach).zeszlo.juz.po.kilku.dniach.
tak.samo.plamka.na.podbrzuszu.pod.wlosami.....:/
sorry.za.te.kropki.ale.spacja.nie.dziala.a.nie.chce.zeby.tekst.sie.,zlewal.tongue sticking out smiley

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2006 - 23:52:38

Izabela!
Dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałam, że nie wolno używać płynów do higieny intymnej. Ja bez nich nie wyobrażam sobie życia. Dzięki za radę z oliwką. Będę stosować w sytuacjach kryzysowych.
Do lekarza jeszcze nie dotarłam, ale na szczęście sytuacja się unormowała i bóle zniknęły. Oby tak dalej.

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: izabela (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 09 sie 2006 - 20:08:56

Malgosiu
Powodzenia zycze,i sprawdzaj,i uzywaj to co ci pomaga.Trza se jakos radzic.
Dzisiaj to własnie ja mam kryzys z tymi miejscami,sterydy w uzyciu niestety.
Pozdrawiam

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: izabela (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 09 sie 2006 - 20:09:38

Podaj swoje gg malgosiu to pogadamy,

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sie 2006 - 22:59:13

Izabela!
Podam ci gg, ale proszę najpierw pytaj czy jestem, bo przed komputerem zazwyczaj siedzi mój mąż. Ja jestem w domu dopiero ok. 19.00 po pracy.
Mój gg 6321583

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Krzysiek (---.master.pl)
Data: 12 lip 2010 - 10:36:44

Odświeżam temat..

znacie jakieś sprawdzone maści ? cholerstwo wskoczylo mi na sam trzon ptaka smiling smiley i skóra pęka i piecze jak cholera

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: deep (---.as.kn.pl)
Data: 12 lip 2010 - 11:10:17

Nie ma sprawdzonej maści na to świństwo, nie zależnie od tego gdzie to masz. Każdemu pomaga co innego. Ja jeśli chodzi o ł. w tych miejscach stosuję lorinden A na przemian z pimafukortem. Nie schodzi na stałe, ale na jakiś czas mam spokój. Nie pocieszam cię, ale tak niestety jest...i tak w kółko.

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: on (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2010 - 14:30:10

włóż se ptaka w kwas solny powinno pomóc !! !! smiling smiley

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Smutny (---.mmj.pl)
Data: 16 gru 2010 - 13:48:27

Ja mam 17 lat. jestem luszczykiem od 12 roku zycia. moja choroba swoje poczatki miala lagodne i nie bardzo sie nia przejmowalem . dostalem jakas masc ktora smarowalem i mialem spokoj na 3 lata. zostalo tylko troszke na lokciach. ten okres zimowy jest masakryczny. wyskoczylo mi na twarzy oraz pierwszy raz na penisie i w jego okolicach . przestraszylem sie bardzo co to moze tam byc ale teraz juz wiem ze to luszczyca. polecam krem na zamowienie w aptece siarkowy. pomaga na penisa i jego okolice a na twarz polecam " PROTOPIC " . smiling smiley damy rade , kiedys to zwalczymy. " mama od mojego kolegi miala luszyczca tzn miala okres wysiewu pierwszego dostala masc " LORINDEN A " ktory na mnie nie dziala , ona sie posmarowala i ma od 5 lat spokoj ani 1 plameczki. przepraszam za styl pisania tongue sticking out smiley . pozdrawiam smiling smiley

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Magda (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 sty 2012 - 21:57:41

hej!

Ja mam prawdopodobnie łuszczycę na narządach płciowych. Straszny świąd odczuwam w okolicy sromu i wejścia do pochwy który szczególnie nasila sie przed miesiączką. Nie wiem co to ma za związek ale u mnie ma. Tak samo swędzi mnie wtedy odbyt. Czy to jest związane z łuszczycą? Wie ktoś może?

Pozdrawiam

ps. jak sie tego pozbyc?

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: deep (---.internetia.net.pl)
Data: 24 sty 2012 - 13:23:06

Smutny podaj nazwę tego kremu siarkowego.

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: An44 (---.play-internet.pl)
Data: 03 lut 2012 - 21:42:13

Do Magda,
kup sobie zioła w aptece VAGOSAN i zaparzaj,rób nasiadówki w miednicy,baaaardzo pomaga.Są to zioła przeciw zapalne do stosowania na narządy płciowe.
Odnośnie maści urea,ja np. sikam w miedniczke(specjalnie przeznaczona) i mocze w tym szczochu stopy,najlepszy szczoszek z nocy,też bardzo mi pomaga.Ja akurat mam tyko zmiane na jednej stopie i dłoniach,czytałam też gdzieś by przemywać zmiany łuszczycowe moczem tzw.urynoterapia.

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: ELA324 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2012 - 07:36:07

TEŻ MAM ZMIANY W INTYMNYM MIEJSCU,SWĘDZI JAK CHOLERA I JESTEM W CIĄŻY ,CZYM MOGĘ SIĘ TAM SMAROWAĆ ,PROSZĘ O RADE

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: olo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2015 - 18:20:06

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: asmen (82.177.36.---)
Data: 07 maj 2006 - 10:25:18

Dobrą maścią na te miejsca (i przodu i z tylu), jest Pimafucort, warto wyprubować.

Jes to bardo głupi pomysł aby na penisa dawać taka maść
sterydy są gorsze od samej choroby
nie dajcie się wrabiać w takie leczenie.

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Kris (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2016 - 09:02:56

Czesc. Mam ten sam problem. Stosujesz coś co Ci pomaga?
Pozdrawiam i czekam na info.

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 24 maj 2016 - 19:02:14

W te miejsca zawsze robię okład z olejku rycynowego,przemywam wywarem z kory dębu i do miesiąca po problemie.

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Częstochowianka (---.play-internet.pl)
Data: 24 maj 2016 - 22:09:28

Basiu, masz to miejsce ;-) nie wierzę
Podobno Pan ZEJ dziecko moje ty drogie ciebie wyleczył z łuszczycy.

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 25 maj 2016 - 03:22:11

Przykro mi za taką dolegliwość, moja maść i żel radzi sobie z taką intymną dolegliwością.
Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 661 336 858 lub na e-mail [email protected]
dam kontakty do osób szczęśliwych po mojej kuracji.
Można też obserwować aktualne leczenia osób z łuszczycą i ŁZS na f:
https://www.facebook.com/plamy.na.ciele
Pozdrawiam wszystkich znajomych i również tych, którym nie po drodze zemną.

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 25 maj 2016 - 04:49:51

Panie Z.E.J mogłam przetestować pana maść na skórze, w miejscach takich jak, łydki czy łokcie, ale nigdy nie zastosowała bym jej na miejsca intymne i zapytana odradziła bym innym,nie przy takich objawach jakie daje maść na nodze można to wytrzymać, ale nie w miejscu intymnym więc proszę o rozsądek.



Częstochowianka a ty masz to miejsce bo mnie wydaje się że nie skoro musisz ukrywać się pod nickiem,i atakować za krzaków smiling smiley
Nie obrażaj mojego miasta,tu każdy odważnysmiling smiley