Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
BSM
Wysłane przez: ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2005 - 14:22:26

Niech mi ktoś wyjaśni o co chodzi z tym BSM??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sie 2005 - 19:40:03

Ania, wejdź na mój wątek "Wyleczyłam łyuszczycę metodą BSM - ciąg dalszy" - on teraz znajduje się w sarszych wątkach. na końcu napisałam ogólnie na czym polega to leczenie. Pozdrawiam. Jeżeli przeczytasz ten i poprzedni watek w całości, to dowiesz sie właściwie przawie wszystkiego. Możesz jeszcze do mnie napisać na maila.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 08 sie 2005 - 23:04:41

joma.. ja mam w domu psa, a wksiazce napisali ze nie mozna sie stykac ze zwierzetami..czy w takim razie leczenie nie przyniesie efektow? przeciez nie wyrzuce zwierzaka z domu :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2005 - 23:11:04

majka, z psem nie możesz sie stykac tylko podczas stosowania zabiegu tzn. akurat wtedy, gdy trzymasz ręce na gowie oraz niestety nie możesz go wpuszczać w nocy do łóżka, kiedy śpisz, a spac tez musisz sama. W czasie całej kuracji należy spać samemu. Musisz niestety w nocy zamykać drzwi i psiaka nie wpuszczać do pokoju, w którym śpisz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 09 sie 2005 - 23:38:54

joma-specjalistko od bsm...mam do Ciebie jeszcze kilka pytań:
1. Czy istnieje kilka ksiazek o leczeniu metoda bsm czy tylko jedna? Bo ja kupilam taka z sofia loren i małym murzynkiem na okladce. autor-Piotr Lewandowski, czy jest ona dobra?
2. po jakim czasie zauważyłas poprawe wyglądu skóry?
3. nie mozna nosic bizuterii tylko podczas przykladania dloni do glowy, czy ogolnie caly czas kiedy stosuje sie to leczenie?

no i jeszcze mam sporo pytań ale najpierw poczekam az odpowiesz na te smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sie 2005 - 13:50:48

nie uważam sie wcale za specjalistkę od BSM, doradzam w tym zakresie, który sama na sobie wypróbowałam.
Z tego co wiem, istnieje tylko jedna książka o BSM.
Poprawę skóry zauważyłam juz po 2 tygodniach leczenia, krosty zaczęły robić sie sine.
Biżuterię zdejmuje sie na czas przykładania dloni, ja chyba przez cały czas nic nie nosiłam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: pawcio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sie 2005 - 20:01:20

czy jak chodze na lampy to nie moge sie leczyc bsm.pomocy bo kupilem ta ksiazke i chce juz sprubowac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sie 2005 - 23:43:35

Naświetlan w czasie kuracji nie wolno stosować niestety, 25 str. w książce, wiersz 5 od góy. Musisz poczekac do końca swojej kuracji, albo ją po prostu przerwać - ale o tym musisz sam zdecydować lub Twój lekarz

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.