mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: ediii800 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2008 - 23:19:53

witam mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na D z powodu choroby poniewaz wiem ze na luszczyce przysluguje kategoria d. czy wie moze ktos jak to zrobic??? z gory dzieki za radywinking smiley

Re: mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 08:38:57

Skompletuj wszystkie kwity z przebiegu choroby np.(leczenie szpitalne,specjalistyczne, sanatoria, koniecznie prowadzącego lekarza dermatologa z historią choroby) i wyślij - bardzo ważne - listem POLECONYM do Twojego WKU z pismem przewodnim w którym ze względu na chorobę zwracasz się o zmianę grupy i przeniesienie do rezerwy.
I to wszystko z Twojej strony. Być może jak Twoja dokumentacja będzie pełna oddająca obraz choroby, to nie będą Ciebie wzywać na komisję i na tym się skończy.

Re: mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: ediii800 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 11:30:33

aha wice tak to wygladasmiling smiley a nie lepiej byloby zlozyc to podanie samemu???bo papiery od dermatologa mam bo w szpitalach i senatoriach nie bylem

Re: mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 13:30:53

Rób jak Ci wygodniej, każda droga jest dobra. Pamiętaj o najważniejszym, żeby mieć potwierdzenie. Jak będziesz osobiście dostarczał to napisz w 2 egzemplarzach i na drugim niech Ci pokwitują odbiór. Jest to ważna sprawa. Bo masz podkładkę, że dostarczyłeś, ale też w rękach masz kwit, że WKU wie o Twojej chorobie. To na wypadek gdyby komisja podtrzymała kat A. i Ciebie wcielili do wojska.
W tym wypadku gdybyś już był żołnierzem i dostał DUŻEGO wysypu w armii z pewnością - >skomisują<. Wówczas możesz starać się o odszkodowanie i masz w rękach dowód, że wiedzieli o Twojej chorobie a jednak wcielili.
Bywaj.

Re: mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 14:09:21

nie znacie sie idz do kimisji z zaswiadczeniem ze masz L nie wiem czy ci wyszla pozniej niz miales poczatkowa komisje ale to nie wazne pozniejsziesz z tym i nic ci nie moga zorbic tylko D a nie musisz miec zadnych zaswiadczen o leczeniu i o niczym takim

Re: mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: ediii800 (---.swiebodzice.sdi.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 17:13:15

no to chyba stawie sie tam osobiscie bo mam juz dosc tego asmiling smiley a wyskoczyla mi jak mialem 19 to juz 3 lataka stuknely jak nic i niestety bylo to po komisjiiisad smileysad smileysad smiley dziki za rady