Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
masc lorinden A
Wysłane przez: inga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2008 - 21:22:07

Witam wszystkich mam pytanie czy ktos z Was uzywal masci lorinden A jak Wam sluzyla ?czy ktos mial skutki uboczne?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: mala (---.chello.pl)
Data: 29 kwi 2008 - 23:23:11

ja uzywam jej co dzien w pachwinach pod pachami juz kilka lat mysle ze na niewielkie zmiany nie szkodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: czae (---.unipol.net.pl)
Data: 18 sie 2008 - 21:29:11

a wez kto to wymyslil juz sie smaruje na nogach miesiac i nawet zadnego efektu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 19 sie 2008 - 10:07:08

czesc loriden to dobra masc ale chyba nie wiesz ze to steryd , kiedys to stosowalem teraz juz nie uzywam zadnych sterydow i nie bede

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: sznaucer (---.wlb.vectranet.pl)
Data: 19 sie 2008 - 16:10:41

nie ma już czym się smarować - mąści dziegciowe wycofane, inne z pochodnymi vit D są drogie , a przede wszystkim nie za bardzo mi pomagają i jeszcze lekarze nie za bardzo chcą je przepisywać./ja jak chcę żeby mi przepisał to robi wielkie oczy / no i zostają tylko sterydy......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 19 sie 2008 - 18:12:29

to nie mardzu sznaucer tylko zmien diete nie pij nie pal i dieta to bedzie wyleczony bez tych masci , wystaczy dobry krem pod prysznic i balsam nawilzajacy i raz kiedy oliwka salicylowa ktora kosztuje pare zl + sloneczko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: sznaucer (---.wlb.vectranet.pl)
Data: 19 sie 2008 - 20:05:30

masz rację , ale tylko w marudzeniu- nie piję, nie palę /niegdy tych nałogów nie miałam/ , diete mam od dawna zmienioną. No i masz rację tez w tym słoneczku - południe Europy co roku latem kąpiele w b. słoneym morzu , opalanie - to dla mnie najlepsze lekarstwo , ale niestety nie na długo - właśnie jestem ponad m-c po takim wspaniałym zaleczeniu ,a juz ł.wraca !!!!!!! Ale warto chociaż m-c w roku byyyćććć szczęśliwym ......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: deep (---.gaja.net.pl)
Data: 20 sie 2008 - 10:45:48

Ja też nie zaliczam jej do super maści.
Niestety używam jej w miejsca intymne kiedy już nie daję rady i bardzo mi dokucza. Wtedy stosuję lorinden A i po jakimś czasie mam ulgę. Nie na długo jednak bo szybko wraca i tak w kółko. Ale co zrobić...zawsze coś złagodzi bo zupełnie nie wyleczy.

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 20 sie 2008 - 14:01:50

deep idz na solarium i sciagnij gacie ladnie cie tam spiecze i pominno pomuc winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: deep (---.gaja.net.pl)
Data: 24 sie 2008 - 10:52:39

To byłoby trochę kłopotliwe. Nie wiem czy promienie doszłyby w te miejsca-smiling smiley No i jeszcze jedna sprawa...ha,ha

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: kacha (---.bsb.vectranet.pl)
Data: 26 sie 2008 - 14:22:51

witam ja też uważam że lorinden A nie jest najlepszą maścią mi nic nie pomogła ale o wiele lepsza jest clobederm pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: deep (---.gaja.net.pl)
Data: 26 sie 2008 - 15:03:02

kacha napisz coś więcej o tej maści. Czy używasz jej w miejscach intymnych i z jakim skutkiem działa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: kacha (---.bsb.vectranet.pl)
Data: 27 sie 2008 - 16:37:28

nie próbowałam w miejscach intymnych dostaniesz tą maść na recepte mi objawy zeszły po 2 tygodniach plamy jak tylko się pojawiają to zaraz smaruje i mam spokój pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: LOLITA2 (---.chello.pl)
Data: 28 sie 2008 - 16:08:40

MAM PROBLEM Z PAZNOKCIAMI U NOG TZN MAM 2 PAZNOKCIE KTORE MI SAME SCHODZA MAM MASC LORINDEN A KTORA PRZEPISAL MI LEKARZ I Z POCZATKU MI PRZESZLO ALE PRZERWALAM A TERAZ PO DLUZSZYM CZASIE OD NOWA MAM PROBLEM I NIE WIEM CO ZROBIC PROBLEM POJAWIA SIE W LECIE PROSZE O POMOC LUB PORADEsad smiley( POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: aaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2009 - 11:35:04

ja nie mam problemu z łuszczyca ale moja mama ma od dwudziestu paru lat no i problem sie skonczył.. dermatoloszka wyslala ja na secjalistyczne lampy (takie niby solarium ale sie nie opalicie winking smiley) razy w tygodniu chyba przez 3 miasace i zero luszczycy, jakis czas po zakonczeniu lamp ze dwa trzy kropeczki luszczycowe ale mama szczesliwa bo praktycznie nie ma luszczycy smiling smiley raz w roku powtarza sie te zabigi, natknelam sie przypadkiem na to forum, wiem przez co mama przeszla i wiem ze to straszne dlatego pisze co wiem, mam nadzieje ze komus tez to pomoze, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: ewa (---.lokis.net.pl)
Data: 06 maj 2009 - 09:33:19

Jestem w trakćie u zywania maśći Lorinden A,w zasadżie ją kończę,ale efekt jest nikły.Prawie nic mi nie pomogła.Stosowałam rególarnie,według zaleceń lekarza,i nic.Mam egzemę palców u rąk.Będę musiała wróćić do lekarza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2009 - 14:10:19

ta nie opala... chyba ze UVB, bo ja po UVA to niedlugo murzynem bede :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 06 maj 2009 - 14:34:35

Zygfryd-murzynek bambo w Afryce mieszka...itdwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: andy (---.net.stream.pl)
Data: 16 wrz 2009 - 18:34:44

walcze z łuszczycą juz kilkanascie lat. mam na łokciach i miałem na kolanach spore place wielkosci dloni. uzywalem roznych drogich lekow i efekt byl bardzo mizerny, a w zasadzie zaden. wrocilem do lorindenu A. uparcie smarowalem 3 razy dziennie przez okolo 3-4 m-ce. wuleczylem tak idealnie, ze do dzis nie ma sladu a minelo okolo 10 lat. teraz uparlem sie na łokcie. mam wrazenie, ze masc dziala. trzeba tylko pilnie smarowac i nie odpuszczac. jasne jest tez dla mnie, ze masc dziala ale nie u wszystkich. trzeba trafic na lek ktory u nas najlepiej zadziala. ja stosowalwem rozne srodki nawet zagraniczne i efektu nie bylo. wydalem majatek na te cudowne mazidla i w sumie okazalo sie, ze polska tania masc LORINDEN A jest najskuteczniejsza. wniosek jest taki. trzeba byc upartym w stosowaniu i nie odpuszczac ani razu przez co najmniej 3-4 mce. no i rzecz jasna trzeba trafic na odpowiedni lek dla nas. nie zawsze to co komus pomaga pomoze i nam. ja jestem tym szczesliwcem ktoremu ten najtanszy lek pomogl i z czystym sumieniem moge powiedziec abyscie sprobowali. efekt moze byc a moze nie. wytrwalosci dla wszystkich ktorzy walcza !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: Karola (---.tktelekom.pl)
Data: 17 wrz 2010 - 15:03:24

Ja o chorobie dowiedziałam sie tydzien temu, jestem zalamana, mam wlasnie miedzy innymi ta masc i nic nie pomaga, wyskakuja mi nowe sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.