Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: Alicja (80.50.130.---)
Data: 20 wrz 2010 - 12:56:30

Hej Lorinden A to świetna maść!!Tylko trzeba umieć ją stosować.Ja nauczyłam się tego w szpitalu.Smarując się Lorindenem trzeba nałożyć okluzje,już następnego dnia krosty są bielsze.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: laki luk. (---.swidnica.mm.pl)
Data: 20 wrz 2010 - 21:26:23

ta spoko, a za tydzien 2 razy wiecej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: Dominika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sty 2011 - 08:41:40

Hej. Mój tata stosował lorinden A przez wiele lat... Moim zdaniem nie za wiele mu pomogła, miał zmiany na skórze odkąd pamiętam i ta maść nawet nie zmniejszała tego stanu, ale pewnie na każdego inaczej działa... Poza tym to steryd ;/ Ja mam łuszczycę od tygodnia około, to pierwszy wysyp. Uaktywniła się po przebytej anginie z gorączką... Jeszcze do mnie nie dociera ta wiadomość, chociaż codziennie się smaruję różnościami. Pozdrawiam Was gorąco. Dominika.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: liliana (80.48.144.---)
Data: 04 lis 2011 - 08:45:06

WITAM SERDECZNIE. MOJA MAMA PRAWIE 30 LAT LECZYŁA SIĘ NA ŁUSZCZYCĘ SKÓRY SMAROWAŁA SIE WSZYSTKIMI WYNALAZKAMI JAKIE JEJ PRZEPISYWANO I NIC AŻ KIEDYŚ KTOŚ PRZEPISAŁ JEJ ~~ELOCOM~~~~ I WSZYSTKO ZNIKNEŁO DO DZIS DNIA SLADU NIE MA. POZDRAWIAM MOŻE TO KOMUŚ POMOZE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 05 lis 2011 - 13:02:21

Elokom to taki sam steryd jak Lorinden....widac mamusia szanowna nie chorowała na luszczyce....taki drobny szczegół łuszczyca NIE JEST ULECZALNA....mozna doprowadzic do remisji ale prosze mi wierzyc ze nie po ELOCOMIE....istnieje bardzo wiele horob imitujacych łuszczyce:daja takie same objawy,trudno nawet lekarzom rozpoznac czy to faktycznie łuszczyca czy ktoras z przyłuszczyc.Jedyną charakterystyczna rzeczą jest to ze PRZYŁUSZCZYCE DA SIE BARDZO LATWO WYLECZYC WLASNIE STERYDAMI.....łuszczyce owszem zaleczyc tez mozna ale stosowanie caly czas sterydów powoduje wiele skotkow ubocznych i wysypy tzw.posterydowe.
Podziwiam ludzi ktorzy tak bezmyslnie wypisują swoje radosne spostrzezenia....mijajace sie z prawdą....a czasami wystarczyłoby poczytac troszke informacji na temat łuszczycy i nie stwarzac złudnej nadzieji młodym,dotknętym ta choroba ludzi...zycze zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: masc lorinden A
Wysłane przez: gienia (---.ptim.net.pl)
Data: 05 lis 2011 - 17:33:59

Ja też uwielbiam te radosne wpisy typu "Elocom jest cudowny! wszystko mi zniknęło!" Tylko chyba zapominają umieścić za parę dni/tygodni wpis, że wszystko im wróciło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.