Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
solarium
Wysłane przez: czarek (62.29.133.---)
Data: 20 sie 2005 - 15:02:00

właśnie zaczołem chodzić na solarium , trzy razy w tyg. po 5 min. poczatek dlatego , oprócz tego używam tylko masci lorinden A , bo nic innego nie pomaga , sami wiecie po paru latach jak to jest, zainteresowanych efektami będe informował na forum PS> solarka dla faceta> troche głupawe aleeeeeeee


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 21 sie 2005 - 02:56:17

no a niby czemu solarium jest glupawe dla fecetow?? wez przestan...rowne uprawnienia... jak mi osobnik plci meskiej wychodzi z pokoju z lampa to jest to dla mnie normalne...i ....i wogole o czym tu mowic...solar 4everyonewinking smiley) peaceeegrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: czarek (62.29.133.---)
Data: 21 sie 2005 - 15:38:55

to tylko moje zdanie , sorrki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 11:47:54

Je?eli s?o?ce Ci pomaga to po salarce powinno te? byc lepiej. I jest co innego jezeli zdrowy (metroseksuslny(?))facet wozi sie na solare a co innego kiedy kto? naprawde tej solarki potrzebuje dla zdrowia.Patrz pod tym kontem.POZDRO!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: lukee (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 sie 2005 - 00:33:14

I co pomaga to solarium czy nie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: jarek (---.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 01 wrz 2005 - 12:14:22

na mnie solarium dziala odwrotnie.sam mam wlasne i czesto sie opalam,ale efekt mam zupelnie odwrotny,luska robi sie bardziej biala itd,chodzac na puve poprawialo sie,ale sami wiecie ze to choroba ktora roznie reaguje na ludzi.pozrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: oliczka (---.autocom.pl)
Data: 02 wrz 2005 - 20:46:39

Ja naświetlałam zmiany łuszczycowe solarium domowym, zakupiłam sobie takie i wyleczyłam ręce i teraz ani śladu po łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: czarek (62.29.133.---)
Data: 03 wrz 2005 - 17:16:27

zaczynam wygladać jak leper,ale co do plam dalej sa zaczerwienione ,jeszcze zacząłem kąpiele w soli jodowo bromowej w aptece po 6 zł na 100 litrów wody (wanna),

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: szyszka37 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2005 - 23:15:18

U mnie jest mała poprawa ale dopiero zacząłem stosować i mam nadzieje że pomoże.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: cris (---.debacom.pl)
Data: 23 wrz 2005 - 21:13:09

jezli macie problem z łuszczycą moge wam pomóc, zaczynam badania kliniczne nowego rewelacyjnego kremu na łuszczyce ............szczegóły prześle e-mailem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: lilka (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2005 - 05:16:17

napisz szybko cos wiecej na forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 wrz 2005 - 19:23:36

Cris łuszczyca to złozona choroba a nie tylko zmiany na skórze wiec masc to tylko nie jest lek łuszczyce ewentualnie na objawy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: Lukee (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2005 - 17:24:15

cris jeśli ten krem ci pomół to napisz o nim na forum a nie jakies e-maile - jeśli to oczywiśnie nie jest znowu jakaś sciema, która nikomu nie pomaga a ludzi naciąga sie na wydatki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 25 wrz 2005 - 18:37:18

Hmm.. no to jak szczegóły prześlesz mailem to ja podaje swojego maila... odrazu mowie wszystkim zeby sie tak nie nastawiali.. wiemy jush ze na naszym forum sa osoby ktore lubia zabaiwac sie naszym kosztem.. niestety.. ale mam nadzieje cris do takich nie nalezy... winking smiley P.S Moj mail to [email protected] winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2005 - 18:44:49

Ja oczywiście tez chcę wiedzieć jaki to cudowny lek. Chociaz tyle cudów juz miałam a z chorobą walczę już 15 lat i jest prawie bez zmian.
Podaję email: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 20 pa� 2005 - 07:50:28

Czy chodząc do solarium stosujecie jakieś kremy? Albo coś innego?

smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 21 pa� 2005 - 14:13:33

??? sad smileysad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.