Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca a tatuaż
Wysłane przez: SylwiO (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sie 2005 - 15:31:21

Zastanawiam sie czy my łuszczycy mozemy sobie pozwolić na tatuaż czy to jednak zbyt duże ryzyko. W końcu w miejscu nowego tatoo moga pojawić sie nowe wykwity...Czy ma ktoś z was tatuaż lub o tym myśli??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a tatuaż
Wysłane przez: czarek (62.29.133.---)
Data: 21 sie 2005 - 15:46:03

tak mam i to całkiem duży ,robiony jeszcze stara metodą , nic w tym miejscu się nie dzieje, żadnych wykwitów.Poczytaj trochę , był już taki temat.Ale to moje ciało zaznaczam .


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a tatuaż
Wysłane przez: cappa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 11:28:08

dokladnie... sam sie zastanawiam nad tym... mam go w planach juz mase czasu ale boje sie zaryzykowac... zwlaszcza ze bedzie to spore uszkodzenie mechaniczxne skory.. a do czego to prowadzi wiemy wszyscy... :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ?uszczyca a tatua?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 13:11:20

Ja te? mam w planach tatoo i nadal mam watpliwo?ci czy ryzykowa?...nie chce sie nim cieszy? tylko przez kr?tki okres czasu...poza tym niewyobrazam sobie jak po ma?ciach sterydowych mog? nie wystapi? przebarwienia...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a tatuaż
Wysłane przez: amad (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 14:04:15

jeżeli nie masz nowych wykwitów i w tej chwili masz spokój-nie bierzesz cygnoliny ani nie chodzisz na lampy to możesz spokojnie zrobić sobie tatuaż. Ja mam 20lat łuszczyca pojawiła sie u mnie 3-4lata temu i mam tatuaże, nic a nic jedno na drugie nie wpływa tylko musisz uważać tzn robic sobie dziareczke w renomowanym studiu i dbać o nią przez 1szy miesiąć a obioecuje że nawet jeden syf ci sie nie pojawi.Nawet pozniej jak już bedziesz mieć wysiew, jezeli pojawią ci sie na niej krosty nie masz sie co martwić to nic a nic nie narusza tuszu pod skórą.Udanego wzoru =D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ?uszczyca a tatua?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 16:40:53

to spoxik!!! A? sie teraz u?miecham ze szcze?cia, ze co? w ?yciu jeszcze sobie moge zrobi?:] ju? my?lalam ze tylko kolczyk w p?pku mi zostanie =] =] POZDRAWIAM!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.