Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: ted (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 26 cze 2008 - 05:00:29

do Anety
Jestes biedna-gdzies tan cos przeczytalas i uwazasz sie za eksperta haha.Ja czytam i poznaje sie na tej chorobie od 28 lat ale za eksperta sie nie uwazam bo co innego studiowalem nie medycyne.Jezeli tak wierzysz w te oczyszczanie z toksyn to zycze szczescia-Na tym forum nie jestes potrzebna bo takie pseudoopinie tylko maca w glowie osobaom z krotkim stazem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Aneta (---.junisoftex.pl)
Data: 26 cze 2008 - 09:43:23

do ted
Nie uważam się misiu za eksperta i nic takiego nie powiedziałam - wiem bo przechodziłam oczyszczanie wątroby ze względu na inne choróbsko i dziwna rzecz się stała, że łuszczyca na dwa lata zniknęła - zasięgałam opinii lekarzy i mówią dokładnie to samo - z łuszczycą "wszechwiedzący" panie mędczę się już ponad 20 lat więc nie zaskoczyłeś mnie niczym prócz bezczelności i chamstwa - ale pwinnam się tego była spodziewać. Pozdrowienia i więcej optymizmu życzę Aneta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Lukas (---.krak.tke.pl)
Data: 26 cze 2008 - 15:43:14

do alkocholik
Kup sobie neotigason 25mg. pozdro
aaaaaaaaaa tylko recepte sobie skoluj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Kajusiazie (---.46.udn.pl)
Data: 26 cze 2008 - 18:39:21

mam do Was takie małe pytanie, czy po zażywaniu sterydów waha Wam się masa ciała?

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Aneta (---.junisoftex.pl)
Data: 27 cze 2008 - 10:39:16

Hej,
to zależy ja jak brałam to byłam spuchnięta strasznie - ale też i miałam źle dobrane sterydy - do tego lampy PUVA i problem gotowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Jurek Ogorek (---.gprs.plus.pl)
Data: 27 cze 2008 - 11:29:07

Aneto to prawda co napisalas z tym oczyszczaniem,na dwa lata zniknela ci łuszczyca?.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: kajusiazie (---.46.udn.pl)
Data: 27 cze 2008 - 18:05:40

witam, u mnie problem polega na tym że raz tracę 5 kg mimo tego że jem dużo a drugi raz tyje po 5 kg i jakoś nie jest mi za dobrze z tymi wahaniamiwagi...:/ na czym polega to oczyszczanie? Ja mam dopiero 17 lat od 7 mam łuszcycę i nie wiem czy to jest bezpieczne...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Aneta (---.junisoftex.pl)
Data: 30 cze 2008 - 10:19:07

Witam - ja stosowałam dietę wątrobową, bo taką musiałam - bardzo sie przykładałam do tej diety i 2 lata spokoju a potem znowu zaczęłam a to trochę czegoś z grilka a to lampka winka i posiało znowu - teraz znowu mam spokój bo chodzę na naświetlania UVB - rewelka nie dość że to dziadostwo schodzi to jeszcze opalona jestemsmiling smileynie rozumiem czemu tych lamp nie ma więcej - w Gliwicach tylko jedna przychodnia i kolejki do niej straszne. Przecież jest coś co pomaga bez faszerowania lekami czy sterydami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Jurek Ogorek (---.gprs.plus.pl)
Data: 30 cze 2008 - 18:59:20

A moglabys sprecyzowac co mniej wiecej jadlas,a raczej czego nie jadlas.Chyba ze pisalas cos na ten temat wczesniej w innym watku,taka rada przydalaby sie na tym forum.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: lol (---.eranet.pl)
Data: 30 cze 2008 - 23:03:38

pytanie moge urzywać octu???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Aneta (---.junisoftex.pl)
Data: 01 lip 2008 - 09:04:49

przeczytajcie wszystko o diecie wątrobowej - tak krótko to wszystko gotowane lub duszone w folii, nic ostrego, żadnych warzyw strączkowych - unikać czekolady no i wszystko bez soli (tutaj oszukiwałam bo nie da się tak całkowicie bez soli)unikać chleba (jak najmniej i to byle nie świeży) - nic co jest smażone!!! Żegnaj grilku, kucrzaczku.................... ale naprawdę dobrze po tym się czułam i ł. nie było.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Kajusiazie (---.46.udn.pl)
Data: 04 lip 2008 - 10:21:42

a brałaś przy tym jakieś leki???

Opcje: OdpowiedzCytuj
nie daje rady wlasnie sie dowiedzialam ze mam luszczyce.... psycha mi siada:-(
Wysłane przez: ANGELIKA (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 lip 2008 - 11:02:48

NIEWIEM JAK Z TYM WALCZYC BO CALY CZAS SIE STRESUJE I CORAZ WIECEJ MAM TEGO WSTYDZE SIE PRZYZNAC CHLOPAKOWI.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nie daje rady wlasnie sie dowiedzialam ze mam luszczyce.... psycha mi siada:-(
Wysłane przez: Kajusiazie (---.46.udn.pl)
Data: 04 lip 2008 - 12:00:08

lepiej przyznać się wcześniej bo ja straciłam przez to chłopaka...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Aneta (---.junisoftex.pl)
Data: 04 lip 2008 - 14:26:39

nie nie brałam żadnych leków - teraz przy naświetlaniach UVB też nic nie biorę a schodzi pięknie.
do Angeliki
musisz mu powiedzieć wtedy zobaczysz co jest wart - mnie po 12 latach zostawił mąż z dwójką dzieci dla młodszej i bez ł. - mi się ujawnila ł dopiero po urodzeniu dziecka - no i przestraszył się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Kajusiazie (---.46.udn.pl)
Data: 04 lip 2008 - 18:41:30

niektórzy ludzie po prostu nie mają pojęcia co to jest choroba... ja przez pół roku opiekowałam się babcią chorą na raka która nie wstawała z łóżka a miałam wtedy 15 lat i jakoś dałam radę, mój chłopak wymówił się tym że nie potrafi znieść takiego ciężaru...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Joanna (162.158.102.---)
Data: 07 mar 2017 - 19:20:52

tom Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> polko bo loriden A to jest seryd silny i raczej
> sie go stosuje na lokcie kolana , pomaga ci ale
> pozniej bedzie mocniej wysypywac ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: ten (162.158.102.---)
Data: 13 mar 2017 - 21:11:05

Idź do lekarza 5 plynow belosalic i cygnolina lub novate 4 dni z głowy po wysypie potem zasady po 1 absolutnie żadnego alko bo na pojutrze Cie wysypie zero fajek dbanie o wątrobę zamiast kawy zielona herbata i nawilżanie remisja w zasięgu ręki i gdy sie cos wydarzy nie poddawaj sie potrzebowałem 3 lat żeby sie z tym gownem uporać i sie udalo walczcie szczególnie Ci co do 18 np mieli normalna skore

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.