Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: ted (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 26 cze 2008 - 05:00:29

do Anety
Jestes biedna-gdzies tan cos przeczytalas i uwazasz sie za eksperta haha.Ja czytam i poznaje sie na tej chorobie od 28 lat ale za eksperta sie nie uwazam bo co innego studiowalem nie medycyne.Jezeli tak wierzysz w te oczyszczanie z toksyn to zycze szczescia-Na tym forum nie jestes potrzebna bo takie pseudoopinie tylko maca w glowie osobaom z krotkim stazem.

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Aneta (---.junisoftex.pl)
Data: 26 cze 2008 - 09:43:23

do ted
Nie uważam się misiu za eksperta i nic takiego nie powiedziałam - wiem bo przechodziłam oczyszczanie wątroby ze względu na inne choróbsko i dziwna rzecz się stała, że łuszczyca na dwa lata zniknęła - zasięgałam opinii lekarzy i mówią dokładnie to samo - z łuszczycą "wszechwiedzący" panie mędczę się już ponad 20 lat więc nie zaskoczyłeś mnie niczym prócz bezczelności i chamstwa - ale pwinnam się tego była spodziewać. Pozdrowienia i więcej optymizmu życzę Aneta

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Lukas (---.krak.tke.pl)
Data: 26 cze 2008 - 15:43:14

do alkocholik
Kup sobie neotigason 25mg. pozdro
aaaaaaaaaa tylko recepte sobie skoluj

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Kajusiazie (---.46.udn.pl)
Data: 26 cze 2008 - 18:39:21

mam do Was takie małe pytanie, czy po zażywaniu sterydów waha Wam się masa ciała?

pozdrawiam

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Aneta (---.junisoftex.pl)
Data: 27 cze 2008 - 10:39:16

Hej,
to zależy ja jak brałam to byłam spuchnięta strasznie - ale też i miałam źle dobrane sterydy - do tego lampy PUVA i problem gotowy.

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Jurek Ogorek (---.gprs.plus.pl)
Data: 27 cze 2008 - 11:29:07

Aneto to prawda co napisalas z tym oczyszczaniem,na dwa lata zniknela ci łuszczyca?.

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: kajusiazie (---.46.udn.pl)
Data: 27 cze 2008 - 18:05:40

witam, u mnie problem polega na tym że raz tracę 5 kg mimo tego że jem dużo a drugi raz tyje po 5 kg i jakoś nie jest mi za dobrze z tymi wahaniamiwagi...:/ na czym polega to oczyszczanie? Ja mam dopiero 17 lat od 7 mam łuszcycę i nie wiem czy to jest bezpieczne...

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Aneta (---.junisoftex.pl)
Data: 30 cze 2008 - 10:19:07

Witam - ja stosowałam dietę wątrobową, bo taką musiałam - bardzo sie przykładałam do tej diety i 2 lata spokoju a potem znowu zaczęłam a to trochę czegoś z grilka a to lampka winka i posiało znowu - teraz znowu mam spokój bo chodzę na naświetlania UVB - rewelka nie dość że to dziadostwo schodzi to jeszcze opalona jestemsmiling smileynie rozumiem czemu tych lamp nie ma więcej - w Gliwicach tylko jedna przychodnia i kolejki do niej straszne. Przecież jest coś co pomaga bez faszerowania lekami czy sterydami.

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Jurek Ogorek (---.gprs.plus.pl)
Data: 30 cze 2008 - 18:59:20

A moglabys sprecyzowac co mniej wiecej jadlas,a raczej czego nie jadlas.Chyba ze pisalas cos na ten temat wczesniej w innym watku,taka rada przydalaby sie na tym forum.Pozdrawiam.

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: lol (---.eranet.pl)
Data: 30 cze 2008 - 23:03:38

pytanie moge urzywać octu???

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Aneta (---.junisoftex.pl)
Data: 01 lip 2008 - 09:04:49

przeczytajcie wszystko o diecie wątrobowej - tak krótko to wszystko gotowane lub duszone w folii, nic ostrego, żadnych warzyw strączkowych - unikać czekolady no i wszystko bez soli (tutaj oszukiwałam bo nie da się tak całkowicie bez soli)unikać chleba (jak najmniej i to byle nie świeży) - nic co jest smażone!!! Żegnaj grilku, kucrzaczku.................... ale naprawdę dobrze po tym się czułam i ł. nie było.

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Kajusiazie (---.46.udn.pl)
Data: 04 lip 2008 - 10:21:42

a brałaś przy tym jakieś leki???

nie daje rady wlasnie sie dowiedzialam ze mam luszczyce.... psycha mi siada:-(
Wysłane przez: ANGELIKA (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 lip 2008 - 11:02:48

NIEWIEM JAK Z TYM WALCZYC BO CALY CZAS SIE STRESUJE I CORAZ WIECEJ MAM TEGO WSTYDZE SIE PRZYZNAC CHLOPAKOWI.

Re: nie daje rady wlasnie sie dowiedzialam ze mam luszczyce.... psycha mi siada:-(
Wysłane przez: Kajusiazie (---.46.udn.pl)
Data: 04 lip 2008 - 12:00:08

lepiej przyznać się wcześniej bo ja straciłam przez to chłopaka...

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Aneta (---.junisoftex.pl)
Data: 04 lip 2008 - 14:26:39

nie nie brałam żadnych leków - teraz przy naświetlaniach UVB też nic nie biorę a schodzi pięknie.
do Angeliki
musisz mu powiedzieć wtedy zobaczysz co jest wart - mnie po 12 latach zostawił mąż z dwójką dzieci dla młodszej i bez ł. - mi się ujawnila ł dopiero po urodzeniu dziecka - no i przestraszył się.

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Kajusiazie (---.46.udn.pl)
Data: 04 lip 2008 - 18:41:30

niektórzy ludzie po prostu nie mają pojęcia co to jest choroba... ja przez pół roku opiekowałam się babcią chorą na raka która nie wstawała z łóżka a miałam wtedy 15 lat i jakoś dałam radę, mój chłopak wymówił się tym że nie potrafi znieść takiego ciężaru...

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: Joanna (162.158.102.---)
Data: 07 mar 2017 - 19:20:52

tom Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> polko bo loriden A to jest seryd silny i raczej
> sie go stosuje na lokcie kolana , pomaga ci ale
> pozniej bedzie mocniej wysypywac ;/

Re: łuszczyca niszczy mi życiesad smiley
Wysłane przez: ten (162.158.102.---)
Data: 13 mar 2017 - 21:11:05

Idź do lekarza 5 plynow belosalic i cygnolina lub novate 4 dni z głowy po wysypie potem zasady po 1 absolutnie żadnego alko bo na pojutrze Cie wysypie zero fajek dbanie o wątrobę zamiast kawy zielona herbata i nawilżanie remisja w zasięgu ręki i gdy sie cos wydarzy nie poddawaj sie potrzebowałem 3 lat żeby sie z tym gownem uporać i sie udalo walczcie szczególnie Ci co do 18 np mieli normalna skore