Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5
Re: Kupię
Wysłane przez: ja (---.z.katowicka.punkt.pl)
Data: 08 gru 2005 - 12:04:35

Czasami pomaga smarowanie skóry maścią Tormentiol lub pięciornikową złożoną.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Naświetlanie
Wysłane przez: Karolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2005 - 18:52:34

Czy macie jakies informacje na temat naswietlania. Lezalam wlasnie tydzien w szpitalu przedemna teraz naswietlania lekarz mowi ze to najskuteczniejsze wyjscie na Ł. Co wy o tym sadzicie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2005 - 23:03:26

mi pomaga Flucinar ale na krótko co 5 - 7 dni wyskakuje nowa Ł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: marza (---.jedlina-zdroj.sdi.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2005 - 13:10:04

ja stosuję Lorinden T, ale ... skończył sie w aptekach i go juz nie produkuja, czego nie rozumiem. napisałam wcześniej na ten temat. jest to półsteryd i z tego co wiem, ma mniejsze skutki uboczne (ale chyba i tak duże, bo go wycofali)... troszkę mam teraz dylemat co dalej stosować...ale jakoś dermovate bym nie poleciła poczatkująco, bo to silny lek i najlepiej zacząc od laticortu, nie zaczynajcie od mocnych strydów, bo co będzie potem - tak mi mówił lekarz w szpitalu (a apteczkę w domu sama mam już nie małą) ... pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: sylwia (---.espol.com.pl)
Data: 16 gru 2005 - 15:11:00

Ludzie, stosowanie sterydów na twarzy jest przeciwskazane!!!! Długotrwałe smarowanie twarzy sterydami doprowadzi u was do wtórnego trudego do wygojenia trądziku. Ja wiem ze po sterydach zmiany ladnie i szybko znikaja, ale nie tedy droga(a ktoredy to juz sama nie wiem). Przyszlosc chyba lezy w naswietlaniach PUVA. Pozdrawiam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sty 2006 - 08:45:08

A ja po elocomie dostałam tzw trądziku sterydowego wokół nosa i ust. Bardzo trudne do wyleczenia i brzydkie czerwone placki i grudki. Nigdy więcej tego nie wezmę.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: ewcia (---.azory.net.pl)
Data: 02 sty 2006 - 12:18:35

Mi pomaga maść z wit A, alantan i krem nivea na zmianę oraz balneum intensiv do skóry suchej i bardzo suchej. POLECAM
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 mar 2006 - 12:50:16

Łuszczy mi sie skóra na całej twarzy oraz na głowie. Co to jest?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Łuszczyca na plecach.
Wysłane przez: Jo-anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 mar 2006 - 11:31:29

mam łuszczycę na plecach,nogach,studuje maśc DAIWONEX, i masci robione i nic mi nie pomaga. Czy ktos wie może czym to zlikwidowac,badz ma pdobne objeawy? Po tych masciach u mnie poprawa jest bardzo nikła. Prosze o pomoc. Lekarz szykuje mi naświetlania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Xyz (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 kwi 2006 - 01:23:58

ja na codzien na twarz uzywam kerm nivea tak do natluszczenia smiling smiley a jak sie pojawi krostka to punktowo elocom i chodze tak po domu wieczorkiem zmywam -robie tak przez 2-3 dni i jest spokoj za jakis czas powtarzam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re:
Wysłane przez: cez. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 15:31:35


A może puder w kremie - nawilża i pielęgnuje ( tylko jakiejś dobrej firmy)

dodatkowo niweluje zaczerwienienia - w przeciwieństwie do kremu nivea

który jest opprzeźroczysty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Ania (193.30.160.---)
Data: 18 kwi 2006 - 15:33:16

Jo-anno mnie na plecy pomogl krem pilarix a na glowe squamax bez recepty do kupienia w aptekach, poczytaj w postach o tych kremach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 18:24:38

A co sądzice na temat używania kosmetyków z minerałami z morza martwego, np kremy czy maseczki błotne. Czy to mogłoby pomóc na twarz bo niestety krem nivea u mnie nie pomaga! A zmiany łuszczycowe na czole i twarzy są coraz większe i większe!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 18:35:16

ja uzywam do pozbycia sie plam na twarzy cutivate lub elocom krem ale tylko do momentu az stana sie bl;edsze a pozniej natluszczam na noc kremem nivea vizage a na dzien dove, pomaga!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 19:01:16

Na jak długo ci to pomaga?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 19:08:25

jesli po ustapieniu mocnego zaczerwienienia stosuje kremy ( a kazda z nas w koncu natluszcza na noc twarz) to na dlugo , mascie stosuje nie zaczesto gdyz podobno w cutivate tez jest domieszka sterydu ale to jest w formie kremu to tez nie jest takie mocne , napewno staraj sie natluszczac twarz a sama zobaczysz co jaki czas smarowac lekarstwami. Ja ostatnio mialam posterydowe zapalenie skóry na twarzy i rowniez stosowalam cutivate.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 19:59:24

Czym objawia się posterydowe zapalenie skóry? Przy zastosowaniu sterydów na twarz zawsze boję się takich skutów. Słyszałam że może to być trądzik różowaty, co jest o wiele gorsze od łuszczycy i bardzo trudno go wyleczyć. Ale postaram się kupić cutivate.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 22:29:50

Ania....cutivate krem jest na recepte , radzilbyn ci rowniez isc do lekarza bo kazdy reaguje inaczej na dany lek, posterydowe zapalenie u mnie objawilo sie tzw. wysypka swedząca, piekącą i b. czerwona

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: maria (---.lisek.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 23:09:44

takie same efekty (dobre) jak solanka termalna daje zwykła sól jodowo-bromowa, którą można kupić w aptece

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: irena (---.insat.net.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 22:38:20

mam dopiero 15 lat i mam łuszczyce tylko na skórze głowy.nie moge tago wykeczyc.czy kiedy będe starsza łuszczyca obiawi mi sie również na całym ciele??czy będe miec ja na twarzy?? w mojej rodzinie są 4 osoby co choruja na łuszczyce.wszyscy maja ta łagodna forme co obiawia sie tylko na głowie i łokciach czy ja tez będe miec tak?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.