Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 22:58:55

Ja smarowałam sobie czoło Novate i chyba po tej maści zaczerwieniła sie skóra wokół ust, nosa i pod oczami (mimo to, że nie smarowałam tych okolic mascia bo nie miałam takiej potrzeby). Byłam u dermatologa i podobno jest to zapalenie okołousntne i okołooczne a to już krok od trądziku rózowatego... Przepisała mi kolejne maści i kazała odstawic wszystkie inne kremy,których używałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 27 kwi 2006 - 12:31:56

irena mam podobny pronlem i tez nie wiem czy to sie zwiekszy... tyle ze u mnie w rodzinie nikt tego nie ma:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 20:00:32

Magda a co ci dermatolog przepisała na twarz, jakie maści. Ja stosuję czasami elocom a czasami laticort CH i oczywiście boję się skutków ubocznych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 20:47:45

dicortineff wokół oczu , a na cała buzię metronidazol oprócz tego vit. PP 0,2 .Acha i przepisała mi jeszcze maść robioną ,którą mam wykupić jak nie będzie efektów po tych dwoch maściach.Zakazala mi jeszcze opalania się.Twarz smaruje dopiero drugi dzień,więc jeszcze na rezultaty muszę troszkę poczekać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 21:08:26

cześć, nie wiem co mam juz robić - strasznie zaatakowala mnie łuszczyca na twarzy, może macie jakieś propozycje maści nie steroidowych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Przemek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2006 - 10:40:59

M(a):

> .
Cutiwate-crem 0,5mg/g jest łagodniejsza i też skóteczna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Art (---.netia.com.pl)
Data: 28 cze 2006 - 11:06:23

Kasiu
proszę bardzo: Zorac, sterydem nie jest, tylko pochodną witaminy D3. Daivonex też, ale skóra po nim ciemnieje. Zamiast oliwki Epikrem i - no dieta. Dermatolodzy racze stare metody polecają (kogo nie boli temu powoli). Diety mi nikt nie zalecał a Omega-3 pomaga. Racaej cukier odrzucić, herbate czy kawe też ograniczyć. Staraj się wyeliminować węglowodany. Ja do omega-3 jeszcze po łyku oleju kukurydzianego 2 razy dziennie. Ryby zwłasza te tłuste: śledź, makrela, łosoś. Jak najmniej ziemniaków. I warto się mochyć w wodzie z solą z morza martwego.
Mi ten zestaw pomaga, a piszczele to cała wielka łuska była.
Acha Frederm Tar - szampom mimo zapachu smołu pomaga.
Art

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: rena (82.177.36.---)
Data: 28 cze 2006 - 11:25:44

Na twarz mam maść Protoic 0,03% mi pomaga wystarczy że posmaruje pare razy i znika jest droga prawie 100 zł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: mb, (---.chello.pl)
Data: 20 lut 2010 - 17:18:26

witam jednak to prawda krem nivea pomaga na twarz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: zofia (---.aduro.pl)
Data: 23 lut 2010 - 19:14:37

czy ktos stosowal na luszczyce na twarzy krem atopra?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: beataa (---.net.stream.pl)
Data: 23 lut 2010 - 19:32:31

ja mam atopra ale emulsje do ciala takie mleczko pisze ze dobre po sterydach na do skóry suchej zluszczającej się itp., ale jakiegoś efektu większego po tym nie widze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: zofia (---.aduro.pl)
Data: 25 lut 2010 - 08:52:42

w czoraj bylam w poradni i pani dermatolog przepisala mi na twarz protopic,czytam ulotke i sie przerazilam ze u osob stosujacych protopic moze wystapic nowotwor skory lub chloniak.czy ktos stosowal juz na twarz protopic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Mmm... (188.33.124.---)
Data: 25 lut 2010 - 15:20:18

Witam, używałam tej maści podczas pobytu w szpitalu. Zmiany ustąpiły, niestety na krótko. Jednak i tak się po nią wybieram, bo wolę to niż sterydy, po których dodatkowo dostałam trądziku posterydowego.Jeśli chodzi o nowotwory, to na pewno po długotrwałym stosowaniu. Być może u Ciebie nie będzie takiej potrzeby, każdy organizm inaczej reaguje, jednemu pomaga, drugiemu nie :/ Możesz też spróbować smarować twarz Alantanem, oczywiście całkiem nie schodzi, ale łagodzi i plamy nie są aż tak czerwone.

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: zofia (---.aduro.pl)
Data: 02 mar 2010 - 08:48:08

Dziękuję za odpowiedz,po protopicu mam stosowac na twarz lipobasa krem może ktos poleci mi jeszcze inny krem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 mar 2010 - 14:29:58

Ja na twarz stosowalam ziola do przemywania i smarowalam mascia cynkowa i rumiankowa ustapilo i z twarza mam spokoj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: zofia (---.aduro.pl)
Data: 12 mar 2010 - 16:21:32

a jakie ziola stosowalas,masc rumiankowa jest na receptr czy raczej chodzi o krem rumiankowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 14 mar 2010 - 10:38:48

4ziola parzylam razem kora debu dziurawiec ziele skrzypu i owoc jalowca przemywalam kilka razy dzienne a puniej smarowalam rumiankowa jok troche sie wchlonela cynkowa rumiankowa jest bez recepty i tak przez tydzien po tygodniu mylam ziolami tylko rano i wieczorem dodatkowo dwa razy w tygodni nakladalam maseczke z glinki kambryjskiej zielonej i na razie mam spokoj przynajmniej z twarza a wygladalam okropnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Dulce271 (---.217-171-50.tkchopin.pl)
Data: 16 mar 2010 - 16:28:17

NIE POLECAM STERYDÓW DO TWARZY NAPRAWDĘ...TWARZ JEST NAJBARDZIEJ PODATNĄ CZĘŚCIĄ NASZEGO CIAŁA I POTEM WYSTĘPUJĄ SKUTKI NIEPOŻĄDANE...

DERMOVATE TO WOGÓLE POWINNIŚCIE ODSTAWIĆ PO DŁUGO TRWAŁYM STOSOWANIU POWODUJE TAKI WYSYP ŻE POMAGAJĄ TYLKO LAMPY...A NA TWARZY TO JUŻ PO 2 TYGODNIACH PRZESTAJE DZIAŁAĆ
JEDYNA METODA KTÓE MOŻE WAM PRZYNIEŚĆ DOBRE EFEKTY SĄ TO LAMPY.....SĄ DARMOWE..MUSIĆIE IŚC TYLKO DO DERMATOLOGA KTÓRY WAM DA SKIEROWANIE NA ODDZIAŁ....JA IDĘ ZA 3 DNI NA PIERWSZE NAŚWIETLANIE...DOSTANIECIE PRZED KAŻDYM NAŚWIETLANIEM TABLETKĘ...DO KABINY WCHODZI SIĘ NA OKOŁO 1 MINUTĘ PRZEZ 2-3 TYGODNIE....POTEM MA SIĘ SPOKÓJ NA 4 LATA

JEDYNĄ NIEDOGODNOŚCIĄ JEST TO ŻE PO NAŚWIETLANIU TRZEBA UNIKAĆ KONTAKTU ZE SŁOŃCEM ......CZYLI VIVAT OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

CO DO LEKÓW TO JA DOSTAŁAM TAKIE EPIDUO 1Xwieczór...Pimafucort(steryd przez 3 dni) 1xrano, po trzech dniach Aknemycin

POLECAM EMULSJE CETAPHIL MD DERMOPROTEKTOR...JEST ŚWIETNA ...MA OKOŁO 250 ML I WYSTARCZA NA OKOŁO PÓŁ ROKU PRZY DUŻYCH WYSYPACH, MOŻNA JĄ TAKŻE UŻYWAĆ PRZY SŁUHEJ SKÓRZE, TRĄDZIKU I ATOPOWYM ZAPALENIU SKÓRY..KOSZTUJE OKOŁO 35 ZŁ ZALEŻY OD APTEKI ....JEST TRUDNO DOSTĘPNA ALE WARTO JEJ POSZUKAĆ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Dana (188.33.7.---)
Data: 16 mar 2010 - 19:00:03

Tak to już jest,że komus coś pomoże na łuszcycę a drugiej osobie wręcz zaszkodzi,Ja po lampach wyglądałam okropnie,skóra spalona,a jak zeszła spalenizna to powróciła łuszczyca z jeszcze większym skutkiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Redds (---.idc.net.pl)
Data: 17 mar 2010 - 10:56:47

moja rada: cygnolina w spirytusie na twarz to samo co exorex tylko polecam na małe zmiany i uwaga na oczy, ja zakładam okulary do pływania i uwaga na przebarwienia, osobiście na dzień dzisiejszy mam 90% buzi w ł. i żyje klasa maturalna jedynym minusem czasami zakładam podkład i się tego nie wstydze nikt mi nie zwrócił uwagi a wręcz przeciwnie ;p dziewczyny się uśmiechają ;P

pozdrawiam i trzymaj się cieplutko ;P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.