Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: kinia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2005 - 18:07:36

wielkie dzieki , niby takie proste rozwiazanie z kremem NIVEA a nigdy nie pomyslalam o ty;-) pozdrawiam cieplutko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: M (---.cust.tele2.it)
Data: 08 mar 2005 - 11:31:45

Mi protopic pomogl..a pozatym jest to masc o wiele mniej szkodzoca niz innee..polecam(cena sie nie przerazajcie,bo zdrowie najwazniejsze)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 mar 2005 - 12:28:32

czesc wsyzstkim! Mam luszczyca na calym ciele do niedawna w niewielkich ilosciach.Ostatnio pojawilo mi sie cos na twarzy i nie chce zejsc mysle ze to luszczyca.Kupilam w aptece bez recepty masc HyDROCORTISONUM i zobaczymy czy pomoze.Zapisalam sie tez do dermatologa bo nie moge sobie z tym poradzic.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Kupię
Wysłane przez: LeszeK (---.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2005 - 19:52:49

Może Ktoś ma do sprzedania taniej Protopic 0.3. Jest potrzebny dla cięzko chorego dziecka po przeszczepie szpiku. W aptekach ceny sa bardzo wygórowane.
Pozdrawiam
leszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: niesia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 mar 2005 - 13:51:33

Ja stosuje na twarz Elidel. Efekty sa naprawde bardzo dobre, ale cena tej masci jest wysoka....Cos za cossad smiley((


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Łukasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 mar 2005 - 19:41:04

U to bardzo silna masc uwazaj w jej stosowaniu tym bardziej na twarzy ja tez mam z ta choroba problemy strasznie mnie to meczy i wprawia w kapleksy tym bardziej ze mam dziewczyne ktora ma bardzo ladna i sliczna skore

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Karolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2005 - 14:07:43

może MAŚĆ CYNKOWA Wam pomoże, jest przeznaczona na roznego rodzaju zmiany na twarzy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Cezar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2005 - 14:26:49


Przeczytaj temat -Dieta- na stonie głównej. Powinno pomóc w tydzień.
Pozdrawiam, C.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: zielarka (---.kluczewo.sdi.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2005 - 19:16:23

Niestety, ta maść to steryd - zawiera dexametazon - 21... Poza tym jest lekiem NIE DOPUSZCZONYM do obrotu w Polsce, więc jest w sprzedaży nielegalnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: zielarka (---.kluczewo.sdi.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2005 - 19:17:47

Pisałam na temat maści "999"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: darek (82.160.104.---)
Data: 18 kwi 2005 - 20:28:14

Mi dermatolog zalecil zebym poszukal w aptece " bloto z moza martwego " i " sul z moza martwego " bloto sie stosuje jako maseczke mi pomoglo bo mnialem tez na glowie i jak na razie zeszlo. dermatolog tez zalecil mi naswietlanie lampami ale nie mam na to czasu i zaczolem chodzic na solarium , moze to glupi brzmi ze facet chodzi na solarium ale pomaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: darek (82.160.104.---)
Data: 18 kwi 2005 - 20:30:29

Mi dermatolog zalecil zebym poszukal w aptece " bloto z moza martwego " i " sul z moza martwego " bloto sie stosuje jako maseczke mi pomoglo bo mnialem tez na glowie i jak na razie zeszlo. dermatolog tez zalecil mi naswietlanie lampami ale nie mam na to czasu i zaczolem chodzic na solarium , moze to glupi brzmi ze facet chodzi na solarium ale pomaga.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: jedrek (---.pool.mediaWays.net)
Data: 19 kwi 2005 - 11:28:31

Do Darka. Jestem pewny że ta " sul z moza martwego " Ci nie pomoże!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: ADAM 23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2005 - 22:27:59

jedrek wsadz te swoje pewnosci gleboko w .................
jak tobie nie pomoglo to nie musisz nikogo odrazu zrazac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 19 kwi 2005 - 22:44:36

Nie chce odpowiadac w imieniu jedrka,ale wydaje mi sie,ze biorac w " " te slowa,mial na mysli fakt,ze sa zrobione takie byki ortograficzne i ze tak pisane nazwy nie pomogo sie wyleczyc.
To jest takie specyficzne poczucie humoru,ktore akurat sam osobiscie lubie...

Tak ja odebralem post napisany przez jedrka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 19 kwi 2005 - 23:25:00

smiling smiley nie wiem czy "sul z moza martwego" pomaga...
ja stosuje "sol z morza martwego " i daje dosc dobre efektysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
pozdrawiam wszystkich dysgrafówsmiling smiley a przede wszystkim Darkasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: jedrek (---.pool.mediaWays.net)
Data: 20 kwi 2005 - 17:23:03

Do ADAM 23. Coś sobie przypominam że jesteś żołnierzem zawodowym, może plutonowym? Do Bartheza. Czy mi uwierzysz że napisanie tych czterech słów było bardzo trudne? Do Agnieszki. Tak, ta sól zdecydowanie pomaga ale nie wiem, czy wojskowym też?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 17:57:51

to znaczy jakie efekty agnieszko?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 18:50:46

Uwierze,ze bylo trudne, bo ja sam musialem przeczytac dwa razy,zeby zrozumiec co autor mial na mysli winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 00:07:03

do Agatysmiling smiley
nie tylko kapię się w soli ( stosuję też zwykłą kamienną kuchenną) ale również robię nią peeling zwłaszcza skóry na dloniach oraz nogach. Super poprawia krążenie a poza tym łagodzi w moim przypadku objawy i łagodnie złuszcza naskórek. Oczywiście nie stosuję soli na miejsca z pękniętym naskórkiem. Potem wcieram krem XERIAL 50 firmy SVR...przynosi ulgę i znaczną poprawę. Pozdrawiam cieplutko i serdecznie i powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.