Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5
Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Mirek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2004 - 10:52:55

Czy może ktoś wie, jak najlepiej leczyć łuszczycę na twarzy, ja używam maść dermowate, ale chyba przesadzam, tyle że to w zasadzie jedyna maść, która mi pomaga. Inne jakieś salicyle mi nie pomagają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Agnieszka (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 14 gru 2004 - 20:23:44

Chetnie poczytam odpowiedzi na ten temat.U mnie luszczyca na twarzy objawia sie jako luszczaca skora,zaczerwieniona na czolre ,nosie i polikach.Od dermatolozki dostalam masc Solcokerasal z kw.salicylowym i mocznikiem,smaruje od kilku dni sa dni kiedy wyglada to lepiej i takie kiedy gorzej.Poza tym natluszczam twarz,narazie Cutibaza.napiszcie jak radziliscie sobie ze zmianami na twarzy.
agra-Legnica

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Kasia (---.ip.nd.e-wro.net.pl)
Data: 14 gru 2004 - 21:28:18

Jeżeli używasz maści Socokerasol, to możesz ją zamienic na tańszy Hasceral, ta sama gramatura, ten sam skład. Ja nie mam ł. na twarzy. Maść stosuje na inne rejony. Ale to tylko maść wspomagająca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Mirek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2004 - 12:21:03

Agniecha, jeżeli użyjesz na twarz maść dermowate (jednorarowo na noc) to masz spokój na 4-5 dni, ale nie namawiam, bez konsultacji z lekarzem, bo to steryd...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Agnieszka (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 15 gru 2004 - 14:27:46

Heja.
Informacje o tym tanszym odpowiedniku jzu znalazlam tu na forum dzieki:-)
A co do sterydow wole w to nie wchodzic.Az tak nasilone te zmiany nie sa i Salco z natluszczaniem Cutibaza daja niezly efekt.Pytam sie w sumie tak na zapas,w razie jakby mi sie te zmiany zaostrzyly.
Aga-Legnica

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: MAJS (82.160.21.---)
Data: 30 gru 2004 - 23:34:25

Mi daję jakoś radę oxycort A

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Kaska (192.85.16.---)
Data: 05 sty 2005 - 15:23:05

pamietam, ze zmiany na twarzy zaczely sie u mnie po ciazy, jako ze przez 1 rok karmilam i mialam dermatologow, ktorzy karmiacej kobiecie nie chcieli przepisywac niczego !!! L na twarzy, i nie tylko, mialam ostro widoczna. Zmienialam lekarzy i trafilam na lekki, ale jednak, steryd- bodajrze Locoid Creo, zadzialal od samego poczatku tak, ze przez ostatnie 2 lata aplikowalam go raz na 2 tyg czy 1,5.
2 miesiece temu przeszlam na Protopic i praktycznie nie widze zmian od tego czasu -uzylam masci 2 lub 3 razy. Zobaczymy co bedzie dalej!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Paula (---.icpnet.pl)
Data: 05 sty 2005 - 19:52:22

Owego czasu luszczyca upodobała sobie okolice moich oczu lacznie z powiekami.Lekarka poradzila mi Cortinef-swietne efekty.Polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: aza (81.219.114.---)
Data: 12 sty 2005 - 21:55:30

Witam serdecznie.
Myślę że jest preparat który bardzo pomaga przy pozbyciu się łuszczycy,
ja zastosowałam i wyniki są znakomite wprost zaskakujące.
Dostałam od znajomego, który też ma to wstrętne chorubsko adres strony
www.solanka.termalna.com żebym sobie poczytała o tej solance, mówił że
go nie nabrali i że zamówiony towar dostał ja też dostałam to chyba ważna informacja.
Poza tym myślę że solanka nie jest droga w stosunku do leków jakie dotychczas stosowałam.
Ja zastosowałam do okładów i narmalnych kąpieli,po tygodniu już było widać jak bledną moje
nazwijmy to problemy.
ale już więcej nic nie piszę bo jak zechcesz to sobie sobie poczytasz.
Pozdrawiam aza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: pablo (---.238.96.68.adsl.inetia.pl)
Data: 26 sty 2005 - 22:32:10

witam.mam do was pytanie...niedawno(ponad pol roku temu) lekarz stwierdzil zmiany na mojej twarzy to najprawdopodobniej luszczyca.wywnioskowal to po tym ze przypadek tej choroby byl juz w mojej rodzinie...zalamala mnie ta wiadomosc poniewaz do tej pory nie mialem zadnych problemow ze skora...lezce sie no stop, wydalem bardzo duzzo kasy na przerozne masci i nic...zero efektow..niedawno lekarz polecil mi masc Protopic..ktorej cena mnie przazila.jest BARDZO duzo jak na biednego studenta..ale jestem gotow ja kupic...Napiszcie mi prosze cze ona mi pomoze.plizzzzzzzz.dzieki. nara,pozdro dla wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: rafal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2005 - 22:44:31

ja na twarzy poradzilem sobie mascia FLUCINAR ..wiec i TOBIE moze pomoze..powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Mirek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2005 - 18:28:00

...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: krystyna (---.82-139.bia.tkb.net.pl)
Data: 13 lut 2005 - 10:42:35

wszystkim powodzenia i samej sobie też mam łzs od 9 lat różne leki różne rewelacje pozdrowionka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Paula (---.netcity.pl)
Data: 19 lut 2005 - 01:12:30

Łuszczyce mam od baaardzo dawna. Wiekszosc lekow dziala ale "na chwile". Dziewczynom polecam miec zawsze pod ręką dobry korektor i puder.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: tomek (---.zwm.punkt.pl)
Data: 22 lut 2005 - 13:06:39

Mi pomagają też kosmetyki wiesiołkowe z serii Oeparol i doustnie kapsułki oeparol. ze sterydów głównie Elocom lub Laticort 0,1%.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lut 2005 - 20:16:25

Bardzo proszę o więcej informacji o maści Protopic poniewaz właśnie stoję przed decyzja jej zakupu. Jesli mozna to jak najszybciej poniewaz jest to dla mnie naprawde wazna informacja, jakie efekty dało stosowanie tej maści. Dzięki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lut 2005 - 20:29:01

Bardzo proszę o więcej informacji o maści Protopic poniewaz właśnie stoję przed decyzja jej zakupu. Jesli mozna to jak najszybciej poniewaz jest to dla mnie naprawde wazna informacja, jakie efekty dało stosowanie tej maści. Dzięki.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: kinia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 mar 2005 - 21:42:15

ja mam pytanko. czy sa jakies mascie czy preparaty na luszczyce , ktore mozna dostac bez recepty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Bartek (---.smtvsat.pl)
Data: 04 mar 2005 - 20:39:47

Mnie wszelkie masci, ktore stosowalem na twarz strasznie szkodziły. Dostawałem jeszcze wiekszych plam i wszystko wracało do stanu, a nawet było gorsze niz przed leczeniem. Wyrzuciłem wszystkie masci w pioruny... odstawiłem wszystko... i wziąłem sie za leczenie mojej twarzy.. po prostu ... kremem NIVEA smiling smiley)) To na prawde działa, no przynajmniej w moim przypadku. Nie mam juz zamiaru nigdy przenigdy stosowac zadnych sterydow na twarz, bo to po prostu niszczy skore bezpowrotnie. Krem NIVEA na prawde zadziałał i przy tym mozna sie nim smarować kilka razy dziennie i skora nie jest taka sucha. To juz 2 lata odkąd smaruje twarz tylko i wylacznie kremem NIVEA, no i nie mam zadnych zmian.

Polecam szczerzze
Bartek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Ania (193.30.160.---)
Data: 07 mar 2005 - 13:01:08

na targach medycyny naturalnej kiedys kupilam PIYANG PING zwana tez mascia 999 ,bardziej skuteczna jest od DTC ,przynajmniej dla mnie jak mi ta luszczyca juz na twarz zaczela wychodzic to mi bylo wszystko jedno i sie nie zastanawialam czy to steryd czy nie , ale pamietam ze bardzo mi wtedy pomogla ,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.