Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 11:54:13

Od tygodnia u?ywam DTC zauwa?y?am naprawde konkretna poprawe. Teraz musze tylko sie troche opali?. Ale mniejsza. Bo chodzi mi o to czy moge k?pa? sie w soli z morza martwego smaruj?c sie nadal DTC? Czy to nie b?dzie sie gryz?o? Bo k?piele chyba z?uszczaja to wszystko. A ja nie chce nieczego z?uszcza

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 23 sie 2005 - 13:19:11

nie powinno sie grysc

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 14:15:17


Barthez a Ty wogle bywasz czasem na gadu??

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 23 sie 2005 - 20:07:11

teraz nie bywam,bo mnie nie ma praktycznie w domu.
Przyjechalem na kilka dnia, zagladnalem na forum i dalej jade...

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: edyta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 16:42:15

co to jste dtc? edyta

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 16:46:58

wejd? na temat ,,MO?NA ZALECZY? NA D?UGO"
dowiesz sie wszystkiego!
POZDRAWIAM!!!

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: lilka (---.chello.pl)
Data: 26 sie 2005 - 13:12:26

do jo.z jakiej firmy masz sol i bloto?

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2005 - 14:52:13

b?ota nie mam, ale s?l kupilam jak bylam w sanatorium w Busku Zdr?j. Chodzilam tam do Jaskini solnej i tam mieli w sprzedazy. Na opakowaniu jest napisane *ODALISQUE wiec chyba o to chodzi...ale szczerze m?wi?c nie zwracalam na to uwagi...Czy to ma jakie? znaczenie??

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 26 sie 2005 - 15:14:53

ja mialam sol, bloto, zel , balsam i koncentrat z mineralami z morza martwego z firmy mineral line..a moze online jakos tak...ale kosmetyki dobre sa..chociaz jak wiekszosc z mineralami z morza martwego drogie..;/

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2005 - 17:15:20

W Jaskini solnej zap?aci?am za 1 kg 35.z? natomiast u nas (W-w) w aptece jest 0,5 kg za 20, z?. do k?pieli trzeba 3-4 ?y?ki. starcza na d?ugo.

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 26 sie 2005 - 18:17:39

no co Ty...jA na ulotce mialam napisane ze do kapieli w celach leczniczych potrzeba 250g soli...a tyle to kosztowalo 25zl... to ja juz nic nie wiem;>

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2005 - 22:05:26

ideal to osiagnac jak najwyzsze stezenie soli do kapieli-na zasadzie dyfuzji przechodza wtedy przez skore szkodliwe produkty przemiany materii. woda ma byc slona i to bardzo-takze 250 g na kapiel to malo.fajne ceny ma firma Apis-na sol i bloto z Morza M artwego-dostawa do domu.bloto-4 kg-ok 200zl,sol-25kg - 200 zl.

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: krystyna (---.icm.edu.pl)
Data: 27 sie 2005 - 20:46:22

Raz do roku w "sezonie ogórkowym" pojawia się w sklepach (zwłaszcza w zieleniakach i innych małych, osiedlowych"winking smiley tzw. "szara sól" nieoczyszczona przeznaczona własnie do kiszenia ogórków.

Kupiłam taką przez przypadek (Bocheńską) i zapewniam Was, że jej skład jest prawie identyczny z tymi "leczniczymi", a cena nieporównywalnie niższa.

I z takiej soli można sobie zrobić kąpiel o odpowiednio wysokim stężeniu np. 35%, bez żalu za wydaną kasą.

Radzę więc zrobić solidne zapasy, bo potem jest z nią nie wiadomo dlaczego, ciężko.

1 kg to ok. 0,7 zł.

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: Bela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2005 - 12:14:20

Hej
Kąpiele kąpielami, ale gdzieś kiedyś dotarła do minie informacja, że moczenie się w soli wyciąga wapń z organizmu. Ta informacja dotarła do mnie kiedy córa miała zwichniętą nogę i moczyła ją w soli ,chyba iwonickiej.pamiętam, że namoczenia ograniczyłam. Nie wiem jak to się ma do soli z morza martwego (myślę, ze jednak ma), ale profilaktycznie lepiej uzupełnić : mlekiem jogurtem wapnem musującym.

Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 sie 2005 - 18:16:17

Moj lekarz mówił że można uzywać nawet soli zwykłej kuchennej