Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: Piotr (---.157.63.58.broad.gz.gd.dynamic.163data.com.cn)
Data: 26 mar 2009 - 04:08:11

Czesc .zapewniam was ze nie chodzi o kase ,sa to ziola chinskie i musi przygotowac sie Chinczyk do wyjazdu do polaski, tak go przekonalem . Ja nie znam procedury ziol tylko on to zna mowil ze to z pokolenia na pokolenie jest przekazywane i napewno wam napisze jak dojdzie do przyjazdu jego do polski.Sam sie z tym borykalem jak pisalem bardzo dlugo . I sam wydalem bardzo duzo kosy ,roznym lekarzom i szamanom .Tak ze o kasie nie ma mowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
PSOREX
Wysłane przez: cosmo182 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 mar 2009 - 09:47:38

WITAM JESTEM NOWY NA FORUM LECZ POSIADAM 12 OPAKOWAN PSOREXU LEKU KTORY PODOBNO BARDZO POMAGA NIE WIEM CZUY TO PRAWDA LECZ NA KAZDYM FORUM SA OSOBBY KTORYM TEN LEK POMOGL KAZDE OPAKOWANIE PO 160 ZL JEST TO CENA UZALEZNIONA OD KURSU DOLARA BYL PO 3,5 WIEC SPRZEDAJE ZA 160 ZL W STANACH JEST TO KOSZT 27-29 DOLAROW PLUS OKOLO 6$ PRZESYLKA WIEC I TAK SIE OPLACA KUPIC U MNIE ZAINTERESOWANI PROSZE O KONTAKT GG :5176707 TEL. 0 605 227 195 A OTO AUKCJA http://www.allegro.pl/ite...osto_z_usa.html POZDRAWIAM smiling smiley ))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: cosmo182 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 mar 2009 - 09:48:19

WITAM JESTEM NOWY NA FORUM LECZ POSIADAM 12 OPAKOWAN PSOREXU LEKU KTORY PODOBNO BARDZO POMAGA NIE WIEM CZUY TO PRAWDA LECZ NA KAZDYM FORUM SA OSOBBY KTORYM TEN LEK POMOGL KAZDE OPAKOWANIE PO 160 ZL JEST TO CENA UZALEZNIONA OD KURSU DOLARA BYL PO 3,5 WIEC SPRZEDAJE ZA 160 ZL W STANACH JEST TO KOSZT 27-29 DOLAROW PLUS OKOLO 6$ PRZESYLKA WIEC I TAK SIE OPLACA KUPIC U MNIE ZAINTERESOWANI PROSZE O KONTAKT GG :5176707 TEL. 0 605 227 195 A OTO AUKCJA http://www.allegro.pl/ite...osto_z_usa.html POZDRAWIAM smiling smiley ))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: domi251 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2009 - 22:02:16

witam mi luszczyca zeszla po zastosowaniu mydla siarkowego przez tydzien mylam i nie mam sladu juz 2 miesiace pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: domi251 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2009 - 22:05:18

zapomnialam dodac ze na na skore glowy bo na cialo stosuje cygnoline od 2 miesiecy i bardzo powoli schodzi ale jak czytam inne posty wydaje mi sie ze innym szybciej pomoglo... a co zrobic na jasne odbarwienia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
doo gro olejek
Wysłane przez: Rafal (---.range86-139.btcentralplus.com)
Data: 26 kwi 2009 - 11:25:35

witam, jest na rynku olejek ktory podobno pomogl juz wielu osobom majacym luszczyce. podaje link, poczytajcie sobie..
http://www.youtube.com/watch?v=Z8CpbOyNSeA , Doo Gro mozna kupic na ebay'u za nieduze pieniadze. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: Zofia J (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2010 - 19:08:43

Choruję na łuszczycę od 20 lat . wszystkie próby leczenia nic nie dały. Ale w zioła wierzę, bo kiedyś mi pomogły. I chętnie skorzystam z pomocy Piotra.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: wal. (---.tktelekom.pl)
Data: 08 lis 2010 - 05:48:42

Wszedłem na ten link
http://www.youtube.com/watch?v=Z8CpbOyNSeA

Z grubsza tłumaczeniu - Kobitka twierdzi,ze miała łuszczyce od 2 roku życia, była u kilka dermatologów, lekarzy i miała ciężka postać łuszczycy, opowiada co to jest łuszczyca i mówi czego nie robić:
nie używać Ivory soap (mydlo znane w ameryce)
zamienić to mydło na dove które nie jest nasączone sztucznymi zapachami,jej lekiem na łuszczyce jest doo gro, olejek stymulujący wzrost włosów ,jest naturalny, ma witaminy e, d, a, dużo naturalnych olejków,czysty wyciąg z ziółek,Jest prosty w użyciu. Wszystko co musisz zrobić to wziąć trochę i w zależności od miejsca wcierać, można używać go w ciągu dnia, można go tez używać na noc. Od pierwszego momentu użycia zachodzą natychmiastowe reakcje. Dobry jest dla szorstkich dłoni. Dobry na ręce tez jest balsam dove ale najważniejsze żeby nie uzywac zwykłego mydla.Olejek szybko sie wchłania, nie zostawia żadnej tłustej powłoki na dłoniach , włosy sie bardziej świecą po nich.
--------
Myślę, że spróbuję doo gro, a co tam. Zwłaszcza, że ta informacja nie pochodzi od handlarza allegrowego. Zamówiłem to u znajomych w Ameryce. Jak pomoże dam znać. Nie sprzedaję, by nie być posądzonym o robienie pseudo biznesu.
w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: cosmo182 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 lis 2010 - 19:08:39

MAM DO SPRZEDANIA PSOREX --- KONTAKT 605 227 195 [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: nmjh (---.b-ras3.chf.cork.eircom.net)
Data: 29 lis 2010 - 03:51:59

Witam
cierpie na łuszczyce kilkanascie lat, ostatnio lekarz przepisal mi dovobet ointment i musze przyznac ze naprawde pomogla miwinking smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: lidia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 lut 2011 - 19:57:18

hello, choruję od 20 lat, raz pomogły mi zioła przepisane przez irydologa(pół roku picia) a 10 lat później zastosowałam dietę kwaśniewskiego (optymalni), też mi pomogło(pół roku stosowania starcza na kilka lat bez nawrotów) - wyszłam naprawdę z ciężkiego stanu i dam się za nią pokroić, i od tego czasu zawsze na nią przechodzę przy nawrotach.
Dlaczego nie stosuję jej ciągle? bo kocham lody i słodycze-niestety.
Zauważyłam też, że jak zaczynam jeść dużo mącznych rzeczy stan mi się pogarsza i doczytałam gdzieś, że widzą powiązania - być może to skórna odmiana celiaki.
Cos w tym jest, bo kwaśniewski zabrania jeść mąki.
Pozdrawiam wszystkich. lidia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: emalak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2011 - 01:33:33

niebieski Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam, mi dermatolog przepisala sorel masc na
> glowe po 2 dniach smarowania(na noc) moja twarz
> robila sie czerwona i strasznie piekla robila sie
> sucha i pekala (nie smarowalem okolic twarzy tylko
> glowy) po odstawieniu po tygodniu wszystko
> wracalo do normy nie wiem czy to uczulenie jakies
> czy co?? nie chcialem rezygnowac z tej masci bo to
> ponoc super lek niesterydowy lekarka mi zabronila
> go stosowac na cialo bo mam za durzo plam a ponoc
> nie wolno przekraczac dawki jednej tubki
> miesiecznie wiec postanowilem smarowac tylko w
> okolicach klatki piersiowej kilka ognisk i masakra
> po 4 dnich smarowania plamy biale prawie w zaniku
> szkoda ze na glowe nie moge stosowac. Teraz pojde
> albo do szpitala na naswietlanie albo wezne
> przypilnuje sie ze smarowaniem cygnolina a
> pozniej niedobitki potraktuje sorelemsmiling smiley tylko co z
> ta glowa odwieczny problemsad smiley moze sorel w plynie
> bedzie lepszy?? jesli ktos mial cos podobnego
> dajcie znac . pozdro


Od kilkunastu lat mam łuszczycę w jednym miejscu na skórze głowy .Sporadycznie pojawia się w innychj częściach głowy,nie jest jednak uciążliwa.W początkowym okresie łuski pojawiały się za uszami , na czole itp. Nie wiem w jaki sposób zanikły .Pierwszą kuracją było zażywanie przeze mnie kapsułek z tranem (gdzieś wyczytalam ,że może pomóc, n i e m u s i)przez okres 4 m-cy po 2 dziennie.Obecnie stosuję płyn DERMOVATE .Choroba nie rozprzestrzenia się ale też nie znika całkowicie .Ztakim drobiazgiem można żyć .Warto próbować wszelkich dostępnych i sprawdzonych przez innych chorych specyfików.Życzę powodzenia w tej nierównej walce .CIERPLIWOŚĆ pomoże ją przynajmniej częściowo zwalczyć .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: Ella (---.cm-5-3d.dynamic.ziggo.nl)
Data: 22 cze 2011 - 13:42:03

Od lat mam lyszczyce tzw.krostkowa, ktora atakuje stopy (pod spodem) i rece.Tragedia. Na nogi najlepiej pomagaly mi lampy PUVA, czasem masc sterydowa - Diprosalic Schering Plough. Trzeba robic przerwy w jej uzywaniu.
Na luszczyce w glowie polecam szampon Denorex Rx - fimy Wyeth - czesc koncernu Pfizer.- rewelacyjny.
Ale to dziadostwo wraca.Aktywuje chorobe stres i nerwy - niestety. teraz zaatakowalo mi dlonie. Wyczytalam gdzies, ze ponoc kapiele siarkowe sa swietne i lagodza luszczyce.Kapiele siarkowe mozna robic w domu, sa ponoc specjalne emulsje do kapieli z naturalnej wody siarkowej prosto z uzdrowiska. Chetnie bym cos takiego kupila ale nie wiem gdzie??? Tu gdzie mieszkam nie ma takich produktow. czy ktos moze cos slyszal na ten temat. prosze o info. na e mail: [email protected]
Dzieki bardzo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: Gośka 122 (---.173.2.116.tesatnet.pl)
Data: 06 sty 2012 - 19:29:56

Jestem w średnim wieku choruję od roku i bardzo mi z tym żle na początku zbakatelizowałam kilka plamek ale w szybkim tępie się powiększały jak poszłam do lekarza to byłam mocno obsypana .Teraz nie mogę sobie z tym poradzić testuję kolejne maści ale bez wyrażnych efektów co jakiś stresowy dzień dochodzą nowe plamy .Jestem bezradna ale może jakąś diete ?co jeść a co nie jeśc może to pomoże choć troche ,jak ktoś ma jakiś pomysł proszę o radę .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 sty 2012 - 20:05:56

Gośka 122 a co stosujesz i jaka to łuszczyca napisz coś więcej.
Przy stresie uzupełniaj magnez.Dobrze też działają kąpiele w słomie owsianej czy soli i oleju z pestek winogron.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: Krzysztof (---.ghnet.pl)
Data: 07 sty 2012 - 03:01:17

Witam.

Pracuję dla pewnej szwajcarskiej firmy, jedną z naszych klientek jest Pani, której siostra miała bardzo dużą łuszczycę. Odkąd ta Pani z polecenia lekarza zaczęła podawać siostrze nasze preparaty, łuszczyca bardzo się osłabiła. Nie chcę pisać że mamy lek na nieuleczalną chorobę, ale wiem co są w stanie zdziałać naturalne środki pochodzenia roślinnego.

Widziałem tą dziewczynę, na rękach zostały plamy, ale w małym stopniu. Zainteresowanym umożliwię rozmowę z tą Panią, jeśli ktoś później zechce, pomogę wykonać zamówienie. Więcej informacji na [email protected]

Mieszkam w Krakowie, bywam w Warszawie, na Śląsku, sporadycznie Wrocław, Świętokrzyskie.

Krzysztof

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: marzena (---.lightspeed.wlfrct.sbcglobal.net)
Data: 27 cze 2012 - 17:57:02

B790P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: xaviet1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 19 pa� 2012 - 23:02:16

Hallo.Luszczyca znika tylko na jakis czas. Problem jest nie do rozwiazania tak do koinca. Ja urzywam masci Dermoxin albo Nowate. Zastanawiam sie nad zastrzykiem, kosztuje 100euro. Podobno diala ale na pol roku i znow. Luszczyca to dziadostwo jakie moze byc. Pozdrawiam wszystkich cierpiacych na to g... Grzes.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: Sławek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 pa� 2012 - 15:22:31

a mozesz powiedziec co to za zaszczyk i gdzie takie daja ? i czy za pol roku mozna wziasc kolejny ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: Pancy (162.158.103.---)
Data: 01 kwi 2017 - 20:18:59

Witam wszystkich forumowiczów zapewne wszystkich powiązanych z łuszczycą . Mnie osobiście dokucza łuszczyca głowy w takim stopniu że na głowie mam czepek ze skorupy . Jeśli udajecie się do dermatologa to z góry mówcie że jesteście ubezpieczeni i prosicie o zapisanie na recepcie leku że jest refundowany ( oznaczenie na recepcie po prawej stronie ). Na łuszczyce głowy używam:
SQUAMAhot smiley 30zł duża tuba ) na złuszczenie potem po ok 1-2h zmywam samaruje glowe DAIVOBETEM ( bez refundacji ok 100zł z refundacja 30 ZŁ )i tak zasypiam rano używam DERMOVATE w płynie ( ok 10 zł ) i to 2 x dziennie rano i w południe .

Strona do sprawdzenia leków cen leków itp : http://www.leksykon.com.pl/ strona z której korzystają lekarze .

Jak macie jakies pytania to piszcie , możecie zadać pytanie i podać maila to chętnie odpowiem .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.