Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: Andrzej (162.158.103.---)
Data: 01 kwi 2017 - 22:50:24

Kochany, z całym szacunkiem,że dzielisz się z nami swoimi doświadczeniami. Życzę Tobie jak najlepiej.
Choruję dobrych parę latek i napiszę Tobie tak, sterydy robią Tobie robotę, teraz i dzisiaj, a co będzie jak je odstawisz?
Nie chcę odbierać Ci optymizmu i wiary, ale te kuracje sterydowe mają wśród łuszczyków bardzo złą ocenę. Może warto skonsultować z innym dermatologiem sposób Twojego leczenia?
Pozdrawiam
A.

Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: Szater (162.158.102.---)
Data: 03 kwi 2017 - 16:10:33

SQuamax fantastyczna rzecz ,oba preparaty,dodanie do tego Daivobetu też niezle bo to akurat najbardziej rekomendowany lek dla chorych na łuszczyce ,obecnie .
Dermovate to starej generacji masc typowo sterydowa.Została bym przy tych dwóch pierwszych lekach.Zel Daivobet jest bezpieczny i można go używac bardzo długo,umiejetne stosowanie i wycofywanie sie z jego używania daje dobre efekty.

Sa rózne nasilenia choroby i nie wszystkie poddaja sie leczeniu naturalnymi srodkami,wiec nie ma co straszyc sterydami bo i one czasem są konieczne.grinning smiley

Re: Luszczyca znika;-))))
Wysłane przez: a. (162.158.103.---)
Data: 04 kwi 2017 - 23:37:28

Dobry wieczór dobra Duszyczko, moim zamiarem nie było straszenie sterydami, ale jak słyszę Dermovate, no to od razu jakoś włączają mi się dzwoneczki. Wiele osób tu wchodzi szukając porad, a ten steryd jest ostatnią rzeczą którą bym polecił wrogowi(nawet czarownikowi- ZEJowi)angry smiley
Pancy pisze:
"rano używam DERMOVATE w płynie i to 2 x dziennie rano i w południe"


Zadać należy pytanie, kiedy stosować tak mocne sterydy, jakim jest Dermovate?
"wówczas, kiedy korzyści wynikające z ich przyjmowania przeważają nad skutkami ubocznymi kuracji" - to jest podstawowa zasada, ale nie każdy z nas ma z nas tego świadomość.

I to chciałem tylko zasygnalizować, że szczególnie po Dermovate niech niczego nie spodziewa się dobrego. Efekt szybki, wręcz natychmiastowy, a skutki?!?!
Natomiast Squamax do złuszczania oraz "wyrachowany- tzw.lekki steryd"Daivobet- oczywiście tak. Efekty może nie będą natychmiastowe, ale korzyści będzie zdecydowanie więcej. I tu tradycyjnie nasze poglądy są zbieżne, z czego bardzo cieszę się.
Pozdrawiam
Andrzej