najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: wera (---.229.udn.pl)
Data: 03 wrz 2008 - 08:28:19

Powiedzcie mi na jak długo (maksymalnie) udało wam się zaleczyć ł.??? Ile trwał wasz najdłuższy czas remisji choroby.
ja choruje od ponad 4 lat, teraz jest mój 3 wysyp w życiu, a po pierwszym miałam 3 lata spokoju (czyściutka skóra, bez ani jednej zmianki, zdążyłam zapomnieć, że mi coś dolega..).
3 lata, kto da więcej?smiling smiley

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 03 wrz 2008 - 12:13:25

moj najdluzszy okres to 1 miesiac , wiec nie ma sie czym chwalic... pzdr

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: wera (---.229.udn.pl)
Data: 03 wrz 2008 - 13:59:22

nefelly a od jak dawna chorujesz? po exorexie też taką krótką poprawa tylko miałaś?

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 03 wrz 2008 - 17:35:17

wlasnie po nim mialam miesiac czysty (tyle ze po tym jak bylam czysta i zaczelo wychodzic nie smarowalam znowu tego exorexem moze to i błąd był, ale wole ostroznie , nie samrowac dlugo jednym lekiem , bo sie przyzwyczaja i potem nie dziala, sterydow w ogole nie uzywam od prawie dwoch lat czasem przy lini wlosow jak nie mam jak wyjsc z domu to stosuje dermovate ale to naprawde rzadko, choruje od 7 lat pzdr

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: wera (---.229.udn.pl)
Data: 04 wrz 2008 - 13:41:21

Proszę was, napiszcie na jaki był maksymalny okres zaleczenia choroby w waszym przypadku?! Jest to dla mnie ważne

Re: melkfett
Wysłane przez: karolcia (---.ols.vectranet.pl)
Data: 04 wrz 2008 - 15:18:26

Hej jestem nowa ale na luszczyce choruje 15 lat czy moze ktos wie cos o masci melkffet?pozdrawiam wszystkich

Re: melkfett
Wysłane przez: wera (---.229.udn.pl)
Data: 04 wrz 2008 - 17:29:56

Cześć. dużo jest na forum o kremie melkfett, przejrzyj sobie posty. Ogólnie w większości jest zachwalany, ale to nie lek tylko krem więc nie spodziewaj się cudownego ozdrowienia po jego stosowaniu. Ja sama ostatnio go zakupiłam i smaruje się, ładnie nawilżania i uelastycznia skórę. Pozytywnie wpływa na kondycję skóry ale to jest kosmetyk a nie lek.

Re: melkfett
Wysłane przez: wera (---.229.udn.pl)
Data: 04 wrz 2008 - 17:32:37

Karolcie piszesz, że chorujesz od 15 lat, powiedz na ile najdłużej udało ci się zaleczyć chorobę? chodzi mi o okres bez objawów choroby (czas remisji)

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: Olcia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2008 - 18:09:25

Ja choruję 8 lat, a udało mi się zaleczyć łuszczycę maksymalnie na półtora roku smiling smiley

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: marcepanna (---.chello.pl)
Data: 07 wrz 2008 - 23:58:53

Dobry wieczórsmiling smileyChoruje jakieś 15 lat.Łuszczycę mam zaleczoną 7 lat.

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: wera (---.229.udn.pl)
Data: 08 wrz 2008 - 11:58:12

Gratuluje! Chyba jesteś rekordzistką jak naraziesmiling smiley Mam nadzieję, że też uda mi się zaleczyć na tak długo.

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: marcepanna (---.chello.pl)
Data: 08 wrz 2008 - 16:08:51

Dziękuję smiling smileyMam nadzieję ,że szybko nie powróci.Oby wcale...A jak już to przynajmniej w łagodniejszej formie niż miałam.Pozdrawiam i powodzenia życzę smiling smiley))

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: wera (---.229.udn.pl)
Data: 08 wrz 2008 - 16:25:56

A powiedz czym się leczyłaś, że pozbyłaś się na tyle lat? a teraz stosujesz coś zapobiegawczo?

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: marcepanna (---.chello.pl)
Data: 08 wrz 2008 - 22:27:16

Zrobiłam sobie zakwas z buraków i piłam po pół szklanki trzy razy dziennie.Tydzień odtruwałam tym sokiem organizm.Po tygodniu zastrzyki z biostyminy i witaminy B6 przez miesiąc.Cały ten czas piłam zakwas a największe zmiany smarowałam balsamem Szostakowskiego i zawijałam w opatrunek okluzyjny.Zmiany zaczęły ustępować jakieś kilka dni po skończeniu całej serii zastrzyków.Zmiany na skórze zaczęły spłaszczać się i blednąć,aż do całkowitego zniknięcia.Te mniejsze potraktowałam dodatkowo sterydem.Byłam w tym działaniu bardzo konsekwentna...dzień w dzień te same czynnoścismiling smileyPrzeczytałam o tej metodzie w jakiejś starej gazecie po wyjściu ze szpitala.Nic mi ono nie pomogło.Leczyłam się jakiś czas potem innymi "paściami",które też nic nie dały.Chwyciłam się tej metody jak ostatniej "deski" ratunku bo inne wszystkie dotychczasowe metody poprostu zawiodły.Mój stan skóry wołał o "pomstę" do nieba a psychika siadała coraz bardziej.smiling smiley Teraz niczego nie używam.Jakoś narazie ciągnę...smiling smiley

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: wiki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 wrz 2008 - 01:52:36

No to Was mile zaskoczę. Ponad 20 lat bez zmian (wyłączywszy b. drobne, czasowe na łokciach "zaleczalne" Psorisanem, po jego wycofaniu Delatarem - obydwie maści stosuję w opatrunkach okluzyjnych). Mam zapas Delataru, nie myślę co będzie jak się wyczerpie, bo teraz jak nie mam tego czorta, nawet jedna krostka mi przeszkadza. Zdrowia duuużo życzę i uwierzcie, że można się tego pozbyć na tak długo (odpukać!)

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: wera (---.229.udn.pl)
Data: 09 wrz 2008 - 11:14:15

Wow! Zazdroszczę Ci. Też chciałabym pozbyć się tego na tak długo. i wierzę że mi się udasmiling smiley musi!
a powiedz mi co robisz że utrzymać taki stan? jakaś dieta? suplementy?

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: wiki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 wrz 2008 - 18:34:53

Nic nie robię, jedyna zmiana jaką zaobserwowałam to to, ze nie mam też angin od 20 lat (wcześniej co roku, a po każdej wysyp). Idąc tym tropem wyleczyłam wszelkie możliwe źródła zapaleń (zęby b. dokładnie). Jednego przewlekłego zapalenia nie udaje mi się wyleczyć (podłoże genetyczne) i to jego uważam za przyczynę paru przejściowych krostek. Żadnej diety nie stosuję, a nawet jestem "barbarzyńcą" w tej materii. Z mojego doświadczenia mogę więc poradzić: zanim weźmiecie się za łykanie i smarowanie ustalcie i usuńcie wszelkie możliwe źródła zapalne w organizmie. Jeśli to nie wystarczy wtedy zacznijcie "strzelać"z przeróżnych specyfików i uwierzcie, że każdy ma swoją drogę zwycięstwa, należy ją tylko odnaleźć, choć może to potrwać... duuużo zdrowia dla Wszystkich!

Re: najdłuższy okres remisji choroby
Wysłane przez: maciek (---.lowicz.mm.pl)
Data: 09 wrz 2008 - 23:19:27

ja mam najdluzszy okres remisji jakies 3 mc
tzn opalam sie ladnie w lecie i wtedy wszystko znika..starcza mi do poznej wiosny a w maju-czerwcu znow wystawiam tylek na slonce i viloa!

łuszczyca
Wysłane przez: Anka (---.petrus.pl)
Data: 25 kwi 2018 - 00:20:06

wera Napisał(a):
-------------------------------------------------------
Witam. U mnie okres remisji trwa już 12 lat. Żadna nowa zmiana się nie pojawiła przez te wszystkie lata.