Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
najlepsza masc na luszczyce
Wysłane przez: amber (---.ip.netia.com.pl)
Data: 26 wrz 2008 - 05:22:59

mozecie mi pomuc w wyborze najlepszej masci na luszczyce dotad uzywalem elocom

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: najlepsza masc na luszczyce
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 26 wrz 2008 - 08:44:51

Nie ma czegos takiego jak najlepsza masc na luszczyce, ale uwazam, ze elocom z pewnoscia nia nie jest. Ta choroba jest bardzo indywidualna, na jednych dzialaja dziegcie, na innych cygnolina, masci z pochodna witaminy D3.. Trzeba trafic w swoja masc. Ja uwazam, ze najlepsze efekty daje terapia kombinowana, tzn ze trzeba co jakis czas zmienic masc. W chwili obecnej stosuje daivonex: w kremie na dzien, w masci na noc. JEst wg mnie rewelacyjny, swietnie dziala i luszczyca ustepuje. Co kilka dni, posmaruje sie na noc mascia curatoderm a na dzien exorexem. Dziala.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: najlepsza masc na luszczyce
Wysłane przez: KACHA (---.bsb.vectranet.pl)
Data: 26 wrz 2008 - 13:17:36

TAK CHYBA WSZYSCY MAJĄ NIGDY NIE UŻYWAŁAM JEDNEJ MAŚCI DŁUŻEJ NIŻ PÓŁ ROKU ZA KAZDYM RAZEM LEKARZ MI ZMIENIA LEKI TERAZ MAM ROBIONĄ W APTECE WCZEŚNIEJ UŻYWAŁAM CLOBEDERM

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.