Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
czy ktos z was mial cos takiego po DCT??!!
Wysłane przez: Lukasz (---.dsl.pipex.com)
Data: 25 sie 2005 - 11:37:39

Witam,jakies 2 tygodnie temu zaczalem stosowac dct.na lokciach,rekach zeszlo calkowicie prawie po tyg,jednak na dloniach mam problem nie wiem czy stosuje to zbyt dlugo czy co,widze ze pomaga ale skora stala sie czarna!!!jakby brudna naokolo i w miejscu stanow zapalnych.co sie dzieje??!!Jak dlugo mozna stosowac DCT bez przerwy??Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktos z was mial cos takiego po DCT??!!
Wysłane przez: 'jo (---.magma-net.pl)
Data: 25 sie 2005 - 12:11:35

hej!mo?na powiedzie?, ze mam co? podobnego tylko ja mam zaczerwienione, ale Barthez mi poradzil zebym odstawila dtc na 2-3 dni. Mo?e Ty te? odstaw. i ja cz?sto nawilzam sk?re.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktos z was mial cos takiego po DCT??!!
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2005 - 15:45:42

W informacji o DCT Bonifratrzy piszą: .,, Tonik" powoduje kurczenie się naczyń krwionośnych, będących w stanie zapalnym , redukuje dostęp do naczyń włosowatych, ...
Nie piszą natomiast jak długo wolno go stosować.

Jeśli zawiera steryd to pewnie trzeba stosować sie do tych samych zasad co dla sterydow - czyli do krotkiego leczenia.

Na forum już były posty o niepokojących plamach o fioletowym odcieniu.
Sama też probowałam go używać. Małe świeże wysypy po 2 posmarowaniach potrafiły zniknąć. Starsze i większe po 4 smarowaniach zaczynały wykazywać efekty kolorystyczne. Na rękach po podniesieniu rąk miejsca leczone stawały sie jaśniejsze (z fioletowym odcieniem) a po opuszczeniu rąk dość ciemno fioletowawe. Po tygodniu niesmarowania ten efekt jest mniej wyraźny ale nie znika całkowicie. Chyba w tych miejscach są zmienione jakoś naczynia, mam nadzieje, ze nieszkodliwie i nietrwale. smiling smiley

Wydaje mi się, że to bardzo silny lek i trzeba smarować krótko, najwyżej pare dni, zrobić przerwę i obserwować. Jeśli nie pomoże, to trzeba albo przerwać przynajmniej na jakiś czas albo zrezygnować z niego.

Wydaje mi się, że podobnie, choc krócej smiling smiley radził wielokrotnie Barthez.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.