Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: monika32 (---.aster.pl)
Data: 14 sie 2011 - 21:55:45

witam serdecznie,

Drodzy Państwo, widząc jak borykacie się z tak trudną chorobą jaką jest łuszczyca czy choroby skórne chciała bym wskazać Wam pewną metodę w tym leczeniu. (z autopsji mam efekty zanikania plan po 13latach choroby).Jest to terpaia bez inwazyjna i w wielu przypadkach okazla sie skuteczna nie tylko w dziediznie skórnej,ale także dotyczy to chorób cywilizacyjnych.Oparte jest to na produkcie, który dostał juz wiele prestizowych nagród za skuteczności i inowacyjność.
Jeśli ktoś chce wiecej informacji na ten temat zapraszam [email protected]

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 wrz 2011 - 11:33:14

Zainteresowanych szamponem Selsun 2,5% zapraszam na stronę http://www.selsun.com.pl. Oferta ciągle aktualna! Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z dolegliwościami skóry głowy!

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Green A (---.cablesurf.com)
Data: 15 gru 2011 - 14:12:45

Zapraszamy do sklepu: www.green-a.pl
**** Dystrybutor produktów EXOREX,SELSUN,SALCURA,LYCLEAR

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Shorty27 (---.net.pulawy.pl)
Data: 19 gru 2011 - 09:39:05

Witam.posiadam do sprzedania szampon Selsun 2,5%.nowy,nie rozpakowany,zakupiony w Szwecji.100% oryginalny!!! tel.511921444

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: misol (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 lut 2012 - 12:33:04

pragne zapytac o cenę selsun z przesylka

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun25 (---.8-1.cable.virginmedia.com)
Data: 17 lut 2012 - 20:40:03

Witam serdecznie,

posiadam kilka opakowań szamponu Selsun 2,5 % firmy Chattem, zakupione w angielskiej aptece, pojemność 150 ml.

Kontakt dla zainteresowanych:

[email protected]

Pozdrawiam

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lut 2012 - 17:40:36

Witam! Właśnie dostałam przesyłkę z... i tu problem, bo jest na opakowaniu SELSUN 2,5% ale nie ma napisu szampon i był na receptę! Trzeba nanieść na lekko wilgotne włosy ok 2łyżeczek płynu i 3min masować. Tę czynnaść powtórzyć drugi raz. Moje pytanie czy ktoś używał selsun bez napisu szampon? Ja wypróbuję w weekend!

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun25 (---.8-1.cable.virginmedia.com)
Data: 25 lut 2012 - 10:53:48

Chciałbym zaznaczyć, że Pani iwciaG kupiła szampon nie u mnie, nie wiem skąd taki wynalazek, że na szamponie może nie być napisu informującego, że to szamponsmiling smiley

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2012 - 09:19:25

Mi chodziło o to czy ktoś używał preparatu o tym samym symbolu, nazwie co szampon?! Selsun zamówiłam u mojej mamy mieszkającej we Francji. Jej mąż również choruje na Łuszczycę ale tak jak i u nas leczenie tam najczęściej sprowadza się do sterydów. Wyczytałam na forum, że selsun dostęny jest we Francji i poprosiłam mamę żeby zapytała w aptece, mieli się zorientować, bo był tylko blue a nie 2,5%. Jej mąż udał się do swojego lekarza i ten zapisał mu preparat- do stosowania zewnętrznego coś w rodzaju liotonu na skórę. Dlatego selsun był na receptę a lekarz bardzo go chwalił! Na odległość męczyć mamy już nie chciałam,by nadal szukała szamponu. A że ten Selsun 2,5% Sulfure De Selenium (tak jest na opakowaniu) jest przepisany od lekarza i będę w razie dobrych efektów zawsze miała do niego dostęp to spróbuję zamiast szampomusmiling smiley Jak rozumiem nikt selsunu innego niż szampon nie używał?! To ja będę zdawać relację! Pozdrawiam.

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2012 - 14:06:56

Witam ponownie! Właśnie użyłam selsun 2,5% Wnioski są takie, że jak zwykle Francuzi muszą być inni i nie napiszą szamponwinking smiley ( Wiecie jak Fracuzi wymawiają międzynarodową nazwę AIDS? SIDA!, Komputer u nas z ang. u nich Ordynator! smiling smiley ) Preparat pachnie i zachowuje się jak szampon, jest konsystencji polytaru gęsty, wydajny tylko kolor pomarańczowo-mleczny. Chciałam zapewnić mojego przedmówcę selsun25, który tak zatroskany, nie o mnie czy o was lecz o swoją sprzedaż, że nie mam zamiaru rozprowadzać Selsunu!!! z tych niewiadomych źródeł, Ani kupować od niego!!!
O efektach napiszę. Pozdrawiam

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun25 (---.8-1.cable.virginmedia.com)
Data: 09 mar 2012 - 04:16:41

Pani Iwciu, ja wcale nie jestem zatroskany o sprzedaż, pozostały mi resztki z zapasów Selsunu 2,5%, dlatego moje ogłoszenie się tu pojawiło, bo nie chcę sprzedawać szamponu, któremu pozostało 2 miesiące do końca daty ważności, więc lepiej wcześniej, niż późniejsmiling smiley nie rozprowadzaj, nie kupuj, myślę, że i tak będzie dobrze, bez Twojej "pomocy". Chociaż nie powiem, czekam na uwagi i wrażenia.

Pozdrawiam

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 mar 2012 - 13:55:08

Bardzo dobry na skórę głowy! Jestem pod wrażeniem szybkiego działania, miałam mnóstwo drobnych zmian na części grzywki i skroniach- tu najbardziej widoczne. Po trzech myciach z kilkuminutowym trzymaniem piany, wszystko najpierw złuszczyło się pięknie- sypiąc przy czesaniu, po następnym myciu praktycznie głowa czysta! Ale może dlatego tak szybko, bo choć dużo miałam to jednak upierdliwej drobnicy, a nie dużych zmian?! Jestem zadowolona. Pozdrawiam

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: www.green-a.pl (---.cablesurf.com)
Data: 31 mar 2012 - 11:55:10

Zapraszamy do sklepu: www.green-a.pl


**** Dystrybutor produktów EXOREX,SELSUN,SALCURA,LYCLEAR

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: www.selsun.com.pl (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2012 - 12:07:12

Zainteresowanych oryginalnym szamponem Selsun 2,5% w dobrej cenie zapraszam na stronę: www.selsun.com.pl Pozdrawiam!

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: www.green-a.pl (---.cablesurf.com)
Data: 14 wrz 2012 - 16:44:27

Zapraszamy do sklepu: www.green-a.pl


**** Dystrybutor produktów EXOREX,SELSUN,SALCURA,LYCLEAR,GRIPE WATER

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2013 - 10:49:29

Oryginalny szampon selsun 2,5% można kupićna stronie www.selsun.pl

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: aa (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 sty 2013 - 19:41:14

Czy ten szampon jest sterydem czy raczej nie i czy wraca po tym luszczyca szybko czy raczej wolno ???

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Andrzej Gębacz (---.docsis.tczew.net.pl)
Data: 27 sty 2013 - 16:02:30

Witam
Chce zamówić szapon selsun 2,5% za zaliczeniem pocztowym ile kosztuje.

Pozdrawiam
Andrzej Gębacz

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Green A (---.as13285.net)
Data: 25 lip 2013 - 11:50:12

Witam,

Szampon Selsun 2,5% jest ponownie dostępny. Zapraszamy do naszego sklepu:

www.green-a.pl

- Dystrybutor kosmetyków leczniczych takich jak EXOREX, SELSUN, SALCURA, ALPHOSYL, CAPASAL, CEANEL, EPADERM, LYCLEAR, GRIPE WATER i wiele innych...

Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: kreska516 (---.wschowa.net.pl)
Data: 03 sie 2013 - 10:42:19

okolice suche nalezy natłuszczac i przemywac woda z solą pozdrawiam