Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
papierosy a luszczyca
Wysłane przez: MaciekS (---.chello.pl)
Data: 23 lut 2009 - 23:35:09

Witam , mam luszczyce od niedawna , wiec moja wiedza na jej temat jest dosc znikoma. Mam ja na paznokciach od roku i od pol roku na plecach malutki wysyp, na stopie , paznokciach stopy i na glowie ostatnio zauwazylem pod wlosami. Wiem,ze taki temat mogl juz byc tutaj poruszany ,ale probowalem znalesc i niestety - nie znalazlem w wyszukiwarce.
Moje pytanie brzmi - czy palenie papierosow i picie alkocholu szkodzi ? Gdyz jestem studentem i ciezko mi zrezygnowac z roznych uzywek . Jest cos co pomaga na to, bo kremy na mnie nie dzialaja niestety poza tym nienawidze tego wsmarowywac , staram sie zmienic diete i widze poprawe , ale jest ona na zasadzie - nie ze znika tylko np. nie rozdwajaja mi sie pzanokcie nie boli i nie wyglada tak okropnie jak wczesniej tylko pojawia sie na nowych palcach ale tylko taka "zlota" pod paznokciem i nie zmienia mi to ksztaltu paznokcia , jesli ktos wie jak mozna to wyleczyc to tez bede wdzieczny. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 24 lut 2009 - 10:09:35

Maciek poszukałam dla Ciebie kilka tematów o używkach. Poczytaj smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: miki23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lut 2009 - 17:30:42

Jeżeli chodzi o alkohol to różnie. Jednym szkodzi drugim nie.
Ajeżeli chodzi o papierosy to szkodzą na 100% i to bardzo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: lexmark84 (---.via.zamek.net.pl)
Data: 06 kwi 2009 - 19:46:46

Ale palenie nałogowe czy wogole jest takie szkodliwe ? okazjonalne tez ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2009 - 07:45:56

a ja z kolei miałam spokój z łuszczycą 10 lat... do teraz.przez ten czas nie oszczędzałam sobie papierosków i imprez niekiedy ostrzej zakrapianychsmiling smileypapierosy-wiadomo nie od dziś że nie są one bombą witaminowąwinking smileyale cóż,z kolei wszystkiego sobie odmawiać?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2009 - 15:58:36

Odpowiem tak za kolniez nie wylewam a zacmic tez lubie natomiast mialem pewien okres w swoim zyciu kiedy to postanowilem byc sportowcem przestalem palic alkohol sporadycznie tak przez 4 m-ce. Roznica olbrzymia. Niestety zapal minol. Teraz tylko palenie mi ciezko porzucic. Coz podsumowujac, zycie jest tylko jedno, korzystam narazie tak jak lubie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2009 - 16:19:24

jasne!!!!smiling smileykurczę wiadomo że to nie witaminki żadne a z kolei całymi dniami zastanawiać się co szkodzi a co pomaga...?no to puszczamy sobie dymka smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: johny (---.mazol.com)
Data: 15 kwi 2009 - 16:50:33

a ja uwazam, ze papierosy mi napewno nie szkodzily. palilem 12 lat i luszczyca byla "w ryzach". nie pale ponad rok i teraz zauwazylem ze mi sie nasilila, jestem bardziej nerwowy a przez to chyba stan skory sie pogorszyl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2009 - 17:20:17

ja miałam podobnie winking smiley10 lat spokoju a niezalowalam sobie fajeczeksmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2009 - 01:54:06

Do Asi25,tyle czasu mialas spokoj od pani łuski?jak to zrobilas?pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: martynka (---.pool.einsundeins.de)
Data: 17 kwi 2009 - 08:55:17

Moze to smiesznie brzmi, ale jak palilam to moja luszczyca byla tylko w postaci malutkich plamek na glowie. Od roku nie pale, (poznalam chlopaka i skonczylam smiling smiley i od tego czasu przytylam i oczywiscie luszczyca sie pogorszyla... mam juz na nogach i rekach co jets nie do zniesienia...zbliza sie lato... sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 17 kwi 2009 - 09:06:16

Witam,moim zdaniem jak ktos rzuca palenie to dla organizmu jest to pewien szok,stres,bo brakuje mu nikotyny i to powoduje wysiew...ja osbiscie pale i pewnie bede palic,mam taka silna wole rzucic ten naog ze hoho,a zreszta niewyobrazam sobie kawy bez dymkawinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2009 - 17:12:50

Czarna widzę że babeczka z Ciebie całkiem do rzeczysmiling smileynie ma co sobie żałować wszystkiego,bo cóż to z a żywot!?ja podobnie jak Ty nie wyobrażam sobie kawci bez dymkasmiling smiley))no to może pykniemy sobie teraz dla relaksu?he he pozdrawiam Cię cieplutko!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: czarna (79.97.141.---)
Data: 17 kwi 2009 - 19:13:20

Do Asia25...Ba,no pewno ze ze mnie rowna babeczka,ze mna mozna konie krasc,moze podwędzimy jakiegos?ze mnie jest taki numer ze zaraz po operacji jak jeszcze stalam ledwo na girach odrazu pierwszy byl papieros:d,to juz trzeba miec cos pod sufitem nierownosmiling smileyjoł joł...pozdrawiam Asieńko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 17 kwi 2009 - 19:19:30

ja tez nie zauwazylam jakiegos duzego wplywu fajek na łuyszczyce, chociaz nie pamietam czasów bez papierosa i z luszczycą, takze moze dlategotongue sticking out smiley za to alko działa tragicznie, wysyp i swedzenie murowane, a co do papierosa tez pierwsze co jak sie zwleklam po operacji to na dymka potruchtałam chociaz nie wolno mi było wstacgrinning smiley jak z tą plażatongue sticking out smiley? a to nie ten watekgrinning smiley buzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2009 - 19:23:40

HA HA HA !DOBRE DOBRE!NIE DAJESZ SIĘ KOBIECINO!I DOBRZE TAK TRZYMAJ!winking smileyJA TO Z ODDZIAŁU DERMATOLOGICZNEGO NAWIAŁAM, POŻYCZYŁAM SPODNIE OD KOLEŻANKI Z POKOJU I HEJA TAKSÓWKĄ-PRZY TYM STRATOWAŁAM NIEOMAL PIGUŁKI BO NIE CHCIAŁA PO 19TEJ JUŻ WPUŚCIĆ DO MNIE GOŚCIwinking smileyNA TYM ODZIALE MAŁO NIE OSZLAŁAM NORMALNIE KWARANTANNA!NIE DLA MNIE TAKIE CHAMSKIE FESTYNY!winking smileyBUZKA:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2009 - 19:30:50

NEFELLY MASZ RACJE PO IMPREZIE TAKIEJ "UMOCZONEJ"TO JEST GORZEJ JEST;(ALE CZASAMI TRZEBA ODREAGOWAĆ BO SZAŁU MOŻNA DOSTAĆ winking smileyNO TO TRZEB ZMÓWIĆ SIĘ NA TE DRINY Z PALEMKĄ I DYMECZKIEM HI HI smiling smiley A CO DO TYCH PIĘKNYCH PLAŻ TEN DŁUGI WEEK BĘDĘ JECHAĆ DO ŚWINOUJŚCIA I TAM JUŻ PODEJMĘ PIERWSZE PRÓBY ...winking smiley)))CIEKAWE KTO PADNIE PIERWSZY NA MÓJ WIDOKwinking smiley))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: czarna (79.97.141.---)
Data: 17 kwi 2009 - 19:52:47

niepękaj Asia nikt nie padniewinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2009 - 19:54:50

A JAK JUŻ TO LEPIEJ DLA NAS winking smileyHA HA POSTRASZE TROCHĘ I ZROBIĘ MIEJSCE DLA BIEDRONEK,BĘDZIE PRZETRZEŃwinking smileyDAM Z SIEBIE WSZYSTKO!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 18 kwi 2009 - 19:15:07

Asia i Czarna skad jestescie? chetnie bym sie z Wami na takiego drineczka (niejednego) umowilatongue sticking out smiley serio, seriosmiling smiley buziaki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.