Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Sól z morza martwego
Wysłane przez: tomar (---.wil.waw.pl)
Data: 10 mar 2009 - 08:35:34

Cześć.
Stosował już ktoś z państwa na dłuższą metę sól z morza martwego i czy to pomaga?
Chcę spróbować czegoś nowego, znowu duży wysyp łuszczycy a ja mam dość maści sterydowych.
Zamierzam kupić wiaderko.
Ile trzeba wsypywać na litr wody?
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sól z morza martwego
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 10 mar 2009 - 09:39:52

Troszke pomaga wybiela skore , mi troche podgoilo ale zeby jakies super efekty to nie , a zacznijmy od tego ze L nie wyleczysz jak bedziesz ja tylko leczyc zewnetrznie bo ta choroba siedzi w srodku smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sól z morza martwego
Wysłane przez: tomar (---.wil.waw.pl)
Data: 10 mar 2009 - 15:03:41

Wiem mam ją 20 lat wyleczyć jej nie zamierzam bo to się nikomu nie udało, ja chcę ją zaleczyć chociaż na jakiś czas.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sól z morza martwego
Wysłane przez: Lukas (---.krak.tke.pl)
Data: 10 mar 2009 - 16:41:17

Strata kasy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sól z morza martwego
Wysłane przez: kazia ponczoszanka. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2009 - 17:01:39

To też zalezy od częstotliwości kąpieli. Im częściej tym stężenie może być słabsze. Mi doktorka na srednią wannę poleciła proporcję około 2 szklanej i 30 minut moczenia- co drugi dzień. Chłop ma grubszą skórę więc może codziennie. Gdzieś kiedys wyczytałam, że można łączyć to z naszą solą pół na pół. A pamiętaj po kąpieli i natłuszczj wszystkie zmiany i to ostro. Wcierać i jeszcze raz wcierać przez parę minut. K.P

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.