Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 18
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: on28 (---.glfd.adsl.virginmedia.com)
Data: 01 lut 2011 - 20:45:16

Poznam panie z łuszczycą [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: on24 (---.prenet.pl)
Data: 08 lut 2011 - 17:14:11

Witam,mam 24 lata, szukam miłej dziewczyny z czestochowy lub okolic.mail [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Pawel1973 (---.relaksowa.lublin.pl)
Data: 27 lut 2011 - 01:52:18

czyli jednak nie ma pań z Lublina na tym forum.......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: SEBBBA (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 27 lut 2011 - 02:02:09

jest ktos z londynuu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Zostane kochankiem Lublin
Wysłane przez: Kochanek19m (---.nplay.net.pl)
Data: 12 mar 2011 - 01:58:27

Młody wysportowany zdrowy higiena LUBLIN CHĘTNA ? pisz ! [email protected] dogadamy się smiling smiley !

Opcje: OdpowiedzCytuj
szukam kobiety
Wysłane przez: Waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 mar 2011 - 20:46:24

Witajcie
mam 46 lat napisze krotko,żona mnie zostawiła po 22 latach i bardzo poszukuję kobiety aby porozmawiać o życiu i nie tylko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Rzeszowiak (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 18 mar 2011 - 22:28:46

Czesc mama na imie Łukasz i 22 lat hehe chetnie poznam dziewczyne do rozmow i spotkan z Rzeszowa lub okolic smiling smiley jesli chcesz to napisz winking smiley) [email protected] albo napisz hehe 794281906

Opcje: OdpowiedzCytuj
szukam dziewczyny z łuszczycą
Wysłane przez: Jacek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 25 mar 2011 - 11:15:05

Hej! mam na imię Jacek mieszkam w Łodzi mam 35l 172cm wzrostu normalna budowa ciała po rozwodzie żyję z ł.już 15l i daje sobie z tym rade (raz w roku miesięczna kuracja) mieszkam sam pracuje i jestem trochę leniuchem. z miłą chęcią poznam dziewczynę z Łodzi lub okolic a może być nawet dalej z łuszczycą (tylko taka para będzie rozumieć się najlepiej)(wspólne smarowania wspólne wspierania się przy wysypie) w której zakocham się do szaleństwa z wzajemnością!
mój nr.tel 729041015

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam dziewczyny z łuszczycą
Wysłane przez: ona81 (217.96.99.---)
Data: 25 mar 2011 - 11:25:35

Hmmm dlaczego szukacie kobiet ,,chorych?dyskryminacja zdrowych? czy tez uważacie może że zdrowa was nie zrozumie,nie zaakceptuje?ludzie raczej siee ze sobą związują z innch powodów,,chemia,,charakterek,sposób bycia,czyjejs wyrozumiałości,akceptacjii..a wy kryteria;chora..a skąd macie pewność czy ta chora jak się już znajdzie to okarze się wlasnie tą jedyną..więcej wiary w siebie mysle że stwierdzenie tylko taka para sie zrozumie jest błędne owszem prawdopodobieństwo jest duże ale np.bycie z kims,,bez miłosci a tylko dla tego że ona przeżywa to co ty i rozumie przez co przechodzisz,i nie czujesz sie gorszy od niej..ale przeciez mogę sie mylić pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2011 - 13:56:17

czesc.szukam kogos do pogadania o wszystkim i o niczym moje gg 7196684 jestem z wielkopolski

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: eR (---.home.net.pl)
Data: 25 mar 2011 - 15:19:21

ona81 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Hmmm dlaczego szukacie kobiet
> ,,chorych?dyskryminacja zdrowych? czy tez
> uważacie może że zdrowa was nie zrozumie,nie
> zaakceptuje?ludzie raczej siee ze sobą związują
> z innch powodów,,chemia,,charakterek,sposób
> bycia,czyjejs wyrozumiałości,akceptacjii..a wy
> kryteria;chora..a skąd macie pewność czy ta
> chora jak się już znajdzie to okarze się
> wlasnie tą jedyną..więcej wiary w siebie mysle
> że stwierdzenie tylko taka para sie zrozumie jest
> błędne owszem prawdopodobieństwo jest duże ale
> np.bycie z kims,,bez miłosci a tylko dla tego że
> ona przeżywa to co ty i rozumie przez co
> przechodzisz,i nie czujesz sie gorszy od niej..ale
> przeciez mogę sie mylić pozdrawiamsmiling smiley


Dlatego, że łuszczyk zabiera coś z życia osobie zdrowej. Wielu trwa w związkach, gdzie tylko jedno z nich jest chore i uwierz mi, trudno w tym przypadku mówić o szczęściu - szczególnie, gdy jest się młodym. Zaraz podniesie się szum, że ktoś tam jest szczęśliwy w takim układzie, ale moim zdaniem, jest to podchodzenie do sprawy wedle zasady: "lepszy rydz niż nic" albo "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Mówiąc o zabieraniu czegoś z życia, mam na myśli ludzi aktywnych, lubiących podróże, sporty wodne itp, a nie domatorów - działkowców itp, którym rybka z kim są, ponieważ mają swój świat.
Na początku zawsze jest świetnie, ponieważ zakochanie zaciemnia pewne sprawy, człowiek jest pełen optymizmu i wszytko sobie tłumaczy, że jakoś to będzie. Po kilku latach, gdy chemia w związku opada, przychodzi otrzeźwienie i inne spojrzenie na życie. Wtedy zaczynają się przemyślenia związane z poświęceniem dla chorego, czy warto, pokusa rozstania i związania się z osobą zdrową itd. Jedynie małżeństwa w których łuszczyca dopadała jedno z parterów, jeszcze jakoś się kręcą; bo wspólne mieszkanie, bo dzieci, bo podział majątku w przypadku rozwodu itd. Luźne związki, najczęściej rozpadają się po jakimś czasie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2011 - 17:09:17

hej.eR masz racje.jest dokladnie tak jak piszesz znam kilka takich zwiazkow..sama jestem chora i wiem i zdaje sobie sprawe z tego ze czar prysnie...pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Krzysiek (---.centertel.pl)
Data: 25 mar 2011 - 20:07:18

Siemka wszystkim smiling smiley

mam 27 lat i jestem z Dolnośląskiego, szukam miłej i wyrozumiałej dziewczyny, wiadomo że osoba która przechodzi to samo zrozumie drugiego człowieka winking smiley
moje GG: 34800431

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re:
Wysłane przez: ona81 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 26 mar 2011 - 09:54:34

WITAM ER' Może w pewnych kwestiach masz racje,ale łuszczyk w cudzysłowiu wcale nie musi rezygnować z normalnego życia,aktywnośći,znam osoby aktywne,oraz mieszane pary,,znam też siebie,,widzisz wydaje mi sie że bardzo krytycznie i zbyt dramatycznie na to spoglądasz,,to wy sami takim podejsciem wpędzacie sie chyba czasami w doline ciemnosci,i chorobe duszy,,ja myśle że kazdy ma na to inne spojrzenie,,i możliwe ze ja poprostu widze to wyjątkowo innym okiem a wy innym,ale reasumując odbieracie sobie czasami cos..w normalnych związkach też istnieje ryzyko,,tego po częsci co napiasleś/aś.Jest ogromne grono ludzi którzy rozumeją chorobe,i ludzi juz chorych pojawiaja sie myśli że własnie jego' ja kiedys może spotkac to samo .Bardzo mnie zaskoczyło za to co przeczytałam cyt. poswięcenie..dla chorego?czy warto?pokusa...na osobe zdrową..?o rany nie moge was rozliczać z życia i przeżyć osobistych,,ale tak pisze osoba która albo po raz...będąc jeszcze zdrowa miała takie same podescie do osób chorych..albo po dwa..nigdy nie miała przed sobą prawdziwej miłosci,,bez jakiegos wypalania..albo trafiła w swoim zyciu juz na taką kretynke/kretyna który tak postąpil/ła własnie z tobą..tak czy inaczej nie mierzcie wszystkich taka samą miarą..mysle ze słowo poswiecenie to nic innego jak miłosc do drugiej osoby kazdy czy zdrowy czy chory z czegos czasami dla kogos rezygnuje z własnej nie przymuszonej woli..i to jest czasami wspaniałe.jesli wy tak podchodzicie do tych spraw to co maja powiedziec osoby które sa uwięzione na wózkach czy na stałe do łóżka...wtedy to i moze ta druga osoba sie poswieca..ale poswiecenie sie dla kogos uważam za nic innego jak przykład tej prawdziwej miłosci i akceptacji.bo zazwyczaj jak ktos juz kogos pokocha to za wnętrze,osobowość itp.a wszystko inne to nic innego jak pełna akceptacja wynikającej z...własnie z prawdziwego uczucia.sytuacji np. materialnej czy choroby. Głowa do góry winking smiley)Mam nadzieje że mnie tu nie zjecie...np.że nie powinnam sie wypowiadac i wtrącac tylko dlatego że nie jestem w waszej sytuacjii.pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Re:
Wysłane przez: ona81 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 26 mar 2011 - 10:19:21

p.S.Wyjezdzam czasami na spotkania stowarzyszen chorych na łuszczyce,,i poznałam wielu chorych borykających sie z ta chorobą,,sa otwarci zazwyczaj i bardzo pogodnie nastaweini na życie i to jest wspaniałe,mają od wielu lat zwiazki mieszane i sa szcześliwi,,czyli można normalnie życ,,pewnie im to troche czasu zabrało,,ale czy nie warto zmienic lekko podejscia..i nastawienia do siebie oraz tych zdrowych..jedyne pretensje to mozna miec nie do ludzi na których czasami sie zdarza wpasc..i jest zgryz..bo nie ukrywam jest grono ludzi którzy maja obiekcje..ale kilka osób to nie wszyscy.ale do państwa..że nie pomaga wam sie szybko leczyc i skutecznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: rsgd (---.aster.pl)
Data: 27 mar 2011 - 06:53:44

Mam łuszczycę na rękach, nogach, dłoniach i stopach. Ostatnio na pupie. I nie mam problemów. Zarejestrujcie się na Syfpatia.pl lub Erodate. Też czasami wyjeżdżam. I widzę, że biedronki są wszędzie na świecie. Nikt nie ma z tego powodu kompleksów. To taka nasza polska przypadłość. Ale ja zawsze mówię moim znajomym co mam, i nie mam żadnych problemów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 27 mar 2011 - 10:03:34

Jak wszyscy tacy otawarci na zwiazki to dlaczego wciaz jest cicho wszedzie.Zapraszam panie do czateriii 7122859 dziekuje i brakuje mi bratniej duszy.Only for ladies.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: ktos (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 mar 2011 - 13:52:52

z toba pablo ? jestes hamski i beszczelny..pisac z toba to strata czasu nie jedna osoba ci to powie.odradzam tego osobnika...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 27 mar 2011 - 14:40:06

wez nie pajacuj...zawsze gotowy kazdemu pomóc i udzielac dobrych rad.Bezczelny!!!!!!!! a Ty kim wogóle jestes Ktos...los super ktos.A ja odradzam pryszczatego ktosia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 04 kwi 2011 - 10:18:08

...tytul tematu mowi sam za siebie ....nie szukacie przyjaciela,drugiej połowki...szukacie kochanyki czy kochanka...to dlaczego tak utyskujecie na zycie?zastanowcie sie czego szukacie,czego oczekujecie...i czy znalesc to mozna ...w takim temacie?
Czy człowiek chory czy zdrowy ma te same dylematy w zyciu,te sama potrzebe bliskosci,Miłosci.....znam bardzo wiele par malzenstw mieszanych,sa szczesliwi,pełni miłosci,wzajemnie sie wspierajacy...to od kazdego z nas zalezy jaki zwiazek stworzy bo kazdy trzeba pielegnowac, w kazdym sa dobre i złe dni ale gdy ludzie sie szanuja,kochaja to nawet jak przeminie euforia pierwszych chwil zauroczenia pozostaje miłosc i przyjazn.jestem 30 lat w zwiazku ze zdrowym człowiekiem...nie było chwili w ktorej zalowalibysmy tego ze jestesmy razem.Jezdzimy na zjazdy Biedronek...poznajemy cudownych ludzi,swietnie sie bawimy....wspieramy tez tych ktorzy sa dopiero na poczatku wspolnej drogi....moze warto spojrzec na swiat i ludzi inaczej,bardziej pogodnie a i zycie odpłaci wam tym samym....Miłosc to nie tylko seks...warto o tym pamietac....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 18



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.