Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 18
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: On94 (---.toya.net.pl)
Data: 11 sie 2012 - 16:42:57

Łódzkie sa jakieś dziewczęta?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Piotr (---.dynamic.chello.pl)
Data: 18 sie 2012 - 18:54:34

Witam. Pochodze z podkarpacia... Ta uciazliwa choroba sporo mi w zyciu pozmieniala a wlasciwie... Powoduje ze czlowiek jest w szczegolnych sytuacjach samotny... Np teraz w sobote wieczor... ktos by powiedzial... Czemu nie pojdziesz sie bawic gdzie. Knajpy tance piwo wycieczki...no pewnie ze moge tylko jest jeden problem... Jaki?...ta nie powiem kto... Bo musialbym uzyc niecenzuralne slowa ktora tak zdrobniale nazywaja ł. Upodobala sobie mojej stawy A żeby nie było tak mi zbyt lekko w życiu...myśli sobie żejacwany łyk prochy i hulaj usza... To ja go urzadz.... A masz tylko gdzie...? Plecy?. Zakryje. Nogi? też zakryje.Załatwię gościa na cacy. A masz.Czoło A masz twarz A masz nos. A takis cwany... Masci masz... Nos to po pazurach... I jak tu jej nie lubiec?... smiling smiley)).... Ale trzeba tak trzeba... Pozdrawiam i tak jak wszyscy z checia poznam kogoś z okolic co bym nie musiał z ta moja cholera sam na sam spedzaco wieczorów... Kurde... Może jak bym kogoś poznał to ta frajca...łsmiling smiley będzie zazdrosna zrobi awanturę ... Ja ja oleje i sama odejdzie...smiling smiley))... Byłby cudsmiling smiley).... Jakiś plan jest....smiling smiley). Milego wieczoru i Niedzielismiling smiley... A Gdyby ktoś chciał pogadać o tej to zapraszam gg 563414... PS Ta ł. Jest ze mną już 10lat... A ja teściowej nie widział... Ta to musi być... Przez...smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Tomek25 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 sie 2012 - 15:09:41

Dorota. Wydaje mi się że bardziej brakuje Ci tej bliskości niż Sexu. Pytania forumowiczów po co z nim wogole jestes?. Latwo brzmia. Ale Ty się boisz ze zostaniesz sama... Nie zostaniesz. Jest Nas tu naprawde sporo. I jesteśmy po to żeby sobie pomagać. 3mam za Ciebie kciuki w podjęciu odpowiedniej decyzji...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Jarosław (---.play-internet.pl)
Data: 21 wrz 2012 - 10:32:27

Witam,czy znajdzie się jakaś fajna kobieta z ł do miłych spotkań? Wiek i stan cywilny praktycznie bez znaczenia. Jestem z konina więc fajnie gdyby była z okolic...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Jarosław (---.play-internet.pl)
Data: 21 wrz 2012 - 10:36:08

Byłbym zapomniał moje gg 6455290. Jarek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: maniek6349 (79.162.206.---)
Data: 24 wrz 2012 - 07:39:04

Witam mam 44lata jestem z okolic Gorzowa Wlkp,szukam kochanki moje gg 44136771..Pozdrawiam panie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: nika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 wrz 2012 - 23:01:39

JESTEM ROWNIEZ Z OKOLIC GORZOWA. KOCHANKA COZ NIE SZUKAM ALE CHETNIE SIE SPOTKAM I POGADAM. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanki która zaakceptuje łuszczycę !!!
Wysłane przez: łukasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2012 - 21:48:57

WITAM MAM 46 LAT I ZOSTAŁEM SAM JAK MNIE DOPADŁA ŁUSZCZYCA ZOSTAWIŁA MNIE ŻONA MAM DWOJE DZIECI Z KTÓRYMI MAM KONTAKT BARDZO DOBRY ALE ŻONA ZNALAZŁA SOBIE FACETA CZYSTEGO A JA JAK KAŻDY FACET POTRZEBUJE PRZYTULIĆ KOBIETĘ CHOĆ NIE WIEM CZY JESZCZE MI TO BĘDZIE DANE BO ZOSTAŁEM UKARANY PRZEZ LOS NO I CO NA TO PORADZĘ ? PROSZĘ O KONTAKT ORAZ JEŻELIM TO MOŻLIWE COŚ WIĘCEJ !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: łukasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2012 - 21:54:56

nie szukam kochanki na siłę ale chętnię porozmawiam czekam na [email protected] podam gg pozdrawiam !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: aneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 pa� 2012 - 23:39:45

może to i nie głupie poszukać kochanka, może to poprawi moje pesymistyczne nastawienie do ludzi??? hmm ..... ok jetem z woj. śląskiego mam 44 lata i nie mam trądu tylko (AŻ!) łuszczycę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 14 pa� 2012 - 00:12:53

A z kujawsko-pomorskiego jakiejś pani nie ma? grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: nn (91.234.12.---)
Data: 14 pa� 2012 - 08:12:44

jest pani z kuj-pom...
a ty skad dokladnie i ile lat smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 14 pa� 2012 - 08:55:01

Z Włocławka smiling smiley 36lat, ale 18-latek duchem grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: mich (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 pa� 2012 - 09:41:25

Odezwij się ... Michał [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: nn (91.234.12.---)
Data: 14 pa� 2012 - 11:26:37

he he nie watpie ze mlody duchem smiling smiley
no ja mam 21

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 14 pa� 2012 - 12:28:00

No to trochę za młoda dla mnie jesteś............nie masz starszej siostry? grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: nn (91.234.12.---)
Data: 14 pa� 2012 - 13:01:46

he he mam 3 siostry tyle ze zajete tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 14 pa� 2012 - 13:17:44

hahahahaha........no widzisz jakie ja mam szczęście grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Stuknij do mnie na gg, to sobie chociaż pogadamy grinning smiley 1533868

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: agulec (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2012 - 23:19:24

Ja mam 22 lata,chciałabym poznać chłopaka z ł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szukam kochanka z ł.
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 03 gru 2012 - 13:48:13

A ja mam 37 , warszawka, nie mam tego dużo winking smiley i chetnie poznam pania w moich okolicach wiekowych winking smiley [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 18



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.