Na g?ow? L'Oreal S.O.S pomaga!!!!
Wysłane przez: AniaK (---.net.pl)
Data: 03 wrz 2005 - 22:59:03

Kochani!

Mam cos nowego a propos sk?ry g?owy. Dotychczas pomaga?y mi g??wnie sterydy. Najbardziej mam to cholertwo u nasady w?os?w, z ka?dej strony. Sterydy pomaga?y, ale robi?am wszystko, zeby ich nie uzywa?. Szampony zawiod?y inne nie-sterydy tez. Od pwenego czasu u?ywam serum p/?upiezowego L'Oreal'a. Kuracja S.O.S. I dla mnie rewelacja. Od nasady schodzi?y mi na twarz r??owe placki (najpier sie przeciez robi? r?zowe, potem szorstkie, a potem ?uska). Wiec dwa razy dziennie wcieram w nie to serum-wg instrukcji na opakowaniu. Nawet troszaczke szczypie,ale dla mnie, po uzywaniu steryd?w to znak,ze dzia?asmiling smiley I faktycznie tak jest. Wieczorem mam r?zowe placki, rano nic. Jak przestaje stosowac, to po tygodniu znowu cos ma?ego powraca, ale smaruje i znowu spok?j. No i dla mnie wazne, ze to nie steryd. Moge sie tym smarowa?, a gdy juz nie wytzrymam, zawsze moge si?gn?? po sterydek. Bardzo polecam. Ca?a g?owa jest w dobrym stanie. Nie sw?dzi, a co wazne, nie trzeba tego sp?ukiwac, bo nie jest t?uste, nie skleja w?os?w i ?licznie pachnie. Jest tez do tego szampon. Nie uzywalam, ale spr?buj?. Ponizej podaje Wam link. Mozecie kupic to przez internet lub w zwyk?ej drogerii!


http://www.pedet.pl/x_C_I__P_7012656-7010001.html

Polecam bardzo i 3 mam za Was kciukismiling smiley