Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Krople R65
Wysłane przez: Maja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2005 - 10:04:45

Witam wszystkich, od kilku lat walczę z łuszczycą, próbowałam różnych środków ale nie było efektów. Trzy lata temu zaczełam kuracje kroplami R65 i po kilku tygodniach jedynym wspomnieniem po łuszczycy były białe plamy na skórze. Po około dwóch latach łuszczyca wróciła a ja znowu z nią walcze tymi kroplami. Chciałbym wiedzieć czy ktoś z was stosował te krople i czy były efekty? Pozdrawiam wszystkich wyróżnionych łuszczycą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krople R65
Wysłane przez: Rybka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2005 - 10:10:52

stosowałam przez 1,5 roku ale niestety jedynym efektem było nie pojawianie sie nowych ognisk ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krople R65
Wysłane przez: Maja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2005 - 10:13:51

Ja te krople stosuje razem z innym z tej serii i w dużo większej dawce niż pisze na opakowaniu może to od tego zależy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krople R65
Wysłane przez: tomek (---.petrus.com.pl)
Data: 07 wrz 2005 - 00:11:48

gdzie można dostać te krople

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krople R65
Wysłane przez: Kama (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2005 - 00:22:42

Chyba w każdej aptece, ale mi też nie pomogły.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krople R65
Wysłane przez: Maja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2005 - 15:03:41

Jeśli możesz napisz w jakiej ilości je stosowałaś i czy tylko same te krople? Faktycznie można je kupić w każdej aptece

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.