Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Kartalin- nowość
Wysłane przez: Zibi (---.devs.futuro.pl)
Data: 30 kwi 2009 - 09:48:03

Czy naprawdę jestem jedyny któremu pomógł Kartalin

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: BRUNO (---.t-mobile.co.uk)
Data: 30 kwi 2009 - 23:54:40

witam mam na imie bruno co to za cudo odkryles na ta chorobe?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Zibi (---.chello.pl)
Data: 04 maj 2009 - 10:58:44

Witaj Bruno.
Byłem w lutym na spotkaniu w stowarzyszeniu osób chorych na łuszczycę, i tak pewien PAn polecał właśnie ten KArtalin. Jest to dermokosmetyk produkowany w Rosji. Kupiłem jedno opakowanie, zapłaciłem 99 zł. w tej chwili używam już 3 opakowanie, ale tylko profilaktycznie, bo tak jest zalecane na ulotce. jestem czysty, ale na jak długo tego nie wiem, oby jak najdłużej. NAdmienię tylko, że choruję od 12 lat, używałem mnóstwo specyfików, wydałem mnóstwo kasy - żadnego efektu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2009 - 14:54:23

WITAM.PODPOWIEDZ GDZIE GO MOZNA KUPIC.DZIEKI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2009 - 15:39:32

Można znaleźć ten krem w necie cena 99 + vat+ przesyłka.Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze to stosował ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Zibi (---.devs.futuro.pl)
Data: 05 maj 2009 - 09:38:53

Jeśli wejdziesz w Gogle i wpiszesz chasło Bioarp tam sa namiary na tą osobe co rozprowadza ten specyfik. Chętnie bym się dowiedział czy jeszcze ktoś to stosował i czy mu też pomogło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: BIOARP (---.marsoft.net)
Data: 05 maj 2009 - 13:07:22

Witamy

Kartalin pomógł już wielu osobom. Od 9 lat pomaga chorym na łuszczyce w Rosji i pozostałych państwach byłego ZSRR. Firma, która opracowała formułę kremu Kartalin nie jest koncernem farmaceutycznym. Nie posiada wielkich środków na reklamę. Opinie wystawiają temu produktowi zadowoleni użytkownicy. A takich jest coraz więcej. W Polsce Kartalin jest stosowany od stycznia 2009 roku. W lutym podjelismy współpracę ze Stowarzyszeniem Chorych na Łuszczyce w Lublinie. 20 osób otrzymało Kartalin. Te osoby, które miały wysyp zastosowały Kartalin i konsekwentnie przedłużały kurację aż do zaniku objawów. Wystawiły Kartalinowi bardzo wysoka ocenę - link- zakładka Aktualności.http://luszczycalublin.republika.pl/ W ich wieloletniej walce z łuszczycą Kartalin był pierwszym praparatem o tak wysokiej skuteczności. Następne osoby, które są w trakcie kuracji wystawią ocenę zapewne z końcem maja. Poza chorymi w Lublinie mamy już wiele osób z innych miast, które "zaryzykowały"smiling smiley; zastosowały Kartalin i są juz czyste. Jesteśmy szczęśliwi że możemy pomóc w walce z łuszczycą.Cena 1 opakowania to 99 zł (już z Vat-em). Osoby zainteresowane prosimy o zajrzenie na naszą strone www.bioarp.pl. PS W maju zaproponujemy Państwu nowe produkty wspomagające pielęgnację chorej skóry, produkcji rosyjskiej oparte na dziegciu brzozowym - mydło w kostce, szampon, mydło syberyjskie w paście z 37 ziołami (tradycyjna receptura). Pozdrawiamy wiosennie, BIOARP.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: ZIBI (---.ssn.pl)
Data: 05 maj 2009 - 13:18:14

Jest to maść produkowana w Rosji. Kupiłem w marcu jedno opakowanie, zapłaciłem 99 zł. w tej chwili używam już 3 opakowanie, ale tylko profilaktycznie, bo tak jest zalecane na ulotce. jestem czysty, ale na jak długo tego nie wiem, oby jak najdłużej. Nadmienię tylko, że choruję od 20 lat, używałem mnóstwo specyfików, wydałem mnóstwo kasy - żadnego efektu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: ciekawy (---.leaseweb.com)
Data: 06 maj 2009 - 15:02:19

Ciekawa reklama Kartalinu.... to jak Zibi?Zdecyduj się jak długo chorujesz na tą łuszczycę? 12 czy 20 lat?Czy tylko w tym szczególe się "pomyliłeś"?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: smartan (---.ghnet.pl)
Data: 06 maj 2009 - 19:25:51

Ciekawe czy któryś z zibich jest jest prawdziwy ?????????
Czy to znowu kolejna tania reklama ???????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Pluum (---.chello.pl)
Data: 06 maj 2009 - 19:36:20

Szkoda, że taki drogi - 99zł za 150g kremu to sporo ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: BIOARP (---.marsoft.net)
Data: 06 maj 2009 - 21:54:38

To ciekawe smiling smiley Wpisali się w jednym czasie dwaj Panowie - nasi klienci - o takich samych imionach. Jeden z Panów jest ze Szczecina a drugi z Lublina. Mają różny "staż chorobowy" i różnymi drogami dotarli do nas. Zastosowali się do zaleceń producenta w stosowaniu Kartalina i .... pozostaje nam teraz życzyć Panom jak najdłuższej remisji. Pozdrawiamy tą drogą obu Panów. BIOARP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Zibi (---.devs.futuro.pl)
Data: 07 maj 2009 - 10:17:26

Jeżeli ktoś żeczywiście choruje na łuszczyce tak jak ja to wie co to znaczy
i napewno nie poleci czegos co mu nie pomogło. Z tego tez względu nie będę się ustosunkowywał do złośliwych komentarzy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Piotrek (81.219.28.---)
Data: 10 maj 2009 - 20:37:33

stosuje od piatku raz dziennie zostawiam nalozone na jakis czas nie wkladam ubrania i powiem ze jest bardzo pozytywnie. wczesniej stosowalem exorex i napewno tez mial wplyw ale po kartalinie naprawde widze efekty

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: renata (---.tktelekom.pl)
Data: 11 maj 2009 - 08:24:48

jaki zapach ma ten lek i czy mocno brudzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Zibi (---.devs.futuro.pl)
Data: 11 maj 2009 - 10:05:22

Brudzić brudzi bo ma ciemnobrązowy kolor, ale łatwo z chodzi w praniu, zapach też ma znośny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: BIOARP (---.marsoft.net)
Data: 12 maj 2009 - 22:22:59

Witaj Piotrze. Cieszymy się że widzisz już pierwsze efekty. Pamiętaj jednak, że musisz być konsekwentny w stosowaniu Kartalina. Jeżeli chcesz uzyskać długą remisję, nakładaj Kartalin cienką warstwą (bez wcierania) na minimum 12 godzin na dobę. Najlepiej nakładaj krem na noc. Jeżeli juz bedziesz miał czystą skórę, producent poleca jeszcze "dosmarowywać" na kilka godzin dziennie przez ok. 1 miesiąc. I pamiętaj o diecie. Potraktuj poważnie zalecenia producenta, a to da Ci mozliwość uzyskania remisji nawet do 3 lat. Są na to dowody,że to jest możliwe gdyż Rosjanie stosują Kartalin z powodzeniem od 9 lat. Pozdrawiamy serdecznie. BIOARP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Andy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2009 - 22:47:18

A moze by tak Firma BIOARP napisała kilka słów o sobie. Ogladałem strone "Firmy" i widze jeden podukt przywieziony od ruskich i to wszystko.
Jaka firma jest w stanie utrzymać się ze sprzedaży jednego produktu i do tego nowego a w dodatku kosmetyku. Sorry ale cos mi tu nie gra.
Miałem już doczynienie z ruskimi specyfikami ( antyolsydanty ) Drogie i szybkie nawroty. To tyle.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Andy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2009 - 23:42:49

Czy ja arozumiem? To ma być HIT i nowość a pisze Pan z drugiej strony o remisji na 3 lata i ze są na to dowody. To w końcu to jest nowość czy temet jest stary i ma kilka ładnych lat.
Sorry za ten ton ale baranów naciagaczy to na tym forum nie brakuje którzy liczą na łatwy zarobek na cudzym nieszczęściu.
Jak mozna mówić o remisji 3 letniej po kosmetyku do smarowania. Czy ma Pan odrobine wyobraźni czy też sadzi Pan że ludzie są tacy naiwni.

Jak ja dostałem łuszczce to Pan pewnie na chlep mówił "pep"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: BIOARP (---.marsoft.net)
Data: 15 maj 2009 - 09:14:46

Andy rozumiemy Twoje obawy.Ale! Zajrzysz tu i ówdzie i poczytaj zanim zaczniesz osądzać. Zaczęła sie dyskusja na temat Kartalina na www.luszczyca.org.pl- poczytaj. Jest wpis na stronie Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę w Lublinie. Od 9 lat rosyjskie biedronki dyskutują na swoim forum o Kartalinie http://www.forum.psora.net/. A co do BIOARPU to niebawem zobaczysz na naszej stronie inne produkty od "ruskich" oparte na dziegciu brzozowym. Pozdrawiamy BIOARP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.