Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Dana (94.254.238.---)
Data: 12 maj 2010 - 16:25:14

Oj,to Ci zazdroszczę Kasiu 78!!!! Tak to jest w leczeniu łuszczycy-jednemu pomaga cygnolina a drugiemu Kartalin.Ja osobiście wole cygnolinę i inne mazidła.Zdecydowanie mówię NIE dla Kartalinu!!!!Pozdrawiam i życzę długiej remisji po Kartalinie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Anka (---.chello.pl)
Data: 20 maj 2010 - 09:19:53

Dziś mija tydzień jak go stosuję,jak na razie zadnych efektów .....ale cierpliwie będę smarować dalej wkońcu troszkę kasy kosztował.napisze za jakiś czas czy coś się zmieniło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Dana (188.33.99.---)
Data: 22 maj 2010 - 21:45:41

Jestem ciekawa czy pomoże!!!!Jak dla mnie to jest beznadziejne mazidło,podrażniło mi tylko skórę!!! Napisz Anka czy będą jakieś postępy po zakończeniu leczenia.Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: amermalgosia (---.ibdim.edu.pl)
Data: 28 lip 2010 - 13:12:02

A mnie ten krem pomógł rewelacyjnie i mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu kto chce zaleczyc swoje zmiany. Oczywiście nie wszystko wszystkim pomaga ale chyba spróbować warto.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Dana (94.254.179.---)
Data: 28 lip 2010 - 21:44:06

Święte słowa!!! Trzeba próbować,bo przecież to cholerstwo u każdego z nas jest inne. Jednemu pomoże wazelina innym pomaga tylko cygnolina.No,ale na mnie Kartalin nie zadziałał i bardzo żałuję.Chociaż w tej chwili łuszczyca schowała swoje pazurki i mogę chodzić w bluzkach z krótkimi rękawami i krótkich spodenkach.Tak szczerze to sama nie wie co mi pomogło,natłuszczałam skórę balsamami i wcierałam krem oliwkowy z solą bocheńską no i pomogło-ciekawa jestem na jak długo.No,ale jak by co to w łazience stoi exorex i czeka!!!!! Pozdrawiam i życzę wspaniałych wakacji!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Anonim (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 sie 2010 - 12:47:33

Witam
Podzielę się swoimi spostrzeżeniami:
Remisja łuszczyca u mnie wystąpiła drugi raz (pierwszy raz jakieś 3 lata temu, wówczas byłem u dermatologa zalecił mi leczenie -już nie bardzo pamiętam więc miej więcej powiem co-: maść ze smołom, maść robiona na receptę, cekoderm tylko na łokcie (najbardziej łuszczące się u mnie okolice). Generalnie za pierwszym razem systematyczne smarowania przyniosły wyeliminowanie objawów łuszczycy po ~3-4 mies.

Drugi raz zaczął się jakiś rok temu. Pierwsze okolice zmienione na torsie, w centrum (smarowałem tormientolem, w miarę systematycznie, po jakimś czasie pawie całkowicie znikało i po odstawieniu tormientolu za 1-2 tygodnie znowu się odnawiało i tak w kółko), później po ok. 5 miesiącach dołączyły nieszczęsne łokcie walczyłem z tym 4 miesiące bezskutecznie cekodermem, w tym czasie objawy osłabły, ale nie mogłem wyeliminować ich zupełnie. Do lekarza się nie udałem, bo wyszedłem z założenia, że skoro poprzednio mi to zlecił to będę smarował ponownie, a poza tym nie było zbytnio czasu.

O kartalinie dowiedziałem się od pewnej osoby. Kupiłem i odstawiłem tormientol oraz cekoderm na bok. Co do moich spostrzeżeń odnośnie pierwszej próby użycia:

- smierdział cholernie (po kilku dniach stosowania, do zapachu w miarę przywykłem), brzydko wyglądająca maś, brudzi mocno ubrania

-po pierwszym użyciu (smarowałem tors oraz łokcie i gdzieniegdzie na ogniska na brzuch) zauważyłem, że jestem na któryś ze składników uczulony bo na tułowiu dostałem kilka zaczerwienionych, swędzących ognisk uczuleniowych, zaraz po nasmarowaniu na jakieś max. pół godziny(nie w miejscu smarowania, lecz zazwyczaj gdzieś obok). Po około 5 dniach stosowania uczulenie przestało się pojawiać, widocznie organizm jakoś się przystosował.

- Już po pierwszym (tzn. ?na zajótrz?) smarowaniu (nakładałem zgodnie z przepisem sporą warstwę i nie rozcierałem) było widać efekty najpierw na łokciach, w takiej postaci jakby ognisko suchej łuszczącej ?skorupy? nabrało miękkiej i wilgotnej postaci o bardziej zaczerwienionym odcieniu. Tak stopniowo co kilka dni można było dostrzeć spore postępy w leczeniu. Po około 1,5 miesiąca znikły całkowicie ogniska łuszczycy, z miejsc, które smarowałem. Od tego czasu nie smaruje póki co i nie mam widocznego efektu nawrotu, szczególnie co mnie zdumiało, to to, że jak do tej pory (1,5 miesiąca po odstawieniu kartalinu) klata jest czysta nic nie powraca (a mówię Wam, że z tym walczyłem 9 miesięcy i jak cholerstwo prawie znikło to po tygodniu odstawieniu tormientolu znowu się szybko odnowiło i tak w kółko), to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Polecam ten krem, jest bardzo dobry co prawda może powodować uczulenie tak jak u mnie na początku stosowania (po kilku dniach przestało) ale myślę, że to nie jest tak duża cena, zresztą sam jestem od dziecka alergikiem i kto wie czy to nie miało w moim przypadku wpływu. Skuteczność leku jest wg. mojej oceny bardzo duża, to już druga przygoda z łuszczycą, jak coś mam jeszcze 1/3 maści w zapasie (z początku myślałem że zużyje cały i jeszcze zabraknie bo dość dużo nakładałem na okolice zmienione).
Jednego nie rozumiem, dlaczego leki, które produkują koncerny są słabsze od takiej prawie ?domowej maśći?, przecież to jakaś kpina a może raczej biznes na nieszczęściu innych ludzi...

Mam nadzieję że moje wypociny pomogą choć jednej Osobie sprawdzić specyfik i zarazem szybko pozbyć się tej mało komfortowej i nieestetycznej przypadłości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: + (---.tktelekom.pl)
Data: 17 sie 2010 - 15:16:28

SZKODA KASY. WYRZUCONE PIENIĄDZE W BŁOTO. A TEN KTÓRY TO G...O ROZPROWADZA CIĄGLE URZĄDZA MARKETING. TĘPAK NICZEGO SIE NIE NAUCZYŁ.
+

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Sebastian_25 (77.252.190.---)
Data: 17 sie 2010 - 22:37:20

odezwał sie pesymista który pewnie pierwszy raz ten krem widział na oczy..
Ja go kupiłem na próbe i po 2 tyg stosowania tylko na rękach łuszczyca sie wycofała w 70% mimo ze juz walcze z nia jakies 15 lat i nigdy nie udało mi sie jej wyleczyc do konca, wiec postanowiłem dokupic kolejne 2 opakowania najlepiej ze stronki www.bioarp.pl bo tam wychodzi najtaniej nawet na allegro jest drożej.. licze ze uda mi sie wyleczyc do konca przy pomocy tego leku..smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: + (---.tktelekom.pl)
Data: 18 sie 2010 - 13:43:13

Powodzenia Sebastianie. Mi to nie pomogło, zaś wielu tu piszących potwierdziło nieprzydatność tego medykamentu w naszej chorobie. Chciałabym, żeby był cudownym lekiem, ale nie jest. Jestem przeciwna marketingowi leków na forach stosowanych przez sprzedających, czy to dziwne? Chyba nie? Poczytaj netykietę i tyle.
Pozdrawiam Agniecha

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Sebastian_25 (77.252.190.---)
Data: 18 sie 2010 - 20:51:24

Coż też mnie denerwuje taki marketing ale jak wiadomo każdy ma inny organizm i u każdego łuszczyca zależy od innych czynników.. wiec nie można oczekiwać że znajdziemy jeden lek który pomoże wszystkim... Cóż z własnego doświadczenia wiem że nie którzy posmarują sie pare dni i jak nie zobaczą efektów to się zniechęcają i piszą później na forach że im ten lek nie pomógł i jeszcze potrafią go skrytykować..
Pozdrawiam Sebeksmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: flomo (---.opera-mini.net)
Data: 26 maj 2011 - 22:26:37

Witam - obecnie siedze w Turcji i koncze leczenie cudownymi rybkami smiling smiley. Są tu łuszczaki z narodów takich jak Rosja Ukraina Niemcy Mołdawia itp. itd.
Co do kremu KARTALIN dowiedziałem się o nim tutaj i kupilem go za niecale 50zl a nie jak czytam tu na forum za 100 zl!!! ( ładna przebitka ponowie handlarze !!!) od jednego Rosjanina poniewarz zachwalaja ten krem i maja go nawet tu przy calkiem innej metodzie leczenia. Co to skutecznosci KARTALINU narazie sie nie wypowiem zaczne go stosowac po powrocie do domu(to juz w niedziele )Mam namiary do Rosjanina tak wrazie czego jak by sprawdził sie ten krem smiling smiley
Pozdrawiam wszyskich łuszczaków (kiedys musimy sie wyleczyc!!!)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: bendix (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 maj 2011 - 22:33:10

A jak po tej kuracji rybkami? Jaki koszt i efekty? W PL nie ma juz kartalinu, jest biocartalen, niby to samo a jednak opinie rozne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: flomo (---.opera-mini.net)
Data: 26 maj 2011 - 22:45:31

Powiem tak jest poprawa sa miejsca gdzie znikly plamki nawet cale ale to te male wieksze natomiast zostaly plamy troszke różniace sie od opalenizny. Mam tylko taka obawe ze po powrocie te widoczne plamy na nowo zaczna sie łuszczyć ale to zobaczymy z czasem. Co do ceny to koszt 3 tygodni wraz z przelotem to ok 13tys.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: bendix (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 maj 2011 - 22:53:37

Oby nie powrocily!! Swoja droga to kupa kasy, nie lepiej za e pieniadze bylo pojechac nad MM?

Szczerze mowiac nie spodziealem sie az tak wielkich kosztow. Organizuje to jakies biuro podrozy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 27 maj 2011 - 08:13:03

Przez dwa lata jak stosowałem kartalin trzymałem moja łuszczyce w ryzach,ale od kiedy kartalin zastapił biokartalin ,zaczyna mnie na nowo wysypywać.Czy u kogoś jest podobnie czy to moja skóra sie już przyzwyczaiła że biokartalin nie działa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: oooo (---.centertel.pl)
Data: 27 maj 2011 - 09:04:42

ponoc mozna kupic oryginalny kartalin http://www.kartalin.ru/pl ja tego nie stosowalem, gdzies ktos podrzucil taki link.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: flomo (---.opera-mini.net)
Data: 27 maj 2011 - 12:30:37

Może i można było nad MM ale także można powiedziec w druga stronę nie lepiej było zamiast nad MM to do BALIKLI smiling smiley Ja jestem z biura Alice Travel stronka kliniki to http://www.balikli.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: www.kartalin.pl (212.180.168.---)
Data: 19 lip 2011 - 17:23:57

oooo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ponoc mozna kupic oryginalny kartalin
> http://www.kartalin.ru/pl ja tego nie stosowalem,
> gdzies ktos podrzucil taki link.
Chcielibyśmy zaoferować Państwu oryginalny krem Kartalin. To wyjątkowy produkt teraz jest dostępny w UE, szczególnie w Polsce. Unikalny rozwój tego produktu pomógł mu podjąć godne miejsce na Europejskim rynku w bardzo krótkim czasie. Produkt posiada certyfikat Unii Europejskiej. Wystarczająco skontaktować się z przedstawicielstwom w swoim kraju oraz złożyć zamówienie na stronie internetowej. Więcej informacji na temat właściwości produktu, jak również korzystanie z online zamówienie można znaleźć na stronie internetowej www.kartalin.pl.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Rybka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2012 - 13:14:51

Zibi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czy naprawdę jestem jedyny któremu pomógł
> Kartalin


Witam!
Ja jestem zadowolona z Kartalinu.Poleciłam nawet znajomym,którzy cierpią na tą uciążliwą,a zarazem wstydliwą chorobę.Gwarantuję,że są zadowoleni podobnie jak ja.Nawet moja Pani dermatolog nadmieniła mi o tej maśći.Lekarze nie zapisują Kartalinu bo to nie jest lek tylko dermokosmetyk.Rozmawialiśmy też o tej maśći na spotkaniu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę.Fakt,że maść nie jest tania,ale warto ,,zaryzykować " dla poczucia się ,,lepszym".
Nikt nikogo nie zmusza ani nie ,,naciąga" do kupna.Każdy ma prawo decydować o swoim losie i ,,szczęściu" oraz prawo wyboru.Ja z Kartalinu nie zrezygnuję.Dobre też jest mydło dziegciowe.Zapach z pewnością nie jest różany ale mydło jest OK.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: paula (178.73.49.---)
Data: 07 kwi 2012 - 10:37:33

witam,
prosze o podanie namiarow,bede bardzo wdzieczna
pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.