Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: Betty (62.29.157.---)
Data: 09 wrz 2005 - 20:29:37

Znowu nowa nadzieja, dobrze ze pożyczona bo kosztowna, Czy ktoś stosował? Choruję od roku przetestowałam prawie wszystko od Was ale zadnej poprawy na dłuzej. Mam TYLKO dla mnie Aż krostkowa na stopach, cały rok męcze sie w długich spodniach, dzieki nim nikt nie wie przynajmniej tak mi sie wydaje. Stosuje dopiero 2 dni i jak zwykle mam wielka nadzieje. Może ktos potwierdzi jak to cudo działa.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 09 wrz 2005 - 22:25:50

czy to ta lampka od Zeptera?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: Betty (62.29.157.---)
Data: 10 wrz 2005 - 17:02:30

tak to lampa od zeptera


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 10 wrz 2005 - 22:38:53

Ja mialam ta lampe, ale mi nie pomogla :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: Betty (62.29.157.---)
Data: 11 wrz 2005 - 11:52:27

Jesli moge zapytac to jakie miejsca naświetlałaś? Czy tez masz krostkową?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 11 wrz 2005 - 12:19:02

Naswietlalam wszystkie pokolei niesty nie pomoglo.
Tak mam krostkowa i mam tez na stopach duze placki sad smiley
Ta lampa nie jest szkodliwa mozna nia po oczach swiecic i nie zaszkodzi, wiec nie poddawaj sie byc moze Tobie pomoze.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 11 wrz 2005 - 14:36:35

mi pomogla przy bolu kolan i piet

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 06:41:12

tak!!!!i mam zle wiesci!!!moze i to pomaga w stosunku zdrowia, poprzez wpływ n aczakry, ale czakry to zła energia która przynoi w konsekwencji pecha, nieszczeście w zyciu codziennym i prywatnym.ja sie io tym przekonalem osobiscie!!!!moja dziewczynka w czasie kiedy naswietlala sie swiatlem bio...cos tam to czesto sie klocilismy, nic nam nie wychodzilo, zerwalismy nawet po 5 latach bycia razem, odkad przestala tej lampy stosowac jest znow dobrze, pogodzilismy sie i kochamy sie jak nigdy, historia taka potqwierdzila sie u siostry mojej dziewczyny i jej chkllopaka.musi cos w tym byc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: hm (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 08:59:38

czakry to wcale nie zła energia, ale z tego co wiem są to jakby wrota prowadzące do kanałowej struktury, w której przemieszcza się energia wewnątrz organizmu. Kanały te to wg chińczyków meridiany. Czakry wprowadzają energię (psi, ki ), jest ich wiele - czołowa, piersiowa, bazowa itp - jakoś taksmiling smiley.
Energia dzieli się na dwa przeciwstawne rodzaje - ying i yang itd

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: Paulina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 18:58:41

...a Betty zadała w miarę proste pytanie winking smiley

Wiem na pewno, że lampa pomaga na ból stawów. Ale w każdej terapii 70% to dobra wiara, więc życzę wytrwałości w naświetlaniu i trzymam kciuki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: Betty (62.29.157.---)
Data: 06 pa� 2005 - 21:48:09

stosuję juz 1 m-c . Wysypy troche sie opozniły ale zadna rewelacja.Dzieki za kciuki, wsparcie i pozdrowienia. Przechodze na masci od Bonifratów.Pózniej DAIVONEX. Ciagle probuje!!!
Wam tez zycze tylko trafionych maści.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2005 - 00:07:03

musisz miec tez kolory do lamy programy terapetyczne czyli oczyszczenie organizmu, przemiana materii a na kom
iec problemy skórna i dodatkowo naswietlanie receptorów na łuszczyce (część z nich na przemianę materii) wiecej informacji 661-164-189

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktoś stosował BIOPTRON?
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2005 - 00:10:15

musisz miec tez kolory do lamy programy terapetyczne czyli oczyszczenie organizmu, przemiana materii a na kom
iec problemy skórna i dodatkowo naswietlanie receptorów na łuszczyce (część z nich na przemianę materii)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.