Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: patryk (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2005 - 16:49:29

witam, choruje juz pewnie z 10 lat , ale paznokcie zaatakowane dopiero od roku, z reszta moge sobie poradzic ale z nimi nie , nie wiem co mma juz robic, moze poradzicie z własnego doświadczenia , bo juz nie wiem chowanie rąk doprowadza mnie do szału.

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: robert (---.opole.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 13 wrz 2005 - 01:03:19

Czesc patryk nie pomoge ci z paznokciami.
Ale moze Ty mi pomożesz- piszesz ze zreszta se mozesz poradzic-moge wiedziec w jaki sposób?

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: robert (---.opole.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 13 wrz 2005 - 23:07:53

???

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Renata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2005 - 19:51:15

O noni jest dużo materiału w Internecie. Sa noni pasteryzowane - te maja znacznie mniej biologicznie czynnych składników i sa noni najwyższej jakości - liofilizowane, produkowane w najnowocześniejszej technologii a zachowaniem wszystkich składników biologicznie czynnych - leczniczo-odżywczych owocu noni. To bardzo ważna różnica, bo pijąc sok noni jedni sa zachwyceni a drudzy piszą, że ni e pomogło. To zależy jaki sok pijesz i również jaka dawkę stosujesz. na temat liofilizacji więcej na www.zarzyccy.pl/liofilizacja.html , a na temat samego soku noni najwięcej napisane jest na najstarszym polskim serwisie istniejącym od początku 2003 roku - www.noni.com.pl
To produkt liofilizowany, a to również oznacza, że jego wchłanialności jest znacznie zwiększona przez tzw.. higroskopijność jaka wytwarza się podczas liofilizacji. Poczytaj sobie tu, a jak chcesz to również na www.faceci.com.pl/noni.html
Masz dośc duży wybór produktów z noni - soki, kapsułki, produkty pasteryzowane oraz liofilizowane. Za tym idzie równiez cena - buble kupisz tanio - to oczywiste.
produkty wysokiej jakości kosztuja, ale kto je stosueje ma z nich faktyczna korzyść.

Najlepszego wyboru musisz dokonac samodzielnie - najlepiej poczytaj troche na temat tych produktó i sam oceń kto ma rację i gdzie jest prawda?
czy pasteryzopwane soki sa lepsze od liofilizowanych czy tez to bzdura?
A ten z Lublina -polska podróbka pasteryzowana - to lepszy czy gorszy?
Jak myslisz?
=================

Na łuszczyce stosujemy cały zestaw naturlanych suplementów najlepszej jakości z certyfikatami GMP i FDA - zobacz więcej - www.noni.com.pl/suplementy.html .

W tzw. synergii składniki naturalne wzmacniają się jeszcze bardziej wzajemnie, zatem jest to bardzo korzystne, aby stosować wiele składników naturlanych ( to nie leki farmakologiczne), a nie tylko samo noni.

Więcej na temat łuszczycy - recepty: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/recepty.html

Jak wazna jest prawidłowa mikroflora, której nawet noni nie zastapi piszemy na www.gronkowiec.pl/heczko_piotr.html oraz na www.noni.com.pl/acidophilus.html
Bakterie acidophilne nalezy dodac w oddzielnej suplementacji.
A błonnik w postaci NOPALIN, który jak miotełka oczyszcza jelito u wspomaga usuwanie resztek pokarmowych?
tego noni tez nie zastapi.
Zresztą poczytaj o detoksykacjia: www.gronkowiec.pl/detoksykacja.html

NONI jest bardzo dobre, ale nie zawiera wszystkich składników tego śwaita, niezbednych w łuszczycy.

Szczególnie ważna jest w łuszczycy OMEGA3, C PLUS bioflawonoidy oraz produkt sztandarowy - OCEAN21 !!!

Ocean21 to cenny produkt leczniczy stosowany w przypadku chorób skórnych. Opis znajdzeisz na www.algi.pl

Zawsze należy dbać o jelito i jego higienę. Jeśli masz problemy ze skórą, oznacza to, że Twoje jeslito jest chore - jest tam zła mikroflora i dużo gnijących i zalęgających resztek. Co na ten temat artykuły?

Poczytaj: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja.html
Wpisz się również do subskrypcji na www.zarzyccy.pl/subskrypcja.html

Poanietaj tez o pomocnej tlenoterapii - www.faceci.com.pl/oxymax_tlen.html
oraz enzymoterapii -
www.faceci.com.pl/enzymoterapia.html

Również bardzo pomocny i leczniczy jest VITAMOIST - http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr3.html

natomiast należy pamiętać, iz podstawa jest zawsze prawidlowe odzywianie, a zatem unikanie szkodliwych pokarmów + dieta zgodna z grupą krwi to jest to.
Wiecej: www.gronkowiec.pl/dieta.html

A sprawdziłeś. łaś czy masz drożdżaki - to podstawa rozowju infekcji w jelicie i całym organizmie - www.faceci.com.pl/grzybica.html

Życzę dużo cierpliwości oraz powodzenia w kuracji.

Pozdrawiam
R.Z.
www.zarzyccy.pl
www.zarzyccy.com.pl

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: MK (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2005 - 09:56:16

ja też niestety mam łuszczycę paznokci i nie wiem jak się tego pozbyć

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Danka (---.dhcp.jcsn.tn.charter.com)
Data: 07 pa� 2005 - 16:22:50

Ja tez choruje od 5 lat. Objawy glownie na stopach i dloniach. Stosowalam wszystko, oprocz pieczarek. Najlepsza kuracja Fumaderm, paznokcie odrosly . Niestety kuracja bardzo droga i bardzo wyniszczajaca organizm. Schudlam 10kg

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 08 pa� 2005 - 17:21:40

Do Danki


Na czym polega ta kuracja Fumaderm?

Chyba nie zrywają paznokci??

o bonciu :/:/

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Pawel (---.dip.t-dialin.net)
Data: 09 pa� 2005 - 10:30:43

Paznokcie sa bardzo proste do wyleczenia.Trzeba tylko troche wytrwalosci.
Raz dziennie pokropic (steryd w plynie)paznokiec.Kuracja trwa dlugo tak jak dlugo rosnie paznokiec.

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: ewa (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 09 pa� 2005 - 16:34:58

gdzie mozna odbudowac zniszczone paznokcie

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: MK (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 09:39:16

właśnie jak poprawić wygląd pazkokci, mam już serdecznie dość chowania rąk pod stół. Może znacie jakiś sposób na łuszczycę paznokci?

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: ewa (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 10:20:40

szukam profesjonalnej manikurzystki ktora wie co to jest łuszczyca lecze sie już 30 lat nie wierzcie w cuda łuszczyca robi co chce i kiedy chce

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: frog (---.range81-157.btcentralplus.com)
Data: 10 pa� 2005 - 17:20:34

No wlasnie, pomozcie!!!
Nie wiem jak w waszym przypadku, ale u mnie luszczyca paznokci jest dodatkowo bolesna! NIe dosc, ze wyglada okropnie, to jeszcze strasznie boli w momencie gdy zaczyna sie pojawiac.

Droga Danusiu, czy lek o ktorym piszesz jest dostepny za granica? Czy po odbytej kuracji nie ma nawrotow? Czy oprocz chudniecia sa jakies inne skutki uboczne?

Bede wdzieczna za kazda informacje.


Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Daniel (80.54.200.---)
Data: 10 pa� 2005 - 21:56:22

Witajcie!
jestem tutaj pierwszy raz, wiec hej wszystkim , co do paznokci to kupcie plyn
Diprosalic-chyba na receptei delikatnie odginajcie paznokcia i zakrapiajcie go tym plynem kilk razy dziennie,
dowiedzialem sie o tym od mojego mlodego lekarza i zaczalem stosowac, pomaga zapewniam.
Pozdrawiam

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Frog (---.server.ntli.net)
Data: 12 pa� 2005 - 22:51:38

Danka, prosze odezwij sie!!!

Wlasnie w tej chwili choroba atakuje mi paznokiec kciuka prawej reki.
To tak strasznie boli...

Prosze, pomoz...


Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Danka (---.dhcp.jcsn.tn.charter.com)
Data: 14 pa� 2005 - 16:54:45

Oczywiscie, ze nie zrywaja paznokci, bo same mi odpadly. Moja luszczyca jest glownie na stopach i dloniach. Paznokcie u stop zrobily sie zolto-brunatne, ale nie odpadly, natomiast u rak powoli zaczely sie zluszczac. Niedosc, ze bolalo, krwawilo, to jeszcze paskudnie wygladalo. Nie moglam nic robic, glupie zalozenie rajstop lub zapiecie stanika bylo problemem.
Mieszkam poza granicami Polski i moje ubezpieczenie pokrywa leczenie. Probowalam prawie wszystkiego, masci, kremy, kropelki, specjany lakier,lampy, diete bez miesna.
Fumaderm to pastylki, stosuje sie je przy ciezkich przypadkach i trzeba byc pod kontrola lekarza. S Skutki uboczne to uszkodzenie watroby, nerek. Dlatego podczas brania leku, trzeba bardzo czesto robic analize krwi i kalu.
Kuracja trwa okolo 2 miesiecy, czesto wystepuja wymioty i biegunki, dlatego musialam przerwac leczenie, ale i tak pomoglo. Bralam dopoki moglam. Zakonczylam rok temu i do dzis mam paznokcie i to jakie. Luszcyce oczywiscie tez, ale w minimalnym stopniu.
Zycze powodzenia

Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Frog (---.server.ntli.net)
Data: 17 pa� 2005 - 01:11:46

Danka - dzieki serdeczne!!!

Nie wiesz czasami czy ten lek jest dostepny w Anglii?

Pozdrawiam.