luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2005 - 19:23:00

czesc słuchajcie mnie mecza nie tylko krosty na głowie czy na ciele ! sa jeszcze o wiele gorsze które przeszkadzają praktycznie we wszystkim !! Chodzi mi o luszczyce narzadów intymnych takich jak pochwa i okolice odbytu ! czy ktos zna naprawde dobry sposób na ich zaleczenie ??


Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: jarek (---.udn.pl)
Data: 12 wrz 2005 - 21:17:54

Oliwka dla dzieci...żadne tam maści czy sterydy.Nie mam pewności czy to Ci pomoże ,ale zawsze można spróbować,na pewno nie zaszkodzi....Życzę powodzenia i pozdrawiam

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 13 wrz 2005 - 18:48:17

Czy mi się wydaje czy jest jush post o ten nazwie..??

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Renata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2005 - 19:52:03

O noni jest dużo materiału w Internecie. Sa noni pasteryzowane - te maja znacznie mniej biologicznie czynnych składników i sa noni najwyższej jakości - liofilizowane, produkowane w najnowocześniejszej technologii a zachowaniem wszystkich składników biologicznie czynnych - leczniczo-odżywczych owocu noni. To bardzo ważna różnica, bo pijąc sok noni jedni sa zachwyceni a drudzy piszą, że ni e pomogło. To zależy jaki sok pijesz i również jaka dawkę stosujesz. na temat liofilizacji więcej na www.zarzyccy.pl/liofilizacja.html , a na temat samego soku noni najwięcej napisane jest na najstarszym polskim serwisie istniejącym od początku 2003 roku - www.noni.com.pl
To produkt liofilizowany, a to również oznacza, że jego wchłanialności jest znacznie zwiększona przez tzw.. higroskopijność jaka wytwarza się podczas liofilizacji. Poczytaj sobie tu, a jak chcesz to również na www.faceci.com.pl/noni.html
Masz dośc duży wybór produktów z noni - soki, kapsułki, produkty pasteryzowane oraz liofilizowane. Za tym idzie równiez cena - buble kupisz tanio - to oczywiste.
produkty wysokiej jakości kosztuja, ale kto je stosueje ma z nich faktyczna korzyść.

Najlepszego wyboru musisz dokonac samodzielnie - najlepiej poczytaj troche na temat tych produktó i sam oceń kto ma rację i gdzie jest prawda?
czy pasteryzopwane soki sa lepsze od liofilizowanych czy tez to bzdura?
A ten z Lublina -polska podróbka pasteryzowana - to lepszy czy gorszy?
Jak myslisz?
=================

Na łuszczyce stosujemy cały zestaw naturlanych suplementów najlepszej jakości z certyfikatami GMP i FDA - zobacz więcej - www.noni.com.pl/suplementy.html .

W tzw. synergii składniki naturalne wzmacniają się jeszcze bardziej wzajemnie, zatem jest to bardzo korzystne, aby stosować wiele składników naturlanych ( to nie leki farmakologiczne), a nie tylko samo noni.

Więcej na temat łuszczycy - recepty: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/recepty.html

Jak wazna jest prawidłowa mikroflora, której nawet noni nie zastapi piszemy na www.gronkowiec.pl/heczko_piotr.html oraz na www.noni.com.pl/acidophilus.html
Bakterie acidophilne nalezy dodac w oddzielnej suplementacji.
A błonnik w postaci NOPALIN, który jak miotełka oczyszcza jelito u wspomaga usuwanie resztek pokarmowych?
tego noni tez nie zastapi.
Zresztą poczytaj o detoksykacjia: www.gronkowiec.pl/detoksykacja.html

NONI jest bardzo dobre, ale nie zawiera wszystkich składników tego śwaita, niezbednych w łuszczycy.

Szczególnie ważna jest w łuszczycy OMEGA3, C PLUS bioflawonoidy oraz produkt sztandarowy - OCEAN21 !!!

Ocean21 to cenny produkt leczniczy stosowany w przypadku chorób skórnych. Opis znajdzeisz na www.algi.pl

Zawsze należy dbać o jelito i jego higienę. Jeśli masz problemy ze skórą, oznacza to, że Twoje jeslito jest chore - jest tam zła mikroflora i dużo gnijących i zalęgających resztek. Co na ten temat artykuły?

Poczytaj: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja.html
Wpisz się również do subskrypcji na www.zarzyccy.pl/subskrypcja.html

Poanietaj tez o pomocnej tlenoterapii - www.faceci.com.pl/oxymax_tlen.html
oraz enzymoterapii -
www.faceci.com.pl/enzymoterapia.html

Również bardzo pomocny i leczniczy jest VITAMOIST - http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr3.html

natomiast należy pamiętać, iz podstawa jest zawsze prawidlowe odzywianie, a zatem unikanie szkodliwych pokarmów + dieta zgodna z grupą krwi to jest to.
Wiecej: www.gronkowiec.pl/dieta.html

A sprawdziłeś. łaś czy masz drożdżaki - to podstawa rozowju infekcji w jelicie i całym organizmie - www.faceci.com.pl/grzybica.html

Życzę dużo cierpliwości oraz powodzenia w kuracji.

Pozdrawiam
R.Z.
www.zarzyccy.pl
www.zarzyccy.com.pl

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Jola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 wrz 2005 - 21:58:56

w kazdy temacie ten sam watek, to chyba lekka przesada!!!!!!!

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 14 wrz 2005 - 22:04:35

TIAK smiling smiley

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Łukasz (---.tkdami.net)
Data: 15 wrz 2005 - 13:12:48

Renata przestań pierd....... o tym noni jak masz zamiar spzrzedawac to wyjazd na allegro, a nie się wpieprzasz z tym noni wszędzie. Wkurzyła mnie ta klijentka wrrrrrrrr............ . Nie moża jej jakoś zablokować ?

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 wrz 2005 - 18:52:01

No dobrze ! Ale czy nie ma rozwiazania na mój problem ??

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 16 wrz 2005 - 18:54:31

Asiu też tak miałam i codziennie myłam się rumiankiem.

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 wrz 2005 - 19:11:33

I tylko rumianek moze pomóc czy jest cos jeszcze ????

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Aska (---.orange.pl)
Data: 24 wrz 2005 - 18:38:13

widze ze na moje schorzenie chyba naprawde nie ma lekarstwa !!!!!!!!!!

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 wrz 2005 - 20:30:55

Do Aski,
Tak smetnie zabrzmiały twoje ostatnie wypowiedzi, ze przeczytalam od nowa caly wątek.
Wiesz, okolice odbytu to oprocz przemywania ziolami, możesz smarować śmiało Linomagiem. W przypadku duzej oporczywości zmian czasami jak posmarujesz lekkim sterydem to tez nic sie nie stanie (np. Elocom). Ale najlepiej, aby to bylo tylko awaryjnie, czyli bardzo rzadko.
A co do pochwy, to wg mnie jest to sluzówka, a łuszczyca jest chorobą skóry. Z tym chyba warto poszukać pomocy u rozsądnego ginekologa.
Może przyczyna dolegliwości jest co innego np. jakaś bakteria lub grzybek. To wykryje wymaz z posiewem. A to jest już zupełnie inne leczenie i potrzebny jest lekarz.

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Miły Łuszczyk (82.177.10.---)
Data: 26 wrz 2005 - 14:26:49

hmmm przykro mi z tego powodu dziewczyny wy chyba gorzej sie krepujecie niz faceci ..

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2005 - 16:00:27

Spróbuj Lorinden T, jest już wycofany ale w niektórych aptekach można go jeszcze dostać.

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2005 - 16:22:58

hmmmm....... spróbuje zastosowac tych masci ! mam choc drobna nadzieje ze cos pomoze

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: monika (80.50.250.---)
Data: 26 wrz 2005 - 21:35:59

cześć Asiu miałam ten sam problem lekarz przepisał mi locoid w kremie pomogło

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 14:51:15

ja tak szczerze wam powiem ze stosowalam w okolicy pochwy i odbytu masć Deromvate ale tylko w tym pierwszym pomoglo ! dalej mam wielkie ;-(( problemy z wypróznieniem......:-(((((

Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Miły Łuszczyk (82.177.10.---)
Data: 28 wrz 2005 - 15:20:25

proponuje dupcie ciachnac cygnolika ..wypali i po krzyku