Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 3 z 9
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Dareks (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 25 sie 2009 - 23:15:05

Witam Peku !

kurde czlowieku masz taki atut w reku z tym smiechem, ze kobitki powinny walic na soczek z toba jak w dym smiling smiley

Przy okazji tak mi sie skojarzylo (pozytywnie oczywiscie)

PEKU, PEKU....BECZKA SMIECHU ! smiling smiley

Pozdrawiam Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2009 - 23:55:41

nawet nie wiesz jak celnie trafiłeś,ale dlaczego to ci nie powiemtongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 26 sie 2009 - 08:44:47

Hurraaaa! wutrzymałam całe 30 min.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 26 sie 2009 - 09:43:08

Witam Danielu !

GRATULACJE ! WIEDZIALEM ZE CI SIE UDA !!!!! smiling smiley

Pozdrawiam i zycze milego dnia

Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 28 sie 2009 - 01:17:01

Witam !

Jedno zdanie do Wszystkich pullingujacych jak i tych ktorzy sie jeszcze zastanawiaja. Pamietajcie !

"Slowa nie ucza. To doswiadczenia zyciowe powoduja przyswojenie wiedzy"


Pozdrawiam serdecznie, wierzac w Wasz sukces !!!!! smiling smiley smiling smiley

Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Pluum (---.chello.pl)
Data: 28 sie 2009 - 08:30:58

Witaj Darek. Śledzę ten wątek i przymierzam się do zastosowania oil pullingu. Prosiłam Cię w mailu o więcej szczegółów ale obeszło się bez echa winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 28 sie 2009 - 09:29:00

Witam Pluum !

niemozliwe, nic od ciebie nie dostalem. Prosze napisz jeszcze raz, nie mam w zwyczaju nieodpowiadac . Moj adres [email protected]

Pozdrawiam serdecznie smiling smiley

Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2009 - 11:16:05

Darku napisz ile zużywasz tego oleju na jedno płukanie,łyżeczkę,dwie a może całą jampę nim wypełniasz smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 28 sie 2009 - 13:18:17

A wystarczy poczytać i będziesz wszystko wiedział, ile i jak.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2009 - 13:38:20

Danielo z całym szacunkiem do Ciebie,ale pisałem do Darka.Masz jakiś problem z rozróżnianiem imion?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2009 - 13:50:56

Peku84, z całym szacunkiem dla Ciebie,ale Daniela ma rację,wystarczy trochę poczytać,Darek tak wyczerpująco opisał tą metodę,że to Twoje pytanie mogłoby obrazić jego za brak uwagi w czytaniu.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2009 - 15:42:45

no dobra dawno czytałem pierwszą stronę i mi umkneło,przepraszam za moje uniesienie sięsmiling smileySwoją droga to nie Darek tylko Vanilka opisała dokładnie ten cały pullingtongue sticking out smiley

Aaaa!Cały czas ponaglam pytanie o jakieś biedroneczki z okolic Łodzi chcące wyskoczyć na soczek,marchwiowy,grejfrutowy bądź na szklaneczkę wody z cytryną (wedle zaleceń Darkatongue sticking out smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2009 - 15:45:08

a swoją drogą to ciekawi mniejak Seks wpływa na łuszczycę,byc może można go stosowac jako kuracjętongue sticking out smiley np seks 3 razy dziennie po 30 min<lol>

to tak w ramach żarciku,głowy do góry:]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 28 sie 2009 - 17:31:08

Witam Peku !

Dziewczyny maja racje. CZYTAJ UWAZNIE ! Co do Vannillki to ona wkleila tylko to co przekopiowala z mojego opracowania, zrobila zreszta skrot ktorych nie lubie i potem wlasnie jest takie zamieszanie ze kazdy pyta sie o pirdolki ktore sa w opracowaniu.

Dziewczynom dziekuje za wstawiennictwo ! smiling smiley

Naszego kawalarza informuje ze do japy biore jedna lyzke STOLOWA ! Co do seksu nie znam opracowan ale mozesz byc pierwszym kroliczkiem doswiadczalnym, mysle ze z checia wszyscy skorzystaja z twoich relacji (mam nadzieje pikantnychsmiling smiley )

Pozdrwiam wszytskich ...nawet tych mniej uwaznie czytajacych smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2009 - 18:17:49

oj czepiacie sie,przecież przeprosiłemsmiling smiley Pozdrówka dla wassmiling smiley
PS coś tu kurde tak sztywniacko,nikt nie chce pożartowac wszyscy tylko czekają na złoty środek,ja włąśnie spojrzłąme na moje nogi które wyglądająjak jedna wielka łuska ale mam to gdzieś,trza sie bawić ludzikismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: vanilla (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 sie 2009 - 22:13:05

heh ..no wlasnie..ja tylko skopiowalam najwazniejsze rzeczy dla leniwych osob ktorym nie chcialo sie wyslac maila do Darka..smiling smiley to tak dla scislosci,....a jak juz ktos mowi o seksie..to mile widziany ktos z okolic trojmiasta grinning smiley i haaaa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: vanilla (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 sie 2009 - 22:18:09

tzn.mialam na mysli sok, herbatke, albo jakies piwko winking smiley i Darek..wybacz, ze zrobilam skrot ktorych tak nie lubisz hehe..pozdrawiammmm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 29 sie 2009 - 00:52:23

Witam Vanilke !

Wybaczam..ha,ha choc nie ma czego, do obrazalskich nie naleze smiling smiley.

Co do seksu proponuje aby Peku sie przeprowadzil do Trojmiasta, parka jak wy to mowicie Biedronek w eksperymencie jak on czyli SEKS wplywa na luszczyce...to z pewnoscia bedzie swiatowa sensacja smiling smiley

jednego jestem pewny z cala pewnoscia poprawia nastroj a to przy jakiejkolwiek chorobie lekarstwo jest NIEOCENIONE !!! smiling smiley smiling smiley

PS
Nawstawialbym innych zoltuch ludzikow (usmieszkow) ale cos na mojej przegladarce nie moge ich znalezc , ha, ha, ha !!!! smiling smiley

Zycze udanego.....s...soczkow picia !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Teresa (---.direct-adsl.nl)
Data: 29 sie 2009 - 09:04:39

Dzieki Dareczku.Witam wszystkich.Jestem po pierwszym OIL PULLING znioslam dosc dobrze.Zycze wszyskim sukcesu i wytrwalosci.Pozdrawiam Teresa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 29 sie 2009 - 17:26:19

Witaj Tereniu !

BRAWO !!! Trzymam kciuki ! ....i inni zpewne tez, nieprawdaz ? smiling smiley

Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 3 z 9



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.