Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789
Bieżąca strona: 9 z 9
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2009 - 22:59:29

Janusz mi też podeślij jak możesz: [email protected]
z góry dziękismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2009 - 07:55:06

Dziękuję Janusz za podesłanie książki. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: karwan (---.netblok.pl)
Data: 03 gru 2009 - 09:20:00

[email protected] tez bym poprosił smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2009 - 12:59:15

Witaj Darku.
Nie widać Ciebie,a może już tu nie zaglądasz. Cały czas cierpliwie czekamy na dietę.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2009 - 23:31:43

Dzięki Janusz za Tombaka,pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 05 gru 2009 - 20:05:08

Witam wszystich !

Zagladam, zagladam...ale ostatnio niezbyt czesto. Klopoty rodzinne oderwaly mnie od codziennych zajec wiec po raz kolejny prosze o wyrozumialosc i troche cierpliwosci. Pozdrawiam serdecznie

Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 21 gru 2009 - 17:46:52

Dawno mnie nie było, ale jak się nie ma o czym pisać, to należy wziąć olej w usta.Nadal walczę i chyba czuję efekty dobroczynne. Dlatego czuję bo to mam z tyłu głowy i nie widzę ale czuję że zmian jest coraz mniej i się spłaszczyły. Żeby nie drapać to oczywiście smaruję melkfettem.No a pozostałe metry skóry są czyste, pierwszy raz od kilku lat moja skóra jest blada, bo nie chodzę na solarium. A pullinguję tak jak mam czas, ale coraz częściej ograniczam się tylko do 1x dziennie (rano) ale to wszystko z braku czasu.
Najlepsze życzenia na Święta no i oczywiście w Nowym Roku żebyśmy wszyscy zapomnieli o tej na literę łłłł....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 gru 2009 - 08:56:01

Witam wszystkich pullingujących i tych przymierzających sie.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim spokoju,miłości,zdrowia oraz wiele optymizmu w codziennym zmaganiu się z naszą nierozłączną chorobą. Niech nigdy nie znika uśmiech z Waszej twarzy. Wytrwałości w pullingowaniu.
Pozdrawiam. Maryla.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: dareksz (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 24 gru 2009 - 17:53:15

Witam !

Z okazji Swiat Bozego Narodzenia zycze wszystkim ZDROWIA reszta przyjdzie sama smiling smiley

Przymierzajacym sie do obiecanej diety radze sie dobrze najesc bo wielu potraw z listy "wigilijnej" jesc nie bedzie mozna smiling smiley

Jeszcze raz zycze Wam wszytskiego najlepszego, rodzinnej atmosfery i bialych siwat bo ponoc maja byc po wodzie. NIech sie wiec stanie w te dni jeszcze jeden cud...nich spadnie bialy puch smiling smiley

Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2010 - 08:11:16

Witam wszystkich pullingujących i nie tylko. A może już nie ma takich?
Darek zamilkł, straciłam już nadzieje na tą obiecaną dietę.
Nadal pullinguję ale chciałabym połączyć to z rozsądną dietą,myślałam,że Darek zrealizuje swoje obietnice.
No ale...... nie ma co biadolić,myślę,że może ktoś zna dobrą dietę to podzieli się tu na forum.
Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: dareksz (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 29 sty 2010 - 00:17:48

Witam !

Prosze nie biadolic na Darka, pisalem troche wyzej ze mam problemy rodzinne i nie moge poswiecic wystraczajaco czasu na realizacje obietnicy. Alternatywne rozwiazania sa mile widziane a ja ze swojej obietnicy sie wywiaze mam nadzieje ze juz wkrotce to nastapi. Wierzcie mi nie chcielibyscie konczyc ani zaczynac roku tak jak ja. Pozdrawiam serdecznie wszystkich mniej i bardziej cierpliwych smiling smiley

Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: zsdgasd (---.cdma.centertel.pl)
Data: 06 lut 2010 - 03:31:17

i co Dareczek nie podesłał diety?? ;d

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: dareksz (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 08 lut 2010 - 17:47:41

Witam !

dla tych co im nie brakuje sarkazmu a nie potrafia czytac - odpowiedz jest powyzej wpisu zsdgasd

Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2010 - 17:58:26

To już ponad trzy miesiące od ostatniego wpisu Darka,czekałam,czekałam i się nie doczekałam. I już przestałam czekać. Na dietę oczywiście. Pozdrawiam Darka,wszystkiego dobrego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: wotjuś (---.flowpax.pl)
Data: 25 gru 2011 - 23:59:08

Cześć nie czytałem wszystkich waszych postów, ale widzę że nie jestem sam w tym wariactwie, widzę niektórzy mają długi staż z tym paskudztwem. I tak się zastanawiam, mam olej kokosowy smarowałem się przed chwilą i muszę powiedzieć-zobaczymy. piję też dodatkowo jakoś już 2miesiąc sok z Noni. teraz mam trochę przejee*piii bo mi wlazła na czoło ;/
ogólnie mam pospolitą i taki te wredne plamy na ciele głowie i reszcie, czy to jest tak że stawową prędzej czy później się i tak i tak załapie?
zastanawiam się czy aby nie pójść po cygnolinę do lekarza.

mam 21 lat, łuszczycę od 4lat około.

spróbowałem tego oleju kokosowego iiii no nie wiem czy dałbym radę tak 20-30 minut.
zaopatrzyłem się w tabletki ziołowe oczyszczające organizm, może też plastry na stopy(nad tym jeszcze myślę).

Wyczytałem ostatnio że na dietę składa się tak, albo najlepiej podam tutaj link, http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_luszczyca_-_psoriasis_cz1.html

tylko cholera, ciężko jest do czegoś takiego się przystosować. raz jak się odchudzałem to faktycznie i może to było dobre, ale potem po szpitalu i lekach hormonalnych to jest naprawdę teraz ciężko no i święta haha ;D

jeśli chciałby ktoś popisać, nawiązać znajomość lub wymienić się uwagami, podam gg: 769035, proszę o przedstawianie się.

Pozdrawiam i wesołych świąt życzę smiling smiley smiling smiley :* tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789
Bieżąca strona: 9 z 9



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.