Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: kolin118 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 mar 2016 - 20:10:05

Witam, bardzo serdecznie. Potrzebuje Państwa pomocy piszę pracę na temat łuszczycy i chciałabym Państwa prosić o wypełnienie ankiety. ankieta ta posłuży mi wyłącznie do napisania pracy i jest całkowicie anonimowa. Z góry dziękuję z poświęcony czas i pomoc. Pozdrawiam
Oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/215615/luszczyca-wplyw-na-zycie-chorego.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Izabella Andrzejewska (---.adsl.inetia.pl)
Data: 31 maj 2016 - 21:09:51

Choruje od lat na łuszczycę czy są nowe leki lub maści.Jak można usunąć Grzybicę i czy jest to powiązane z moją chorobą?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 cze 2016 - 15:59:09

przy łuszczycy zdarzają sie nadkażenia grzybiczeyawning smileykolice intymne,pod pachami,pod piersiami ,w fałdach skórnych,moze też zatakowac twarz i głowę.Czasem trudno odróżnic łuszczyce paznokci od grzybicy dlatego konieczna jest wizyta u lekarza dermatologa on doskonale rozrózni łuszczyce od grzybicy i zaordynuje leki,odpowiednie. Czasem trzeba zastosowac leki wewnetrzne a nie tylko masci zewnętrzne,takie jednak leki podobnie jak masci specjalistyczne są na receptę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: MACIEJ (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 16 pa� 2016 - 08:18:45

Psorilam szampon i krem/maść a przede wszystkim Kartalin.
Ja brałem na allegro ale teraz kupuję w sklepie MojaNatura.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: TOmek (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 23 lis 2016 - 12:37:17

Witamsmiling smiley Tylko i wyłącznie owoce i warzywa i mniej alkoholu. Mi pomogło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: asd (---.ists.pl)
Data: 27 lis 2016 - 22:18:34

Cześć,
nie jestem żadnym przedstawiciel a człowiekiem któremu udało się pokonać problem ze skórą głowy po 20 latach walki. Polecam wszystkim szampon dostępny za granicą Mg217 - na swoje własne potrzeby sprowadzam go z Florydy - mam tam rodzinę. Jeżeli ktoś potrzebuje służę pomocą!

Jedna butelka starcza na ok 2-3 miesiące i kiedy go stosujesz masz kompletnie z głowy problem łuszczycy po około 6 myciach mnie pomogło. Polecam gorąco bo zanim trafiłam na niego próbowałam wszystkie bezskutecznie.

ściskam!
m

[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: asd (---.ists.pl)
Data: 27 lis 2016 - 22:20:10

Cześć,
nie jestem żadnym przedstawiciel a człowiekiem któremu udało się pokonać problem ze skórą głowy po 20 latach walki. Polecam wszystkim szampon dostępny za granicą Mg217 - na swoje własne potrzeby sprowadzam go z Florydy - mam tam rodzinę. Jeżeli ktoś potrzebuje służę pomocą!

Jedna butelka starcza na ok 2-3 miesiące i kiedy go stosujesz masz kompletnie z głowy problem łuszczycy po około 6 myciach mnie pomogło. Polecam gorąco bo zanim trafiłam na niego próbowałam wszystkie bezskutecznie.

ściskam!
m

[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Biedroneczka121 (193.19.166.---)
Data: 29 lis 2016 - 16:27:34

Ja polecam dermokosmstyki Dr Michaels. Są dostępne przez internet na stronie www.drmichaels.com.pl. U mnie, przez 18 lat leczenia i walki, te kosmetyki okazały się jedynym skutecznym lekiem na zmiany łuszczycowe. Warto w nie zainwestować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: ZBIGNIEW (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 09 gru 2016 - 12:09:11

WITAM ;

CZY TEN LEK NAPEWNO POMAGA ?
MNIE CALEGO WYSYPALO - JAKA CENA ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 gru 2016 - 08:32:12

Dermokosmetyki niestety nie są skuteczne,czasem wspomagają leczenie najczesciej łagodnych zmian.

Kiedyś był na nie szał,niestety ale niie sprawdziły sie w ogólnym używaniu,ceny zabójcze a poza tym sprawy uczuleniowe wychodziły,sa dystrybutorzy któzy co jakis czas zasypuja reklamami nasze fora ale można odnalesc dużo niepochlebnych opini,trzeba tylko poswiecic troszke czasu.

przy dużych wysypach i zadawnionych zmianach dermokosmetyki nie pomoga są potrzebne LEKI...dlatego proponuje udac sie do lekarza dermatologa ,on poprowadzi prawidłowe leczenie bedzie szybciej i zdecydowanie taniej grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Jolanta Koch (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 12 gru 2017 - 08:30:02

Witam. Proszę o podanie skutecznych leków bez recepty zarówno na skórę głowy jak i ciała. Dziękuję i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2018 - 13:32:41

czesc . ja choruje na luszczyce już ponad 40 lat.luszczyca zwykla lecz postac trudna , miałem 80% skory pokrytej zmianami chorobowymi , probowalem wszystkiego co jest możliwe a wiekszosc dermatologow to idioci ,od 3 lat stosuje scalp@body OITMENT dr.MICHAEL& ,dostępny w internecie bez problemu .cena z wysylka około 180zl za 50g.DZis zyje normalnie skora w 99% CZYSTA .spróbuj może Ci pomoze.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2018 - 13:32:42

czesc . ja choruje na luszczyce już ponad 40 lat.luszczyca zwykla lecz postac trudna , miałem 80% skory pokrytej zmianami chorobowymi , probowalem wszystkiego co jest możliwe a wiekszosc dermatologow to idioci ,od 3 lat stosuje scalp@body OITMENT dr.MICHAEL& ,dostępny w internecie bez problemu .cena z wysylka około 180zl za 50g.DZis zyje normalnie skora w 99% CZYSTA .spróbuj może Ci pomoze.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: konrad skowroński (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 11 sty 2020 - 19:46:15

cola Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> polecam blue cap tez jest rewelacyjny i to bez
> sterydów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Asd (---.17-1.cable.virginm.net)
Data: 21 sty 2020 - 02:43:21

Podaje przepis kup aloes zasadz poczekaaj, potem kup duzy nawilzac jakikolwiek, blender i ze 3 liscie wsadz i zblenduj kilka kropel zielonej herbaty zaparzonej z cytryna i oo smaruj sie caly i pij zielona herbate efekt murowany laskocze po nalozeniu znak ze dziala b tanio b szybko i turbo efekt

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.