Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: NECIA1605 (---.centertel.pl)
Data: 13 pa� 2009 - 16:38:45

czy emolienty jak np.cocois służą tylko do natłuszczania czy może plamki po nich bledną?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: arturwp (194.106.192.---)
Data: 13 pa� 2009 - 20:14:15

Cocois nie jest emolientem - skąd taki pomysł?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 13 pa� 2009 - 22:45:27

Tez sie juz zastanawialam czym i do czego dokladnie jest ten cocois. Moze ktos ma ochote troche wiecej o tym napisac? naprawde pierwszy raz sie na ten specyfik tutaj natknelam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: NECIA1605 (---.centertel.pl)
Data: 14 pa� 2009 - 19:12:44

No tak już ktoś napisał, że służy do natłuszczania , ale też sie natknęłam na wypowiedź że pomaga wyleczyć. Jaka jest prawda?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 14 pa� 2009 - 20:19:34

COCOIS

Skład
100 g preparatu zawiera 12 g smoły węglowej, 4 g siarki strąconej i 2 g kwasu salicylowego.
Wskazania i działanie

*

Schorzenia skóry głowy: łuszczyca, wyprysk, zapalenia łojotokowe, łupież.
*

Preparat o skojarzonym działaniu składników: antyseptycznym, keratolitycznym i przeciwświądowym.


Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: nałożyć preparat na skórę głowy w miejsca widocznych objawów i zmyć po 1 h ciepłą wodą i szamponem. Stosować codziennie przez 3-7 dni, w przypadku łagodnych zmian - raz w tygodniu. Dzieci 6-12 r.ż. - stosować indywidualnie pod kontrolą lekarza. Preparat można stosować do 4 tyg., jeżeli w tym czasie nie ustąpią objawy chorobowe konieczna jest konsultacja lekarska.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Zakażenia miejscowe skóry głowy. Mogą wystąpić podrażnienie skóry, zapalenie mieszków włosowych, reakcje nadwrażliwości na światło. Należy unikać kontaktu preparatu z oczami, po zastosowaniu natychmiast umyć ręce. Nie należy stosować preparatu, jeśli przed pierwszym użyciem tubka nie jest zabezpieczona membraną.

Informacje dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: NECIA1605 (---.centertel.pl)
Data: 14 pa� 2009 - 20:52:01

Dzięki za "instrukcje" smiling smiley ale to stosuje się na głowe bez łuski?
Czy na ciało teś się nadaje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 14 pa� 2009 - 21:45:13

NECIA
Jesteś bardzo aktywna tutaj od jakiegoś czasu więc skład powinien Ci trochę podpowiedzieć. A najlepiej jak sobie po prostu wyguglujesz. Może pomoże Ci na łuskę, może "na głowę"... bez łuski, a może w ogóle nie pomoże. W ulotce jak byk napisane na skórę głowy ale na ciało spróbować zawsze można. Smarujemy się tyloma gównami, że jedno więcej pewnie nie zaszkodzi. Ja na pewno nie napiszę ze cocois może cokolwiek wyleczyć, bo gdyby leczył to nie byłoby mnie tutaj.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: lamia (---.aster.pl)
Data: 03 lis 2009 - 14:23:18

mam łuszczyce głowy już z dziesięc lat. Stosowałam cocois jakieś 4 lata temu, a potem jak chciałam kupić znowu to w aptece (kilku aptekach) powiedzieli mi, że już zostało wycofane ze sprzedaży i nie ma nigdzie w hurtowniach. a tu proszę, czytam, że można bez problemu kupićsmiling smiley
lek jest świetny w działaniu, gorzej w wąchaniusmiling smiley, ale ważne, że działał i efekty były widoczne już po pierwszym użyciu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Rasta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2009 - 16:19:18

Czesc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: rasta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2009 - 16:36:42

rok temu mialem usuwane 6 zębów bakterie zaatakowaly moj organizm, na calym ciele dostalem wysypki czerwone bolace bable niektore wypelnione ropa, poszedlem do dermatologa na 8 lekarzy 7 stwierdzilo łuszczyce i przepisywali masci sterydowe(gowno pomaga szybko ale sa nawroty jebac masci sterydowe) lekarze kasowali jak za zboze do tego masci drogie, postanowilem leczyc sie sam czytalem roznych opini byla zalamka spadalem na dno , przez 8 miesiecy palilem marihuane ktora odzialowuje szczegolnie na watrobe zaczolem jesc wiecej witamin i to co organizm mial wypluc to wyplul i teraz jestem zdrowy od czasu do czasu wyskoczy jakis babel ale od razu pale i wszystko wraca do normy, sprobujcie trawki to złoty lek na wszystko uwierzcie mi bedzie lagodzic ból psychiczny, zbadajcie wszystkie ogniska zapalne zatoki zęby wszystko co was boli lub gnije w organizmie po wyeliminowaniu owych ognisk bedziecie zdrowi a nic tak nie regeneruje organizmu jak trawka , to jest moje zdanie , aha na wysypke pomagal mi spirytus salicynowy smarowalem wacikiem delikatnie zmiany do tego pilem raz na 2 tygodnie wódke zeby spiryt wypalil wszystko od srodka i wrocilem do zdrowia , zycze wam tego samego jestem z wami na zawsze a to ze jestescie chorzy bo przeciez zdrowy tego nie czyta swiadczy o tym ze musicie walczyc i sie nie poddawac a uda sie znowu bedziecie sie cieszyc zdrowiem , korzystajcie ze słoneczka jak bedzie to tez pomoze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: dydek234 (---.171.20.194.edial.pl)
Data: 07 gru 2009 - 20:05:12

cześć pierwszy raz wchodzę na tę stronę spisałem niektóre produkty spróbuje kupić do usłyszenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: biedronka (---.elpos.net)
Data: 11 gru 2009 - 19:41:48

Witam, na innym wątku wspomniałam, że mnie pomaga Oillan - emulsja do kąpieli. Ja smaruję się nią po kąpieli i po tygodniu widzę świetny efekt. "Placki" nie zniknęły ale wysuszyły się, nie są już czerwone ani wypukłe i część skóry wyzdrowiała (o ile można tak napisać). Szkoda tylko, że na łydkach zostały blizny sad smiley Niestety tam łuszczycę mam od ok 2 lat. Sterydy nie pomogły. Może to po nich te blizny a może to nie blizny i jeszcze plamy znikną. Tak czy inaczej polecam Oillan smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: aleks78 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2009 - 09:29:47

Witam Wszystkichsmiling smiley
Chciałabym się zapytać jakich używacie szamponów, które nie podrażniają łuszczycy a wręcz pomagają?

p.s Rasta-bardzo odważna kuracjasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: becia 80 (---.toya.net.pl)
Data: 19 lut 2010 - 17:57:11

Moi drodzy !! jest juz lek dla osob chorujacych na luszcyce ktory wynaleziono 20 lat temu. Lek ten niestety na razie jest dostepny tylko w niemczech , nosi on nazwe REGIVIDERM i kosztuje 20 euro. Naprawde polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: becia 80 (---.toya.net.pl)
Data: 19 lut 2010 - 18:02:27

Poczta dostane lada dzien paczke i gdy wyprobuje podziele sie z wami jak dziala. Uwaga dostalam informacje ze lek ten zmienil nazwe ale sklad jest taki sam. jest to mavena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: lesotho (217.116.110.---)
Data: 19 lut 2010 - 20:55:29

ten lek to masc-można kupić w polsce w aptekach intern cena ok 110-130 zł.było o nim głośno w niemczech w ub roku po głośnym filmie w ard mówili o zmowie koncernów farm pozdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2010 - 10:42:01

Piszcie o efektach działania kremu,na innych forach opinie są różne.Jednym pomaga drugim nie pomaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 20 lut 2010 - 11:44:44

dostalam dzisiaj paczke z ta mascia/kremem. Zamawialam w niemieckiej aptece za 18,75 euro, nie musialam rowniez placic przesylki bo podalam niemiecki adres...

Mavena to firma, a REGIVIDERM to nazwa! obie nazwy sa na przodzie opakowania. Wiecej informacji jest w temacie "nowy lek w niemczech", czy jakos tak...

jednym pomaga, innym nie, co ebdzie u mnie , dam wam znac za jakis czas smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
ŁUSZCZYCA
Wysłane przez: robert (---.tktelekom.pl)
Data: 20 cze 2010 - 14:02:58

swajdo4 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam wszystkich jest pierwszy raz na forum i mam
> podobny problem, jestem chory od 16 roku życia.
> Na początku roku jeździłem na naświetlania,3
> razy w tygodniu przez 3 miesiące i efekty były
> rewelacyjne, ale jak przerwałem naświetlania
> zmiany na skórze zaczeły się pojawiać po 2
> tygodniach. Teraz już sam niewim co pomaga , a co
> nie, próbowałem chyba wszystkiego!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: alejka (---.stimo.net)
Data: 15 lut 2011 - 11:35:27

Witam wszystkich mam pytanie ja tesz lecze sie na łuszczycę od wielu lat i nic mi nie pomaga wszelkie maści , witaminy , czy wiesiołki .. może wy znacie coś ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.