Metoda BSM
Wysłane przez: paulina (---.toya.net.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 11:25:29

mam pytanie mam chore włosy od kilku lat mi wypadają moja mama stosuje bsm i mówi że to jej bardzo pomaga ... postanowiłam że zrobie to bo to moje ostatnia deska ratunku mam pytanie jakie pozycje stosować i po jakim czasie widać już rezulaty ??

Re: Metoda BSM
Wysłane przez: korn (---.infocoig.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 11:46:11

Ale poruszyłaś temat smiling smiley Poszukaj na forum smiling smiley Jest tego prawie 90 stron tongue sticking out smiley Nie jestem ekspertem w metodzie bsm niestety. Pozycja na łuszczyce to z tego co pamietam V i II. Efekty ponoc po okolo 3 tyg ale roznie z tym bywa.

Re: Metoda BSM
Wysłane przez: korn ponownie :) (---.infocoig.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 11:48:58

http://www.luszczyca.pl/read.php?1,1364 <-------------- prosze bardzo , tu masz cala encyklopedie smiling smiley Po prawdzie to raczej encyklopedia kłótni ale sa tez przydatne informacje ;P Pozdrawiam smiling smiley

Re: Metoda BSM
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 06 wrz 2009 - 18:16:37

no wlasnie BSM to metoda ktora kiedys mysle zastosowac obenie mam malo l to sobie odpuszcze ale w zimie to ,,,, szkoda ze niektorzy jak im nie pomoglo tak zbesztali jome -ktora ta metoda wywolala burze na forum mam pytanko wlasnie czy jest w ksiazce pozycja na wypadajace wloski bo slyszalem ze nie ma i gdzie kupie ksiazke jak jest gdzies na allegro lub w internecie to prosze o linka bede wdzieczny za odp od zorientowanych

Re: Metoda BSM
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 07 wrz 2009 - 23:59:42

ponawiam pytanko czy w ksiazce jest pozycja na wypadajace wlosy

Re: Metoda BSM
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 08 wrz 2009 - 08:09:36

Książkę zamówisz w każdej większej księgarni,lub u samego autora.

Re: Metoda BSM
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 09 wrz 2009 - 10:11:20

daniela a orientujesz sie w ksiazce jet pozycja na wypadajace wlosy czy łysienie kto wie prosze o odp

Re: Metoda BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 wrz 2009 - 11:09:17

sprawdzę w książce, jaka to pozycja i napiszę, ale myślę, że poz 2 na to będzie

Re: Metoda BSM
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 09 wrz 2009 - 22:00:11

Joma witamy witamy witamy witamyyyyyyyyyy nie przejmuj sie osobkami ,ktore potrafia tylkoooooo krytykowac sprawdz prosze jak mozesz ,bo ksiazke bede mial ale raczej okolo tygodnia i ciekaw jestem czy w ksiazce lewandowskiego jest pozycja na łysienie - powrot jomyyyyyyyyyy yyyyy pisz wiecejT

Re: Metoda BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 wrz 2009 - 06:40:24

Gregi, pozycja na wzmocnienie cebulek włosowych to tak jak pisałam: poz 2
Stosuj 3 razy dziennie po 20 minut, naprzemiennie raz lewa i potem w drugiej sesji prawa ręka i obserwuj efekty. Pierwszy raz trzymaj 40-45 minut i przestrzegaj wszystkich zasad z książki. Pozdrawiam.

Re: Metoda BSM
Wysłane przez: paulina (---.toya.net.pl)
Data: 12 wrz 2009 - 17:16:18

wiem że na włosy jest 2 ... moja mama uzywa BSM na nogę ponieważ ma coś z nerwem strzałkowym zledwością chodziła teraz biega i nie narzeka i pomyślałam że jak jej pomogło to ja też spróbuje ja używam takich pozycji jak 1,2 i 5