Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: beat36 (94.161.236.---)
Data: 31 sty 2010 - 20:22:41

Zakupiłem ten krem przez znajomych,dam znać o efektach.Do tej pory Daivobet,na zmiane z Daivonexem,rewelacji nie ma ,czerwone plamy są,a koszta leków spore.Czekam na słońce w tamtym roku,byłem dwa miechy latem na Słowenii,kąpiel,słońce ,wróciłem prawie czysty.POzdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: Michał Mikołajczak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lut 2010 - 14:21:11

dzisiaj zamówiłem, otrzymam pod koniec tygodnia! za dwa tygodnie dam znać o działaniusmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: danield (---.251.224.108.threembb.ie)
Data: 10 lut 2010 - 20:41:10

Słuchajcie, czy ten nowy krem REGIVIDERM jest podobnie mocny j palący jak protopic? Pytam ponieważ jestem po laserowej korekcji wzroku i sosowanie protopicu powoduje u mnie pieczenie oczu i to baaardzo je podrażnia. Mam nadzieję, że ten nowy Regividerm na bazie naturalnej tak nie podrażnia? Czy ktoś kto stosuje wie coś?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: Michał Mikołajczak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lut 2010 - 10:00:15

stosuje od tygodnia i nie zauważyłem podrażnień ani też efektów. Mam wrażenia,że łuska jakby wolniej narastała i nic poza tym:/ pewnie kolejny bezużyteczny krem za 125 zł:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: daniel (---.251.229.24.threembb.ie)
Data: 12 lut 2010 - 20:39:14

Mam protopic do sprzedania ale nie 10g tylko 30g czyli korzystniejszy cenowo. cena 85 złotych z przesyłką kontakt [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: Andrzej (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 lut 2010 - 23:44:19

Witam,

stosuję tą maść od 19 stycznia, jest coraz lepiej, ale pierwsze efekty miałem już po 5 dniach. (już pisałem) Teraz jest rewelacyjnie, dawno tak się nie czułem. Smaruję też na głowie i działa tak samo. Łuska puszcza, maść ma neutralny zapach (nie śmierdzi jak inne) i nie plami.

1) Michał: jeśli naprawdę jesteś biedronką, to chyba wiesz, że nic nie pomaga od razu...
2) daniel: ja zapłaciłem 119,99 zł w Aptece internetowej, ale za 100g !!! Protopic zawiera sterydy (ponoć jest rakotwórczy, czytaj w internecie...), jak sam wiesz pali i podrażnia - a Regividerm NIE.

Pozdrawiam Was Biedroneczki

Andrzej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: STENIA (89.231.205.---)
Data: 14 lut 2010 - 21:41:59

jestem nowa choruje od 30 latchoroba nasilila sie teraz szukam leku któryby by mi pomógł choc jedno lato ubrac sie jak zdrowi ludzie bo przez te lata nic mi nie pomogło pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: Michał Mikołajczak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lut 2010 - 23:41:21

Andrzej, w instrukcji tej maści pisze, że zabrania się nakładania na owłosioną skórę głowy, próbowałem znaleźć dlaczego ale nie pisało:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: siwy1956tbg (---.tsm.tarnobrzeg.pl)
Data: 19 lut 2010 - 22:10:14

a co myślicie o olejku pichtowym. Czy ktoś o tym słyszł, stosował na łuszczycę. Jeśli tak to w jakim roztworze;tzn. czy z naftą czystą9kosmetyczną), olejkiem rycynowym czy innym...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 20 lut 2010 - 11:50:28

do Michala Mikolajczak:

w intrukcji nie pisze ze nie wolno stosowac na glowie!

Jest napisane ze masc nie jest przeznaczona na stosowanie na owlosionej skorze ze wzgledu na olejek ktory jest w masci! a nie ze moze sie cos stac i dlatego zabraniaja!
W jakim jezyku ty ta instrukcje czytales? ja zapewniam ze owy jezyk w ktorym czytalam rozumiem tongue sticking out smiley

kupilam ta masc w niemieckiej aptece internetowej i zaplacim 18,75... nie muszac placic przesylki smiling smiley

dam znac jak sprawa wyglada za jakies pare dni.. i uwaga: smaruje tez glowe tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: anka (---.aster.pl)
Data: 23 lut 2010 - 15:04:30

Czy ktos z Was spróbował sprawdzić skład tego cud kremu?
Wit. B12 i olej z avokado. Całkiem niedawno w innym wątku pisałam, ze piję koktaile do których dodaje avokado. I działa prawdopodobnie tak samo. W Niemczech też nikt nie rozumie dlaczego taka cena i takie wielkie halo na temat tej maści. Bo nie jest to lekarstwo! Może lepiej b12 (rozpuszczalna w wodzie) dodać do papki z avokado i posmarować? Nie próbowałam tylko sugeruje. ..A z reszty avokado zrobić sałatkę?
Przyjemne z pożytecznym i przede wszystkim dużo taniej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: foks (212.244.141.---)
Data: 24 lut 2010 - 07:07:42

Dla mnie nie wogole nie pomaga ten cud krem, a juz smaruje prawie 3 tydzien.
Mam pytanie czy komus pomogl ten krem?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: taktoja (80.51.68.---)
Data: 24 lut 2010 - 18:44:17

Witam, stosuje ten lek od miesiąca i nie pomaga, jedynie skóra się fajna miększa robi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: beat36 (94.161.23.---)
Data: 18 mar 2010 - 06:45:47

Smaruje ,wysycha skóra,ale łuska pięknie schodzi,plamy czerwone zostają,ale jakiś efekt jest.Smarować samym Regividermem,czy też coś zmieniać.A na plamy to chyba słońce?Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: ted (---.dip.t-dialin.net)
Data: 20 mar 2010 - 15:08:21

Protopic nie zawiera sterydow.Podstawowej wiedzy Ci brakuje.A te kremiki to niestety tylko kremiki-nie sa to lekarstwa.Pomagaja lagodzic objawy ale nic nie lecza.W Niemczech nikt sobie takimi pierdolkami glowy nie zawraca.Jezeli ktos ma tak ciezka luszczyce ze nie moze normalnie funkcjonowac dostaje leki bilogiczne.Ale haslo ze krem jest oczekiwany od 20 lat przebija wszystko.Kto go oczekiwal? Skad bylo juz 20 lat temu wiadomo ze sie pojawi? I tyle lat oczekiwania na krem jakich wiele w kazdej drogeri?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: Rania (---.centertel.pl)
Data: 20 mar 2010 - 20:19:08

ted Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Protopic nie zawiera sterydow.Podstawowej wiedzy
> Ci brakuje.A te kremiki to niestety tylko
> kremiki-nie sa to lekarstwa.Pomagaja lagodzic
> objawy ale nic nie lecza.W Niemczech nikt sobie
> takimi pierdolkami glowy nie zawraca.Jezeli ktos
> ma tak ciezka luszczyce ze nie moze normalnie
> funkcjonowac dostaje leki bilogiczne.Ale haslo ze
> krem jest oczekiwany od 20 lat przebija
> wszystko.Kto go oczekiwal? Skad bylo juz 20 lat
> temu wiadomo ze sie pojawi? I tyle lat oczekiwania
> na krem jakich wiele w kazdej drogeri?


Jestem chora na łuszczycę, wiem jak się leczyć i co mi pomaga. Ted, dlaczego jestes taki atakliwy wobec innych chorych, którzy próbują wszelkich sposobów, by się leczyć?! Ja również stosuję Regividerm, który bardzo mi pomaga.

A tak nawiasem, tobie również brakuje podstawowej wiedzy, gdyż Regividerm to nie "jakiś kremik" jak piszesz, tylko produkt medyczny dostępny nie w drogerii tylko w aptekach. Radzę, wciągnij się w lekturę zanim coś napiszesz. Dodatkowo w Niemczech maść Regividerm sprzedaje się w dziesiątkach tysięcy sztuk miesięcznie. Nie wiem o jakich "pierdołkach" myślisz, ale napewno nie o łuszczycy - byc może wogóle nie jesteś chory.
Mimo to pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: jordan25 (212.219.229.---)
Data: 08 lip 2010 - 15:44:21

karwan Napisał(a):
sprobuj hydrkortizon ten krem napewno wam pomoze jest super powodzonka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: daniel (93.107.93.---)
Data: 16 lis 2010 - 18:23:46

To forum to nie miejsce dla osób, które w chamski sposób reklamują swoje produkty. Jeśli komuś pomógł niech napisze, że pomógł, a nie broni firmy broni koncernu...jakim prawem bronicie wielkich firm farmaceutycznych, które kosztem chorych osób dorabiają się fortun? Reklamy są w TV radio i prawie wszędzie i raczej wszyscy mamy ich dosyc, więc oszczędźcie przynajmniej forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: Krych (---.mmj.pl)
Data: 07 sty 2011 - 12:28:15

W polsce też jest dostępny ale nazywa sie Purnatur B12 no i jest też tańszy. Sprawdziłem go i działa tak jak pisali tutaj inni: łuska schodzi prawie od razu, skóra jest gładsza i nie łuszczy się tak szybko i zostają tylko czerwone plamy, ale to jest o niebo lepiej! Poza tym jest rzeczywiście wyjątkowo wydajny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 16 lut 2011 - 19:36:50

No właśnie....Purnatur to chyba tan sam kremik co Mavena B12 (Regividerm).Zakupiłam Purnatur i co???? wielka klapa,absolutnie na mnie nie działa,zastanawiałam sie nad tym Regividermem czy też Maveną(to ten sam krem,tylko zmienili nazwę!!!!)i teraz kurcze nie wiem.... Chyba jednak to kolejna ściema.Jeżeli to ten sam krem co Purnatur to ja dziękuję bardzo!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.