Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 4 z 8
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: altima (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 02 mar 2006 - 02:21:23

do Janiny jak dlugo czekalas na efekty .Mam to ale nie jestem do tego przekonana.fakt jest to krem dla ludzi bo sprzedaja go w normalnych sklepach ale orginalne przeznaczenie tego kremu jest inne.I jeszcze jedno ten krem kupuje sie over conter w aptekach tego nie maja.Czyli raczej stosuje sie to wylacznie na swoja odpowiedzialnosc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: altima (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 02 mar 2006 - 02:23:22

no ale jak faktycznie pomaga to dlaczego nie .Mozna zaryzykowa.A co do dziecka to raczej bym tego niestosowala

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODSPRZEDAM PROTOPIC
Wysłane przez: JASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 mar 2006 - 14:53:44

Wybacz "Altimo" ale ja tylko napisałam ze ten krem jest rewelacyjny,kupiony został w aptece w Chicago,mysl co chcesz,ale mnie naprawde pomógł.moge z pełna stanowczościa stwierdzić jedno- mnie wyleczył trudno gojace sie juz prawie rany po łuszczycowe.Zużyłam dwa opakowania trzecie mam w zapasie,ale narazie nie smaruje zobaczę ,odczekam czy nie będzie nowych wykwitów.Mam nadzieje że nie bedzie.Apropo "Protopicu"mnie nic nie pomógł szkoda było kasy,bo zużyłam 4-opakowania bez sensu zupełnego. Ale niech mysli kto co chce mnie ten krem pomógł i oby tak pozostało,Pozdrawiam !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Alicja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 mar 2006 - 11:50:34

Witam
Mam na imie Alicja i jestem zainteresowana kupnem maści protopic oczywiście jesli ciagle jest to aktualne. Nie stac mnie na kupno tej maści dlatego cenę, którą Pan zaproponował uważam ze bardzo przystępną i nie ukrywam ważną dla mnie. Prosze o poinformowanie mnie poprzez e-mail o tym czy ta oferta jest ciągle aktualna -dziękuje bardzo mój
e-mail: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: magda (---.ssnet.pl)
Data: 09 mar 2006 - 22:25:46

Wczoraj drematolog zapisał mi na recepcie Protopic, niestety niestać mnie na jego kupno. Choruję na AZS od urodzenia, w tej chwili mam 25 lat. Do tej pory leczyłam się przede wszystkim maściami sterydowymi. W przyszłym roku wraz z mężem chciałabym się starać o dziecko i dlatego zależy mi na stosowaniu leków nie wywołującyh skutków ubocznych.
Pozdrawiam
Magdalena K.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: zalamana (---.chello.pl)
Data: 11 mar 2006 - 11:32:29

na mnie protopic byl testowany bardzo mi pomogl jednak teraz nie mam juz dostepu do tej masci,jestem zalamana bo co jakis czas jest gorzej,strasznie meczy mnie ta choroba a najbardziej wkurzajace jest to ze jesli nie masz kasy to nie mozesz nawet zalagodzic tej wstretnej choroby..Czasem mam ochote sie zabic:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Tom (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2006 - 08:49:12

Cześć. Mam AZS od urodzenia, głównie na policzkach i na rękach. Ostatnimi czasy po dluższej przerwie znowu zaczyna mi dokuczać. Po wizycie u dermatologa zakupilem Elocom o Protopic. Elokom zakupiony miesiąc temu pomógl mi natychmiast po trzecim smarowaniu (wskazania lekarza). Jdnak moglem smarować nim tylko ręce. Wczoraj odebralem z apteki Protopic 0.1% 10mg. za 96zł. Od razu przystąpilem do kuracji. Niesamowite pieczenie i uczucie gorąca wieczorem ustalo nad ranem. Dzisiaj kolejny dzień leczenia. Jeśli kogos interesuje przebieg leczenia to proszę pytać, odpowiem na każde pytanie. e-mail: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Elżbieta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2006 - 14:53:05

Wczoraj wykupiłam protopic 0,1% za 103 zł dla mojego 5-letniego wnusia. Ma bardzo wysuszoną skórę na rączkach i zmiany zapalne w zgięciach łokciowych. Sytuacja taka trwa od pół roku mimo stosowania kuracji innymi lekami m.innymi sterydami . Ciekawa jestem czy protopic pomoże

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 01 kwi 2006 - 16:34:14

Czy tą pomadę lub Boniderm trzeba zmywać szamponem czy tylko spłukiwać wodą???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: ankkka (---.espol.com.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 09:54:47

trzeba tak zrobic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: artur (---.satfilm.pl)
Data: 08 kwi 2006 - 13:18:39

siema

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Janina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2006 - 13:48:37

Nie wiem czy faktycznie tak pozostanie,ale na dzien dzisiejszy jest cudownie!!Aby tak pozostało pomógł mi Protpic i ten krem co wczesniej pisałam --UDDERLY -SMOOTH
UDDER CREAM,który otrzymałam z USA polecam jedno i drugie bardzo pomogło.Nic w tej chwili nie stosuje nic nowego nie sypie jest cudownie jestem "Szczęśliwa"Czego życzę wszystkim którzy są w potrzebie niech się przekonaja!naprawde warto!!Pozdrawiam serdecznie!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2006 - 08:39:14

Witam wszystkich. Jestem zainteresowana odkupieniem maści Protopic 0,1%, bo tylko ona mi pomaga a jest bardzo droga. Jeśli ktoś chciałby ją sprzedać to proszę o kontakt. Moje gg 586888

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2006 - 13:54:01

Janino pisałaś wcześniej ,że protopic ci nie pomaga a teraz piszesz że ci pomógł .Napisz proszę w jakim stopniu ci pomógł i czy np.pozbyłaś się czerwonych plam.Proszę również o opinię inne osoby które to stosowały i napiszcie czy tę maść można kupić bez recepty ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2006 - 15:58:10

Janinko, jeszcze pytanko czy twój protopic miał 0,1% czy 0,3%.Jestem zainteresowana tą mascią ,ma ona bardzo pozytywne opinie na innym forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2006 - 21:36:09

Protopic pomaga, warto spróbować. Jeśli ktoś nie używał, to najpierw polecam wypróbować Elidel, ma mniejsze spektrum działania i trzeba z nim stosować emolienty, bo on nie nawilża skóry, ale jest tańszy. Zaleta jest taka, że łatwo się nakłada i łatwo zmywa.
Jak Elidel nie pomaga to Protopic 0.1%. Jest idealny do suchej skóry, przy pierwszym użyciu może wystąpić pieczenie, podrażnienie, a zwłaszcza uczucie gorąca, to normalne i później raczej nie występuje.
Protopic w składzie ma chyba wszystkie formy parafiny, płynna, ciekła i inne. Likwiduje zaczerwienienia, a jednocześnie super odnawia skórę, po prostu nie do poznania. Jest gładka, elastyczna. Protopic używam na noc, rano zmywam i cały dzień nic nie stosuję. Szkoda tylko, że po odstawieniu wszystko wraca do normy w około tydzień-dwa: skóra maksymalnie sucha, popękana, z czerwonymi plamami spowodowanymi prawdopodobnie zanieczyszczeniami przedostającymi się przez nieistniejący praktycznie ochronny płaszcz lipidowy. Jeśli odstawię Protopic, to nawet stosowanie drogich kremów Vichy Thermal Fix albo SVR w ciągu dnia, a Elidel na noc nic nie daje. W moim przypadku taki zestaw: Elidel w nocy, intensywne nawilżanie i odbudowa w dzień są za słabe i z dnia na dzień widzę pogorszenie, po 5 dniach jest już tragicznie. Zwykle to był piątek, więc w weekend zaleczałem Protopicem, a od poniedziałku znowu Elidel+Vichy Thermal Fix 2.
Obecnie używam tylko Protopic na noc, w dzień nic.
W moim przypadku nawet najgorszy stan skóry (susząca się skóra i ciemno wiśniowe plamy) Protopic potrafi zaleczyć w ciągu niecałych 48 godzin.
Jeśli przed użyciem potrzymać tubkę Protopic w kieszeni, to lekko podgrzany o wiele lepiej się rozsmarowuje i zużycie jest mniejsze.
Zmywanie Protopicu z twarzy jest dość trudne, najlepiej się do tego nadają chusteczki dla niemowląt.
Jest srogi ale oszczędzanie nie ma sensu, sprawdziłem, że jeśli zbyt mało go użyć, tak, że skóra nie jest nim wyraźnie natłuszczona, lub jeśli stosować go tylko miejscowo na same plamki, to nie ma efektu. U mnie najlepiej nasmarować większy obszar.

Jeśli chodzi o Alveo - to preparat z 26 ziół o niesamowicie wyśrubowanej cenie, sprzedawany przez pośredników, podobnie jak produkty Herba-Life.
Widziałem kilka opinii na jego temat, że może przywrócić do równowagi rozregulowany organizn, co może spowodować ustąpienie objawów - leczenie przyczynowe. Jednak średnia cena 175zł za buteleczkę 26 ziółek (starcza na miesiąc, efekty po minimum 3) na razie mnie skutecznie odstrasza, zwłaszcza, że wiem ile zarabiają na nim dystrybutorzy.
Ale tak to już jest, że chorego w biedzie się najlepiej doi z kasy. Widać to też po cenie Protopicu.
Acha, trzeba czytać ulotki. Tam jest chyba coś na temat stanów zapalnych, należy je najpierw zaleczyć, dopiero potem Protopic!
W razie pytań na temat Protopicu (tylko porady, ja nie handluję) piszcie maila.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2006 - 09:36:48

Z tego co zrozumiałam to Protopic jest skuteczny podczas używania a po odstawieniu go wszystko wraca do normy.Tak więc nie wiem czy opłaca się go kupować ? Może ktoś ma inne spostrzeżenia,proszę o opinię.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Katarzyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2006 - 22:23:57

Witam,poczytałam waszse wypowiedzi i mam pytanie:czy ktoś ma pojęcie jak ten lek działa na bielactwo?Bo jest tu kilka wątków ,ze ktos kto ma ta chorobe używa protopicu.Czy to znaczy ze pobudza on w jakiś sposób wytwarzanie pigmentu na plamach bielaczych?A może ktoś ma jakiś sposób na zlikwidowanie plam (coś typu bielactwo),nabawiłam się ich po maściach sterydowych,które pare lat temu dermatolog przepisał na uczulenie,i do dziś sie nie chca opalić.Pomożcie jak potraficie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: beti (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 22:09:09

Kasiu słusznie zauważyłaS, że można stosowac to na bielactwo. u mnie wystąpiły plamy na czole. lekarz mi przepisał protopic, ale cena jest kosmiczna. a ponadto jeśli ci to pomoże to rób sobie systematyczne okłady z dziurzwca. 2 torebki na 1/2 szkl wody. 2-3 razy dzienniepo kilka minut. z grzywką wyglądam beznadziejnie....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 maj 2006 - 12:53:25

czy krem z filtrem nakładałas zaraz po lekarstwie czy odczekiwałas tak ajk pisze w ulotce 2 godziny???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 4 z 8



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.