Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 2 z 8
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2005 - 00:40:23

od dwóch dni aplikujemy córce Protopic, dostałam w aptece bez problemu, ale za to za 223zł, do tego cocois, stieprox i oeparol... więc kolejna stówka, najgorsze w tym jest to, że nasłuchałam się o rakotwórczym działaniu Protopicu i cocois... więc już ogólnie jesteśmy porządnie wygłupieni... zmiany (łuszczyca) powoli się cofają ... szczególnie te po protopicu... cóż, zobaczymy.... chyba mamy wspólne wątpliwości?...

pozdrowienia dla wszystkich

Monika

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Agnieszka (---.crowley.pl)
Data: 19 kwi 2005 - 11:07:44

Witaj Moniko,

Ile lat ma Twoja córka??


Pozdrawiam,
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Madzia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 kwi 2005 - 20:59:00

Czecs,ja uzywam cocois i jestem juz troszke zmeczona tym ze ta masc jest OKROPNA (niby pomaga ale jesli sie ja stosuje codziennnie i na cala noc,jestem uczennica i nie mam az tyle czasu).
Wlasnie dzis moja mama przyniosla mi protopic(ok 200zl!!) bo slyszala od znajomej ze pomaga(ale tylko niektorym)

Mam pytania!:

Czy mozna stosowac protopic na skore glowy??

I czy to prawda ze te leki sa rakotworcze???

Bardzo prosze o odpowiedz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: shizka (---.crowley.pl)
Data: 23 kwi 2005 - 21:26:48

witam
wlasnie dzis jestem po wizycie kolejnej u dermatologa
przepisal mi Protopic, ktory dostane w aptece dopiero za 2 dni
Allertec, Zyrtec nic nie pomogl, nie wspomne o Elidl, Elocom itd, pare dni zaprzestaniu uzywania czegokolwiek, AZS od nowa i od nowa.....
piszcie plis do mnie
bo troche AZS mi daje popalic ostatnimi miesiącami.
paps

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: kasiabe (195.136.49.---)
Data: 04 maj 2005 - 09:54:53

Protopic używałam od lutego - rewelacyjny środek (w Szczecinie można kupić za 180zł - tubkę 30g) na świąd, wymazałam na siebie dwie takie tubki - owszem - już po dwóch smarowaniach spałam jak niemowlę jednak po odstawiniu leku świąd wraca. Aż przedwczoraj mój doktor powiedział, że nie widzi potrzeby wydawania fortuny na Protopic (zapisno mi go w szpitalu) bo Elidel to prawie to samo a kosztuje 70zł. Dla mnie to ogromna różnica bo oprócz mnie choruje moja córka i najmłodszy synek. Jutro wykupuję elidel - jeżeli to rzeczywiście prawie to samo szybko tu napiszę. Dodam tylko, że powinnam smarować prawie 70% powierzchni ciała ale nakładam maść tylko tam gdzie jest najgorzej - przy wykupowaniu pierwszej recepty na Protpic pobeczałam się jak niemowlę - wtedy zapłaciłam 245zł - każda matka chciałaby taką kwotę przeznaczyć na dzieci a nie na niekończącą się chorobę sad smiley
kasiabe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2005 - 22:08:49

Witam!

Mam 6 lotnią córeczkę która od miesiąca ma plamy bielacze na twarzy i lekarz polecił mie ten lek ale jest zbyt drogi jak na moją kieszen. Chciała bym dowiedziec sie za ile Pan chce ją sprzedac

Pozdrawia
Ania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2005 - 22:14:18

Witam!
ja tez dzis sie dowiedziałam o tej masci. Moja 6 letnia córeczka dostała bielaczych plam na twarz dowiedziałam sie ze w Białymstoku kosztuje 160 zł a w Olsztynie 180.
Lek niestety nie jest refundowany, ponoc zbyt rzadka jest ta choroba i dlatego lek nie jest refundowany
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 06 maj 2005 - 08:06:20

Gdyby byla rzadka to wlasnie by refundowali,a tak za duzo kasy by poszlo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: kasia (---.echostar.pl)
Data: 12 maj 2005 - 15:52:19

Witam,
ja takze uzywam tej masci,place za nia 200 zl,niestety zuzylam 2 opakowania i nie widze pomnijszenia zmian bielaczych na skorze. byc moze na mnie to nie dziala,ale lekarze zapewniali,ze powinno pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: darka (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 29 maj 2005 - 20:32:57

uwazam ze dobry pomysł -podpisuje siesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2005 - 18:42:00

Witam !
We Wrocławiu znalazłam tę maść za 238 zł znacie może aptekę we Wrocławiu gdzie Protopic jest tańszy
pozdrawiam !!!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Marta (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 15 cze 2005 - 01:02:23

Witam
Protonik nie ale wiem gdzie jest elidel (działa tak samo) za74 zł. (w innych aptekach nawet 100zł.) - w aptece przy przechodni (i szpitalu) wojskowej, więc może i protonik jest tam tańszy. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Leszek (---.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2005 - 20:34:43

Może spróbuj ALVEO-działa przyczynowo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Leszek (---.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2005 - 20:47:36

Spróbuj ALVEO - działa przyczynowo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Leszek (---.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2005 - 20:50:56

Spróbuj protopic i ALVEO - które dziala przyczynowo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Iwa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2005 - 20:51:44

ja choruje na atopowe zapalenie skory od okolo 10 roku zycia ;/ Nie stac mnie na niego bo jest za drogi ;/ jesli jest mozliwosc to chcialabym sie zapytac w jakiej cenie moglabym go odkupic od Ciebie smiling smiley pozdrawiam
ps.. co do zbierania podpisow to moge sie podpisac od zaraz grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 09 sie 2005 - 15:35:57

Hej Iva..ja ma do odstapienia protopic...mialam go stosowac na luszczyce, ale pomogly mi inne srodki. Kupilam go niedawno w aptece. Kosztowal 239 zlotych. Moge go odstapic za 160 zlotych...pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: leszek (---.is.net.pl)
Data: 26 sie 2005 - 17:40:06

moje dziecko choruje od 3lat na lupiez rozowy gillberta i jedyne lekarstwo to ta masc ktura nie mage kupic poniewaz mnie na nia niestac jest mi bardo ciezkokoszty tej masci siegaly by 2000zl.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: krystyna (---.icm.edu.pl)
Data: 27 sie 2005 - 21:05:07

Leszku,

moja córka w listopadzie 2004, zaraz po przebytej anginie, też zachorowała na łupież różowy gilberta - jest to choroba pochodzenia wirusowego i nawet przez dermatologów trudna do prawidłowego zdiagnoozowania.

Pierwsza diagnoza też brzmiała inaczej, jakieś zapalenie skóry, czy coś takiego - kupa leków, maści, sterydów i antybiotyki.

Ponieważ po tygodniu leczenie było jeszcze gorzej - wizyta u innego lekarza i od razu inna diagnoza, ty, razem trafna: łupież różowy gilberta.

Zalecenia - odstawić wszystkie leki, bo to po prostu samo mija po 6 - 8 tygodniach.

I tylko łagodzić olejem do kąpieli Balneum, balsamem Allantan.

I tak też zrobiłam, a córka na sylwestra poszła już zupełnie "czyściutka".

Niestety, w kwietniu 2005 znowu zaczęły się pojawiać pojedyncze plamki, wizyta u lekarza - i tym razem diagnoza dużo gorsza od poprzedniej: łuszczyca !

Walczymy z nią wszystkimi dostępnymi metodami, ale........

Dlatego radzę Ci skonsultować tę diagnozę z innymi lekarzami, bo łupież różowy gilberta, z tego co się dowiadywałam i czytałam, nie trwa tak długo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Maciek (82.160.26.---)
Data: 29 sie 2005 - 14:42:29

Mam do sprzedania Protopic wiadomość pod nr telefonu 501783767


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 2 z 8



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.