Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 7 z 8
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Ninka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sty 2009 - 21:52:33

Sprzedam nowa tubke Protopic 0,1%.Info na maila lub GG 1124023.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: martita (---.centertel.pl)
Data: 04 lut 2009 - 20:21:27

witam serdecznie mam pytanie o protopic.dzis lekarz zapisal to mojemu 14miesiecznemu synkowi...czytalam mam obawy czy go tym smarowac.
Cena mnie przerazila 68zlsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: [email protected] (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2009 - 23:01:36

Witam moja 14-miesięczna córka ma objawy AZS i lekarz również przepisał ten lek. Był on bardzo nie miły nie chciał mi nic wytłumaczyć i z obawy że będzie to maść na sterydach nie wykupiłam jej. Czy ona jest żeczywiście warta stosowania skoro ma tyle skutków ubocznych. przeraża mnie to że mogę córeczce bardziej zaszkodzić niż pomuc tą maścią

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: kasia1978 (---.netdrive.pl)
Data: 18 maj 2009 - 14:39:35

Witam serdecznie, ja u mojego syna (4,5 roku) ma również zdiagnozowane AZS i łuszcyce, ostatnio dostałm protopic i stosuje go ze spokojnością sumienia, gdyż lekarz który mi go zapisał powiedział iz spokojnie podałby go swojemu wnukowi, i to mnie troche uspokoiło, a tak poza tym to domyślam się ze maść bedziesz stosowac miejscowo wiec bez obawy, zacznij od małych ilości i zobaczysz czy pomoże twojemu maluszkowi. Ja wykrzystałam juz pół apteki zanim dostałm odpowiednią maść, a musze napisać iż synek ma bardzo ostre AZS tzn okropne strupy sączoące krwią i osczem, i ciągle sie drapał bo go swędziało nie wiedziałam juz co robić, pomógł nam triderm i protopic. A teraz pozostały mu tylko blizny po tych ranach, więc powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
BIELACTWO
Wysłane przez: Anka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 cze 2009 - 14:18:50

Witam!!

Od paru lat choruję na bielactwo. Dermatolog przepisał mi protopic- po wypicie grama alkoholu robił się rumień na około oczu. Skóra przez jakiś czas strasznie piekła,ale dało wytrzymać. Co do skuteczności maści to po stosowaniu ok roku czasu w niektórych miejscach gdzie było brak pigmentu, to jednak ten barwnik powrócił. Tak więc jak jest ktoś cierpliwy to warto spróbować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Nika (---.is.net.pl)
Data: 08 cze 2009 - 13:30:11

Mam do odsprzedania PROTOPIC 0,1%- maść 10g za jedyne 40 zł + koszty przesyłki.

Maść jest nie rozpoczęta. Kupiłam ją dla siebie ale podejrzewałam, że jestem w ciąży i wstrzymałam się od jej używania, a że podejrzenia się sprawdziłay wie chcę ją odsprzedać. Posiadałam nawet paragon na te maść tylko, że tak sobie go "schowałam", że nie wiem czy do dnia wysyłki go znajdę.
Chętny, zadzwoń 0 665 60 3007

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Awi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2009 - 12:58:23

Witam,
Mam do odsprzedania maść Protopic 0,03% - 10g, oryginalnie zapakowana, ważna do.
10.2011r
Cena 40 zł- przesyłka gratis.
Chętnych proszę o kontakt na maila: [email protected]
Zapraszamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2009 - 14:22:59

mam luszczuce od 15 lat bardzo mi pomaga slonce bylem wielokrotnie w spitalu bylem naswietlany lampami i smarowany cygnolinom zmiany na brwiach smarowali mi pigmentumkastelani swietny lek wszystko zeszlo ale po pol roku uderzylo z pod wojna silom smarujcie cialo zwyklym kukurydzianym olejem zejdzie na jakis czas niepijcie wodki bo wtedy organizm sie rozgrzewa i atakoje luszczyca tran rybi bardzo pomaga masci tez takie jaj lorinden a cutivate itp cygnolina jest super smarowac miejsca apuzniej owinac si folja zeby masc dobrze sie wchlaniala imiala leprze dzialanie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: dora (---.pool1.unallocated-107-0.orangehomedsl.co.uk)
Data: 03 lip 2009 - 21:49:41

Witam
Ja również mam problemy skórne, które nasiliły się jeszcze po przybyciu do UK.
Niestety protopic nie działa na mnie rewelacyjnie i muszę spróbować czegoś nowego.
Mam więc do odsprzedania nie rozpoczętą maść Protopic 0,1% - 60g ważną do 09/2011.
Jeśli ktoś jest zainteresowany bardzo proszę o kontakt na maila: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 04 lip 2009 - 01:03:02

hej na forum jest sporo na temat preparatu blue cap niema opinni ze nie działał są tylko opinie ze posiada sterydy które zresztą zostały obalone może warto to spróbować
pozdrawiam
cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Carlos (---.chello.pl)
Data: 29 lip 2009 - 21:18:26

cola ty sieroto! blue cap ma sterydy i do tego jest zakazany w wielu krajach!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 12 sie 2009 - 23:52:55

hej carlos

no coś sierota to nie jestem bo blue cap nie ma sterydów został zbadany w narodowym instytucie leku w warszawie badania będą dostępne na necie lada chwila
pozd
cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: mag8003 (---.ip.jarsat.pl)
Data: 12 sie 2009 - 23:58:39

a ja się dowiedziałam w aptece, że blue cap jest zarejestrowany nie jako lek, ale kosmetyk wiec jakim cudem tam moga być sterydy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: dermocosmetic (---.centertel.pl)
Data: 03 wrz 2009 - 23:35:03

Jako sprzedawca preparatów blue cap udostępniam Państwu wyniki badań wykonanych w Narodowym Instytucie Leków w Warszawie które udowodniają że te preparaty nie posiadają sterydów o których było głośno na tym forum.
BADANIA SPRAYU
http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-spray.html
BADANIA KREMU
http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-krem.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: marta (---.zone7.bethere.co.uk)
Data: 12 lis 2009 - 21:31:00

W uk dzieci do 16 r.zycia moga dostac go na recepte ktora realizuje sie nie placac nic.....trzeba tylko dostc recepte od dermatologa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: michal2353 (94.254.215.---)
Data: 15 sty 2010 - 16:08:06

Witam. Mam do sprzedania maśc protopic 0,1%,pare opakowań, nowe,
nieużywane, zapakowane ,zakupione w aptece w cenie 62zl za sztuke,data ważności
11-2011. Odsprzedam w cenie 35zl. Ewentualne pytania [email protected]
lub gg
11704186.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Tomek (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 15 sty 2010 - 17:57:41

http://leki-informacje.pl/indeks,show,2,264,protopic.html informacja o leku protopic dla ciekawskich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Tomek (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 15 sty 2010 - 18:03:22

http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Refundacja_ma%C5%9Bci_Protopic tu pisze coś o refundacji tego leku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: malenka (77.236.0.---)
Data: 10 lut 2010 - 12:38:54

witam,

mam do odsprzedania masc Protopic 0,03%. Zakupiona w listopadzie 2009, uzyta raz. Wazna do 11 / 2011.

Lekarka 'alergolog pediatra' zapisala ja mojej 16 mies. coreczce. Jako PIERWSZE leczenie wysypki na twarzy. Po przeczytaniu ulotki wiecej dziecka nie posmarowalam, a dermatolog tydzien pozniej orzekl cos, co 'do wesela sie zagoi' i wystarcza kremy Emolium, Nanobase i SVF. Ehhhh.

Jezeli ktos jest zainteresowany, prosze pisac na [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: daniel (---.251.224.108.threembb.ie)
Data: 10 lut 2010 - 20:14:04

Witam.
Mam do sprzedania maść PROTOPIC 0,1% lub 0,03% w tubkach po 30g.
Cena jest do negocjacji, więc proszę pisać na adres:

[email protected]

GWARANCJA UCZCIWOŚĆI I JAKOŚCI.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 7 z 8



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.