Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 3 z 8
ODSPRZEDAM PROTOPIC
Wysłane przez: PIOTR (---.dialog.net.pl)
Data: 08 wrz 2005 - 14:40:23

WITAM MAM DO ODSPRZEDANIA MAŚĆ PROTOPIC 0,01% - ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT NA [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: janusz (80.50.49.---)
Data: 19 wrz 2005 - 17:27:34

za 189 zl kupisz ta masc w aptece znajdujacej sie na parterze domu handlowego DOMAR przy ul. Braniborskiej we Wroclawiu - bylem - pytalem - potwierdzam w 100%

Janusz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Artur (193.29.207.---)
Data: 20 wrz 2005 - 18:27:28

WITAM
MAM DO SPRZEDANIA MAŚĆ PROTOPIC 0.1% 30g w ilości 4 tubki. Wiadomość na adres email [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Grażyna (---.LANx.pl)
Data: 26 pa� 2005 - 19:38:49

Nieużywałyśmy tego leku, dopiero dzisiaj przypadkowo dowiedziałam sie o nim. Zastanawiam się czy mogłabym stosować go dla mojej córki bez konsultacji z lekarzem. Czy jest on skuteczny przy łuszczycy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2005 - 23:11:18

Jak jest przybliżona tego leku? U mnie akuratnie cena nie gra roli?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 26 pa� 2005 - 23:42:23

Czy ktoś wie w której aptece w Warszawie uda mi się to kupić bez recepty. I czy to komuś pomogło na parocentymetrowe czerwone placki i np. skóre glowy (za uszami) ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 20:22:53

Dzisiaj byłem w kilku aptekach i nigdzie nie mieli (w niektórych nawet o tym nie słyszeli). Wiec ponawiam prośbę o wskazanie apteki z protopic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 11:52:44

Jesli nie maja w aptece, to przeciez moga sprowadzic. W mojej aptece sprowadzili ten lek.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: wioletta1996 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lis 2005 - 11:13:59

Protopic na śląsku kosztuje w aptelach 189 zł, wiem od pani alergolog że w Katowicach na ul.Powstańców można ją dużo taniej kupić .Maść elidel z kuponem tam kosztuje 50 zł. U mnie w Zagłębui kosztuje ta maść 73 zł w promocji. Opłaca się nawet wysłać .Sama stosuje na przemian ELIDEl I MAŚCI ROBIONE u dzieci z AZS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Aga (---.ipartners.pl)
Data: 04 gru 2005 - 02:23:36

W zeszłym roku pojawiły się u mnie białe plamy na twarzy, ale ich nie leczyłam. Na jesieni same zniknęły. W tym roku w maju znowu je zauważyłam, więc poszłam do dermatologa w szpitalu na Wołoskiej. Pani doktor stwierdziła, że to bielactwo i powiedziała, że jest to choroba bardzo trudna do wyleczenia. Przepisała mi Protopic, za który zapłaciłam 182 zł i kazała używać po nim kremu przeciwsłonecznego z faktorem >60. Plamy na twarzy były bardzo widoczne, tak, że nawet puder mi nie pomagał. Protopic dał rewelacyjne rezultaty, bo po 3 miesiącach stosowania nie było prawie śladu po plamach, tak że nawet naświetlanie lampami nie będzie potrzebne. Mam nadzieję, że więcej się nie pojawią. Dodam, że na początku przestraszyłam się ceny, ale maść okazała się bardzo wydajna i zużyłam tylko 1/3 opakowania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: ZoJa (---.czechowice.net.pl)
Data: 04 gru 2005 - 18:47:25

Witaj, moja córka ma łuszczycę od 7 roku zycia. Teraz ma 22 lata.
Na początku to był dramat, bo miała tego najwięcej na głowie . Smarowana maściami ciągle miała tłuste włosy i dzieciaki jej dokuczły ze włosów nie myje.
Kiedyś wpadłam na pomysł ,żeby pojechać do Rychwałdu. Jest tam Zakonnik (Franciszkanin ) który od Lat zajmuje się leczeniem ziołami . Zapisał jej i od razu sprzedał butelkę czegoś co można nazwac mydłem w płynie, choć niezyt fajnie pachnie a jeszcze gorzej wygląda. Nazywa się to coś "Pomada Ojca Grzegorza", w aptekach występuje pod nazwą "Boniderm".
Asia, zaczęła myć tym głowę i przemywać inne miejsca. Jej to bardzo pomogło. Co prawda pomadę trzeba porządnie zmywac bo niedokładnie wypłukane włosy wyglądają jak niemyte, ale i tak warto sprobować. Na ciele właściwie zeszło, ale zdarzają się powracać te na głowie, jednak nie jest to juz takie uciążliwe jak na początku. Pomada w naszym zielarskim sklepie kosztuje 12zł, jest tego 0,5l. Asia zauważyła też że lepsza jest Pomada niż Boniderm , choć niby jest to to samo. Na Bonidermie nawet był zapis że jest to sporządzone wg receptury ojca Grzegorza.

Polecam chorym na łuszczycę , wg mnie warto spróbowac chćby dlatego że nie ma żadnych skutków ubocznych, moja córka jest dowodem na to że to bardzo pomaga. A najważniejsze wg mnie jest to ,że nie występuję tzw zobojetnienie organizmu mimo ciągłego stosowania od wielu lat.

Pozdrawiam,
ZoJa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: ZoJa (---.czechowice.net.pl)
Data: 04 gru 2005 - 18:51:13

Witaj, moja córka ma łuszczycę od 7 roku zycia. Teraz ma 22 lata.
Na początku to był dramat, bo miała tego najwięcej na głowie . Smarowana maściami ciągle miała tłuste włosy i dzieciaki jej dokuczły ze włosów nie myje.
Kiedyś wpadłam na pomysł ,żeby pojechać do Rychwałdu. Jest tam Zakonnik (Franciszkanin ) który od Lat zajmuje się leczeniem ziołami . Zapisał jej i od razu sprzedał butelkę czegoś co można nazwac mydłem w płynie, choć niezyt fajnie pachnie a jeszcze gorzej wygląda. Nazywa się to coś "Pomada Ojca Grzegorza", w aptekach występuje pod nazwą "Boniderm".
Asia, zaczęła myć tym głowę i przemywać inne miejsca. Jej to bardzo pomogło. Co prawda pomadę trzeba porządnie zmywac bo niedokładnie wypłukane włosy wyglądają jak niemyte, ale i tak warto sprobować. Na ciele właściwie zeszło, ale zdarzają się powracać te na głowie, jednak nie jest to juz takie uciążliwe jak na początku. Pomada w naszym zielarskim sklepie kosztuje 12zł, jest tego 0,5l. Asia zauważyła też że lepsza jest Pomada niż Boniderm , choć niby jest to to samo. Na Bonidermie nawet był zapis że jest to sporządzone wg receptury ojca Grzegorza.

Polecam chorym na łuszczycę , wg mnie warto spróbowac chćby dlatego że nie ma żadnych skutków ubocznych, moja córka jest dowodem na to że to bardzo pomaga. A najważniejsze wg mnie jest to ,że nie występuję tzw zobojetnienie organizmu mimo ciągłego stosowania od wielu lat.

Pozdrawiam,
ZoJa


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2005 - 19:32:01

hehe a to ciekawe ze wlosow niemyje bo tluste po mascismiling smiley)ja tam niechodzilam do szkoly zawalalam albo mylam w ludwikubo to podobno dobre hehehe tak jak te masci zasrane
nadaja sie do......smiling smiley) masci tępic inne rzeczy gora bo mi pomagajasmiling smiley)))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Artur (193.29.207.---)
Data: 17 gru 2005 - 10:43:09

Witam wszystkich
Wiem że handel lekami jest zabroniony.
Mam do sprzedania Maść Protopic 0,1% za jedyne 100zł za szt.
data ważności 11/2007
pozdrawiam Artur.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2006 - 13:48:36

Witam, jestem zainteresowany odkupieniem maści protopic 0,1% jaka jest pojemność i jaka cena?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2006 - 08:07:42

wiem ze masc protopic mozna kupic w Niemczech 5 euro lub w Angli 6 funtow bo tam to refunduja moze macie tam zmajomych to sie do nich zwroccie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: Janina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2006 - 12:57:11

Ja otrzymałam z USA ten krem "Protopic" po zużyciu piewszego opakowania,miałam złudzenie ze super.....lecz niestety nastąpił nawrót łuszczycy ze zdwojona siłą .Odstawiłam masc i obecnie jestem w trakcie kolejnego specyfiku równiez z USA jest to tym razem krem o nazwie:

UDDERLY
SMOOTH
(UDDER CREAM)

Jestem w trakcie używania drugiego opakowania,smaruję dwa razy dziennie,ładnie się wchłania,jest rewelacją.Kupić można ten krem w aptece ,a prawdopodobnie nawet w jakichś sklepach w USA.Cena gdzieś około 4-czy 5-dolarów polecam ,zaleczyłam trudno gojące sie na kolanach i stopach,gdzie zmagania innymi maściami łącznie z "Protopic" trwały od lata.
Pozdrawiam !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: halina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2006 - 14:19:47

do Janiny mam dziecko w wieku 4 lata i jest chore na luszczyce prosze napisz czy moge stosować ten specyfik z USA bo moglabym go zdobyć pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: halina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2006 - 14:20:25

do Janiny mam dziecko w wieku 4 lata i jest chore na luszczyce prosze napisz czy moge stosować ten specyfik z USA bo moglabym go zdobyć pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic - refundacja
Wysłane przez: magda (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 01 mar 2006 - 15:19:22

Wyszło mniejsze opakowanie Protopicu - 10 mg za około 65 zl. Przynajmniej tyle kosztuje w Olsztynie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 3 z 8



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.