Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: luszczyca i krew...terapia
Wysłane przez: anna (193.59.136.---)
Data: 07 gru 2009 - 19:51:32

próbowaliście coś robić napiszcie ja w to wierzę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca i krew...terapia
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 maj 2014 - 17:18:34

Podbijam temat. Czy ktoś z Was zna metodę AUTOHEMOTERAPIA, stosuje bądź stosował, wie cokolwiek o samej terapii albo o skutkach ubocznych ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca i krew...terapia
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 21 maj 2014 - 14:29:11

Nie musi to być wstrzykiwanie krwi,może być tak:



Autohemoterapia: leczenie własną krwią poprzez zastosowanie odpowiedniego zabiegu, np. masaż bańką, przy którym wytworzona próżnia (podciśnienie) powoduje wydostanie się krwi poza naczynia krwionośne skórne. Wynaczyniona krew identyfikowana jest przez układ immunologiczny organizmu jako obce białko i wpływa na wzrost produkcji przeciwciał kierowanych do likwidacji infekcji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca i krew...terapia
Wysłane przez: Kasiaaaa (---.multimo.pl)
Data: 21 maj 2014 - 20:43:32

HeJ jak miałam 13 lat pojawiły mi sie pierwsze plamki łuszczycy co jest dośc dziwne ze w takim młodym wieku .. stosowałam rózne masci które nie pomagały np. "Lorinden A" który okazał sie nie zbyt pomocny..po 2 latach zaczełam pic kozie mleko szklanke dziennie trwało to około 3 miesiecy potem zmienjszyłam dawke na tydzien pół litra po około 2 miesiącach przestałam pić odstawiłam na 3 miesiące i znów zaczełam na tydzien pół litra i efekt jest niesmowity miałam na łokciach kolanach udach na głowie w miejscach intymnych,krew lała mi sie z kolan i łokci teraz mam tylko 2-6 plamek na rekach tak po 2 na nogah 2-3 wszystko znikło obecnie mam 16 lat pomogła mi wiara, siła i po prostu "olanie" tego grinning smiley polecam serio bo mi pomogło może wam własnie tez..smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.