Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: kartalin
Wysłane przez: JOLA (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 14 lut 2012 - 12:00:04

Kartalin jest wspaniała maścią,stosował ją mój mąż,ujawniła mu sie łuszczyca,miał bardzo duze zmiany na podudziach i na głowie, wczesniej nic nie pomagało,wstydził sie rozebrać.Po zastosowaniu maści Kartalin wszysto znikło,naprawdę rewelacja,polecam każdemu.Jestem pielęgniarką i dużo wiem na temat łuczczycy i jej leczenia,dotychczas po żadnym leku nie było takich efektów jak po Kartalinie, a tak a propo polecił mi go mój lekarz rodzinny,który sam osobiscie też go stosował

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kartalin
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lut 2012 - 12:37:06

do JOLA: na jak długo ginie łuszczyca po kartalinie? jak długo nalezy sie nim smarowac?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kartalin
Wysłane przez: DAGA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lut 2012 - 12:57:27

GDZIE MOZNA KUPIC TEN KARTALIN?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kartalin
Wysłane przez: morwa (---.play-internet.pl)
Data: 15 lut 2012 - 10:36:10

Ja też stosowałam kartalin. Smarowalam się około 2 i pół miesiąca w 2009 roku Zajęte miałam całe nogi i brzuch. Do dziś w tych miejscach nie pojawiła się łuszczyca, ale pojawiła się w innych miejscach (pośladki) i zaczynam od nowa smarowanie.Mam nadzieję na długą remisję.

Kupuję oryginalny KARTALIN , broń boże nie BIOARPIL tylko to ma być oryginalny kartalin.
Jesli ktoś juest zainteresowany podaję adrs mejlowy pod którym można sie skontaktować ze sprzedawcą
[email protected]
Płacę 120 zł i bardzo szybko przyszła paczka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kartalin
Wysłane przez: j (91.231.120.---)
Data: 15 lut 2012 - 11:52:07

Peku84 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> wszystkim zainteresowanym tematem proponuję
> zajrzeć na forum luszczyca.org.pl tam temat tego
> specyfiku był poruszony z większym
> zainteresowaniem i duzo wcześniej.dla mnie to
> lipa!!!
Bo to jest stara kiełbasa ponownie odświeżana tutaj. Pewno im nie schodzi i trzeba ruszyć forum. Może jakaś owieczka na to się skusi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kartalin
Wysłane przez: morwa (---.play-internet.pl)
Data: 16 lut 2012 - 09:41:03

do "j" aleś ty głupie stworzenie, głupie jak but Kolejny wybraniec boży, na którym biednym łuszczyku wszyscy chcą żerować ? Większośc łuszczyków powinna założyć drugi Izrael, naród wybrany. Bo tacy poszkodowani i muszą płacić za lekarza czy maść. A k...jego mać ludzie z nowotworem, cukrzycą czy parkinsonem nie płacą, leczeni sa w luksusowych zagranicznych sanatoriach refundowanych przez NFZ albo pana boga . Kołtuneria cholerna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kartalin
Wysłane przez: j (91.231.120.---)
Data: 16 lut 2012 - 13:25:56

morwa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> do "j" aleś ty głupie stworzenie, głupie jak
> but Kolejny wybraniec boży, na którym biednym
> łuszczyku wszyscy chcą żerować ? Większośc
> łuszczyków powinna założyć drugi Izrael,
> naród wybrany. Bo tacy poszkodowani i muszą
> płacić za lekarza czy maść. A k...jego mać
> ludzie z nowotworem, cukrzycą czy parkinsonem nie
> płacą, leczeni sa w luksusowych zagranicznych
> sanatoriach refundowanych przez NFZ albo pana
> boga . Kołtuneria cholerna
---------------------------------
To powyższe szambo pozostawię bez komentarza.
-------------
POsty typu jestem córką łuszczyka i śpieszę donieść wam że tatusiowi pomogła maść nazwijmy kartalin. Oczywiście usłużnie dziewczę o pięknie brzmiącym nicku zaraz podaje adres, gdzie to cudo można kupić.
To jest groteskowe.
Jako łuszczyk z karierą grubo ponad dwudziestoletnią, twierdzę, że:
1. co daje taka informacja, ano nic.
2. No niech poda "usłużna córa" podstawowe informacje, ile tato ma lat, ile lat choruje nałuszczycę,jaki to jej rodzaj, gdzie umiejscowiona. gdzie i u kogo się leczył. To jest dopiero cenna informacja. Rozumiem, że można mnie obrażać na forum, ale w przysłowiowego konia nie dam się nabić. Wystarczy prześledzić to forum, zajrzeć do archiwum, ile to tu było cudownych środków polecanych, zachwalanych, działających, leczących i z punktu widzenia czasu zadam pytanie? Co z nimi, umarły, kto je chce dziś stosować.
Podkreślam raz jeszcze, na wlasną łapę łuszczyca zawsze będzie górą. Podstawą jest znalezienie dobrego dermatologa. Tak jak szukamy zawsze dentysty, kardiologa, ortopedy. A w naszej chorobie jakoś panuje przekonanie, że wyleczymy się sami. Zawierzamy nickom typu, pysia, kasia asia. Kto za nimi stoi? Coraz częściej fora społecznościowe, profilowane zdominowane są zawodowymi marketingowcami, za co biorą niezłą kasę.
I to jest cały real.
P.S
Kartalin? żadna to nowość i żadne cudo, na forach moderowanych łuszczycowych nie zrobił kariery z wyjątkiem tego specyficznego, gdzie nie ma moderacji, trochę tu szumu i nic więcej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kartalin
Wysłane przez: Anima (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 12 mar 2012 - 21:16:11

Nie wiem czy to ma znaczenie u kogo się kto leczy, przecież ludzie z różnych stron pisza tutaj i nie można znac wszystkich specjalistów nawet bardzo dobrychsmiling smileyprzeważnie i tak jest jeden schemat...101 maści, specyfików, po prostu jestesmy lub wszyscy byliśmy królikami doświadczalnymi, bo który lekarz wie, co komu pomoże? I tak przez lata, aż w końcu na coś się trafi lub nie. Tak samo z kartalinem, jednym pomaga a innym nie. Każdy pisze o swoim doświadczeniu i nie ma co naskakiwać jedni na drugich, bo jak komuś się nie podoba, nie wierzy w działanie, to po prostu nie kupuje i nie stosuje, koniec... ja osobiście stosuje kartalin około roku czasu i jestem zadowolona, nigdy nie było tak dobrych efektów. Owszem wymaga czasu i systematyczności ale można już prawie normalnie żyć. A to chyba jest nasze marzenie smiling smiley Najpierw trzeba spróbować, żeby coś osądzać...a i tak nie wiadomo jak u kogoś innego poskutkuje..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kartalin
Wysłane przez: Renata (---.cable.smsnet.pl)
Data: 29 cze 2021 - 21:42:04

Witam
Od kilku lat choruję na łuszczycę, nigdy nie udało mi się uzyskać pełnej remisji choroby, Kartalin kupiła mi córka, po kilku tygodniach stosowania maści zauważyłam znaczną poprawę, po miesiącu stosowania wszystkie plamki zniknęły, ta maść jest rewelacyjna!!! naprawdę pomaga. Z czystym sumieniem moge ją polecić , naprawę jest skuteczna!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kartalin
Wysłane przez: Renata (---.cable.smsnet.pl)
Data: 29 cze 2021 - 21:42:05

Witam
Od kilku lat choruję na łuszczycę, nigdy nie udało mi się uzyskać pełnej remisji choroby, Kartalin kupiła mi córka, po kilku tygodniach stosowania maści zauważyłam znaczną poprawę, po miesiącu stosowania wszystkie plamki zniknęły, ta maść jest rewelacyjna!!! naprawdę pomaga. Z czystym sumieniem moge ją polecić , naprawę jest skuteczna!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kartalin
Wysłane przez: coco (---)
Data: 07 lip 2021 - 07:47:03

Kartalin- szału nie ma, za to dupę urywa jego cena.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.