Oczyscic organizm z toksyn
Wysłane przez: Kaśka (217.96.74.---)
Data: 22 wrz 2005 - 20:47:44

Jak to robic?Czy trzeba isc do lekarza zeby oczyscic organizm z toksyn czy mozna samemu np. pic jakies ziolka.Poprosze o odpowiedz mam dosyc lekarzy,ciagle to samo.Pozdrawiam

Re: Oczyscic organizm z toksyn
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 wrz 2005 - 00:25:45

Kasiu,
Są różne sposoby oczyszczania. Bardzo szczególowe informacje znajdziesz na ten temat w internecie. Jest też dużo preparatów lub kuracji ziołowych, które maja takie działania, zwykle kuracje nimi są kosztowne, a skutki niepewne.
Polecane są też różne diety. Taka najprostsza znajdziesz pod adresem: http://www.kulinaria.pl/artykuly.asp?id=29

Ale ile to jest warte, to trzeba sprawdzić na sobie. Tak naprawde, to mówi się o toksynach, ale nikt nie wie co w nim siedzi i nie spotkałam w tym wzgledzie żadnych wiarygodnych opracowań lub opisów badan.
Może coś warte jest badanie zawartości pierwiastków we włosach?

Jedyne godne polecenia i bez specjalnych kosztów wydają mi się głodówki. Gdzieś w internecie czytałam bardzo dokładny opis jak to robić, ale teraz nie moge znaleźć.
Pozdrawiam wszystkich

Re: Oczyscic organizm z toksyn
Wysłane przez: Daga (---.system.szczecin.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 20:22:02

A słyszałaś o Alveo? Oczyszcza z toksyn i polecają na łuszczycę. Zaczęłam pić i czekam na efekty. Podobno dają 2 miesiące. Zobaczymy.

Re: Oczyscic organizm z toksyn
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 22:41:20

Dupa blada stosuje 2-gi miesiac i zupełnie zero poprawy.
Ta choroba jest nie uleczalna normalnie niestety.